Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Západní civilizace jde do kopru

10. 07. 2017 11:36:43
Řekněte mi, prosím vás, jak někdo může napsat tak grandiózně hloupý článek? Asi jsem opravdu hlupák. Grandiózní!

Bylo-nebylo jedno dítě.

To dítě bylo geniální.

A jak by taky nebylo?

To dítě jeho matka, která občas měla potíže se shodou podmětu a přísudku, totiž kojila zásadně na veřejnosti.

Vždy, když šel někdo kolem, rychle vytáhla své prsy a přiložila si k nim ono dítě.

Kolemjdoucí se zastavovali a rozplývali nadšením: „To je ale geniální dítě! Jak nádherně pije! To se hned jen tak nevidí!“

Jednou dokonce nějaký biskup, který šel kolem právě v pravé poledne, se obdivem z toho div nepomátl.

„Madona! Madona s maličkým Ježíškem, géniem spásy a vykoupení, který přišel, aby sloužil a obětoval se, aby umýval nohy učedníkům!“ šeptal v oněmělém údivu, kleče před veřejně kojící matkou.

„Takový velký chlapec a jak pěkně pije! To bude určitě génius!“ neztráceli lidé své nadšení z onoho dítěte, ani když povyrostlo, a bylo již školou povinné.

Ba ani třídní učitelka, jinak pěkná svině, nešetřila chválou, když se ono dítě o každé přestávce přisálo se k prsu své matičky, jež proto za ním chodila do školy.

„Kdyby všechny děti tak pěkně pily o přestávce mateřské mléko jako mladý P., nebyla by na naší škole vůbec žádná šikana. Ten mladý P., to bude jednou génius, po rodičích, je mu devět a už má všechno v malíčku,“ říkávala o geniálním dítěti ve sborovně tato třídní učitelka, jinak pěkná svině.

Jak by potom to dítě mohlo nebýt geniální, když o sobě až do desátého roku svého věku, kdy jej matka konečně přestala kojit na veřejnosti, pořád slyšelo, že je geniální?

Jenže geniální děti to nemají na světě lehké.

Byl-nebyl jeden den.

Toho dne přišlo naše geniální dítě ze školy.

„Tak ukaž mi ty jedničky, cos dnes dostal!“ vyzvala ho jeho matka.

Ale geniální dítě, místo toho, aby ukázalo všechny jedničky, které ten den dostalo, řeklo to, co říct muselo, neboť bylo geniální: „Já tě hejtuji, mámo!“

Nebohá matka divže nezkameněla, neproměnila se v solný sloup, ohlednuvší se za sebe a spatřivší Sodomu v pekelných plamenech.

„Co to říkáš? Vždyť já chci pro tebe to nejlepší!“ vydralo se nebohé máti z úst.

„Lžeš!“ vykřiklo geniální dítě nenávistně.

„Nelžu!“ vykřikla matka, sebravší v sobě všechnu sílu.

„Lžeš!“ opáčilo dítě již klidným, o to však nenávistnějším hlasem a pokračovalo, „kdybys mne skutečně milovala, tak mne nepřivedeš do tohoto hnusného světa.

Co je to za svět, v němž na ulicích vyjí jen sebevrazi?

Ach, to jejich vytí! Kdo to má poslouchat?

A když nevyjí na ulicích sebevrazi, tak na nich blahem chrochtají sexistická prasata!

A když na nich nevyjí sebevrazi, ani nechrochtají sexistická prasata, tak se po nich procházejí sezdané single ženy s adoptovanými dětmi, které byly počaty těmi sexistickými prasaty za použití násilí.

Čím mám být v tomto světě?

Vyjícím sebevrahem?

Sexistickým prasetem?

Nebo ženou žijící s jinou ženou a vychovávající adoptované dítě?

Kdybys mne milovala, tak bys mne nikdy nepřivedla do takového světa!

Jak jsi mě mohla porodit, když jsi věděla, že jde západ do kopru?!“

„Já to nevěděla, že jde západ do kopru! Nevěděla, věř mi to!“ zalomila nebohá matička rukama.

„Zase lžeš! Neumíš nic jiného, než jen lhát,“ zkřivil se geniálnímu dítěti obličej, jak jen to šlo, takže o to víc vynikla jeho až nestvůrná genialita, „musela jsi to vědět!

Copak nezrušila v témže roce, co jsi mne porodila doma jako nějaká Afghánka nebo Pákistánka, západní despocie festival s názvem Bråvalla?

Konal se ve městě Norrkoping v jižním Švédsku a pořadatelé, respektive západní despocie ho zrušila proto, aby si neměl kdo stěžovat na znásilnění.

Takže násilníci byli náramně spokojení.

Tím, že se zrušil festival, se vyhnuli potrestání, ba dokonce si mohli spokojeně říct: ,Tak, zrušili festival, to znamená, že si odteď můžeme brát ženy na ulici za bílého dne a nikdo nás nepotrestá, stejně jako v tom seriálu –Raskenové-!‘

Když ten festival zrušili, musela jsi hned vědět, která bije, že jde západ do kopru, a přesto si mne přivedla na tento svět!“

„To se mýlíš! Strašlivě se mýlíš! Nemohla jsem nic vědět! V době, kdy ten festival tatíček-matička stát zrušil, jsi byl už na světě. Narodil ses koncem zimy, kdežto ten festival zrušili až v létě!“ bránila se nebohá matka, nepřestávajíc lomit rukama, „a pak taky, měla jsem české občanství, byla jsem za něj šťastná a doufala, že nám to vydrží, že u nás se festivaly rušit nebudou.“

„Lžeš“ Zase lžeš!“ opět vmetlo geniální dítě do tváře své matky již obligátní výčitku, nepřestávajíc ji mučit, „kdybys byla jen trochu inteligentní, musila jsi tušit, že není v co doufat, že tě ani české občanství neochrání před západní despocií, protože v té době existovalo přece už Ministerstvo pravdy.

Každému soudnému člověku muselo dojít nejpozději v té chvíli, když vzniklo Ministerstvo pravdy, že je konec, že jde západ do kopru!“

„Ne, to není pravda!“ zasténala matka, chytajíc se za hlavu, „když vzniklo Ministerstvo pravdy, byla jsem již těhotná, měla tě pod srdcem!“

Geniální dítě se však nedalo obalamutit.

„Tak jsi mě měla raději potratit!“ proneslo tu nejhorší věc, kterou mohlo pronést, „ano, měla jsi mě raději potratit, hned jak ses dozvěděla o existenci Ministerstva pravdy.

Ale jak jste mne mohli vůbec s tátou zplodit?

Vždyť v tu chvíli už dobré dva roky zuřily intervence ČNB a i tomu největšímu blbci muselo být jasné, že po nich zůstane spálená, totálně rozvrácená země.

Jak jste mne mohli zplodit, když se v tu chvíli kvůli neziskovkám takřka zastavila výstavba v Praze?

Copak jste vůbec nestudovali a nesledovali trendy?

Tolik signálů všude bylo, že jde západ do kopru, a vy jste mne přesto přivedli na svět!

Nebo tě snad táta znásilnil na Rock for People?

Ty ses opila, válela se na zemi, prsa venku, táta ti to udělal, a ty jsi to zpětně na druhý den vyhodnotila jako znásilnění?

Ale já vím, proč jsi mne přivedla na svět!

Přivedla jsi mne na svět, aby ses se mnou mohla převádět, abys mne mohla kojit na veřejnosti, ukazovat své prsy, aby ti všichni chválili tvé geniální dítě, které tak pěkně pije, a já pil opravdu pěkně, ale na mne, na mne jsi nepomyslela!

Říkáš, že je to pitomost na n-tou?

Kde žiješ, že si to myslíš, mámo!?

Já žiju v roce 2030 a popisuji realitu!“

Tak usvědčilo geniální dítě svou vlastní matku z lhaní.

Co k tomu dodat?

Bývaly doby, kdy jsme se báli východní despocie jako největšího zla na zeměkouli.

Kdo by byl býval řekl, že jednou budeme k východní despocii vzhlížet jako ke své spáse?

Tak teď ještě zaklepat na dřevo, aby nám ta naděje vydržela!

Autor: Karel Trčálek | pondělí 10.7.2017 11:36 | karma článku: 17.79 | přečteno: 857x

Další články blogera

Karel Trčálek

Míšení kultur je obohacující, píše se v tomto článku

Kdoví, kdo všechno si tento můj článek přečte, a kdoví, co všechno z toho vyvodí! Možná jsem ho měl nechat rovnou přeložit do němčiny nějakým rodilým mluvčím

20.9.2017 v 18:17 | Karma článku: 10.54 | Přečteno: 668 | Diskuse

Karel Trčálek

Komu je určena propaganda synka z Poruby?

Podle pamětníků býval prý synek z Poruby celkem vtipným pozorovatelem života. On sám nejlíp ví, proč se dal na propagandu, poněkud směšnou ve své předstírané nevážnosti

19.9.2017 v 18:42 | Karma článku: 20.99 | Přečteno: 1325 | Diskuse

Karel Trčálek

Uber nebo smrt!

Komu by se chtělo chodit všude pěšky? Párkrát ťuknete do mobilu, ani nepotřebujete hotovost (však už ji nám taky brzy zruší) a už se vezete. Kdepak, pokrok nikdo nezastaví!

19.9.2017 v 17:40 | Karma článku: 8.48 | Přečteno: 410 | Diskuse

Karel Trčálek

Čeští voliči jako obětní beránci demokracie

Po pravdě řečeno, čím více se blíží parlamentní volby, tím menší je moje naděje, že to dobře dopadne, a tím větší je můj strach, že z nás budou obětní beránci

18.9.2017 v 17:15 | Karma článku: 16.01 | Přečteno: 1113 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Milena Zelenková

Výborný recept na voňavou pračku peněz

Vezmeme jakýkoliv prostor, nejlépe z místního zdroje. Přidáme co nejvíc kousků vybavení. Toho nejdražšího, co se dá sehnat. Necháme pořádně nakynout. Ochutíme jakýmkoliv nápadem co se tam bude prodávat či vařit.

21.9.2017 v 8:48 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Oto Kaděrka

Máslo, systém,blaho, dotace, sleva

Dnes když jsem si ke snídani na chleba , navzdory jeho mediálnímu obrazu, mazal máslo abych si na něj dal česnek, jsem se díky jeho mediálnímu obrazu nad ním zastavil.

21.9.2017 v 8:32 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Jan Hurka

Když Trump na Merkelové drandil…

Nejdříve musíme nakrmit černoušky v Africe, pak nakrmit černoušky v Evropě, možné v obráceném pořadí, či současně a pak teprve vlastní důchodce.

21.9.2017 v 7:52 | Karma článku: 20.54 | Přečteno: 198 |

Lucie Menclíková

Život bez stereotypů aneb Článek, na kterej není nikdo zvědavej

Život na Zélandu je život bez stereotypů. Funguje tu pohromadě takový množství kultur, že není šance nějaký zakořenit. Nelze najít jeden metr, podle kterýho by se dalo měřit. A je to super.

21.9.2017 v 7:30 | Karma článku: 6.97 | Přečteno: 136 | Diskuse

Pavel Chalupský

Proč muži čučí na porno...

... a ženy jsou stále nešťastnější? Odhoďme masky a přiznejme, že více méně každý z nás byl v určité životní etapě více či méně vášnivým sledovatelem porna. To nepřekvapuje, neboť je to ukázka kvality vztahů.

21.9.2017 v 7:14 | Karma článku: 8.79 | Přečteno: 407 | Diskuse
VIP
Počet článků 462 Celková karma 15.74 Průměrná čtenost 971

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a pročNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.