Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 30. března 2020 Arnošt

Komunista Václav Klaus ml. chce znárodnit Facebook a Twitter

11. 09. 2018 18:32:24
Zákáz mazaní příspěvků na facebooku či Twitteru, který chce uzákonit Václav Klaus ml. je vstupenkou do komunismu, kterého je Václav Klaus ml., stejně jako jeho otec, věrným apoštolem. Krev se prostě nezapře

Zpověď Václava Lause ml. byla, dle všeho očekávání, nanejvýš upřímná.

„My, Lausovic, jsme byli vždy svým charakterem bolševici, pohodlně plynoucí s proudem,“ začal Václav Laus ml. svou zpověď, a pokračoval, „uměli jsme spokojeně a klidně vegetovat i za komunistů i po listopadu, neomylně jsme se dokázali přisát k jakémukoliv systému a využívat jej v nejvyšší možné míře.

Nejsme žádní bojovníci za svobodu, nikdy jsme jimi nebyli, ostatně nemáme na to, stejně jako ti všichni Hájkové, a Jaklové, již nás věrně doprovázejí, ani odvahu.

Naše odvaha končí spolehlivě tam, kde končí i naše pohodlí. Abychom byli rádoby odvážní, musíme být v zisku, a nesmíme přitom vystoupit ze své komfortní zóny. Ve skutečnosti jsme však jen samolibí žvanilové a lháři, vždyť i tatínkův institut je na žvástech a samolibém pozérství založen. Jeho jediným skutečným přínosem jsou snad jen výkaly, které tam jsou dnes a denně splachovány, co vím, dělá se z těchto výkalů celkem kvalitní hnojivo.

Rozdíl mezi mnou a tatínkem je snad jen ten, že tatínek svým samolibým žvástům a lžím pevně věří, že se snad opravdu považuje za největšího bojovníka proti evropskému establishmentu, jehož byl pevnou součástí, kdežto já těm svým lžím nevěřím ani trochu, dobře vím, že lžu.

Ale co mi zbývá než lhát a žvanit, chci-li být prezidentem jako tatínek?

Ano, chci být prezidentem, a proto se musím na Hrad prolhat, protože tam se dostanete jedině lhaním. Dobře vím, že zákon, který navrhuji, totiž aby facebook a twitter měly zakázáno mazat příspěvky, je hovadina, ale přesto to navrhuji.

Navrhuji to, protože vím, že je nutné nyní co nejvíce mluvit o cenzuře, prezentovat se jako bojovník proti ní, protože je to teď v módě, a já, málo platné musím jít se stádem.

Samozřejmě, že mazání příspěvků na twiteru nebo na facebooku neohrožuje svobodu slova. Vím to moc dobře, ale přesto budu na celé kolo křičet, že je to cenzura, že to svobodu slova ohrožuje.

Ale kdybych byl v tomto skutečně důsledný, tak bych musel po tom opičákovi Hájkovi požadovat, aby zveřejňoval všechny články Tomáše Halíka na Protiproudu, protože nezveřejňování článků Tomáše Halíka na Protiproudu je taky cenzura, je to taky omezování svobody slova, protože proč by neměl mít Tomáš Halík právo na zveřejnění svých článků na Protiproudu?

To, co navrhuji, to je čistě bolševické řešení. Přikážeme soukromému médiu, že musí zveřejňovat všechno, to jest, zasáhneme do práva vlastníků tohoto média nakládat se svým majetkem dle svého uvážení.

Za něco takového by se nemuseli stydět ani soudruzi z Bruselu, něco takového je přesně ten první krok k nastolení totalitního režimu, kdy represivní složky státu budou kontrolovat, zda náhodou nebylo něco smazáno, a v případě že ano, bude se stát pasovat do role velkého bratra.

Dobře to vím, ale přitom se tvářím, že bojuji za svobodu slova, ačkoliv by to nebylo nic jiného než znárodnění soukromých médií.

Ale copak i tatínek jen nežvanil o svobodném trhu, aniž by jej kdy viděl, aniž by pro něj kdykoliv cokoliv udělal, copak můj tatínek někdy hnul prstem proti Havlovi?

A co já?

Já jsem nebyl ředitel školy, kterou štědře sponzorovaly ČEZ, jež byly dojnou krávou ODS, strany, kde můj tatínek dělal předsedu?

Ne, my Lausovic jsme byli vždy bolševici, naše myšlení bylo vždy bolševické a naším denním chlebem je lhaní, protože bolševici jsou ve lhaní mistři.

Ale copak nejsem jen vzorný syn, který chce jen dělat radost svému tatínkovi?

Už se těším, až jednou přijdu domů a řeknu tatínkovi: ,Prolhal jsem se na Hrad, tatínku, stejně jako ty kdysi.’

A tatínek ze sebe dojetím nevypraví slovo, bude lapat po dechu, stejně jako tenkrát, když vyhrál přebor ODS v lyžování.

A maminka mě pohladí po hlavě, namaže mi chleba sádlem a řekne: ,Děda by měl z tebe radost, Vašíku’.

A já vím, že děda by měl ze mě určitě radost, proto to vlastně všechno dělám, proto říkám to všechno, i když dobře vím, že to jsou hovadiny, kvůli dědovi.“

Dojat tou představou Václav Laus ml., zaslzel.

„Snad se vám to podaří, dostat se na Hrad, udělat radost tatínkovi i mamince, a hlavně dědovi,“ popřál jsem mu a vyšel ven na vzduch, z té temné a vlhké kobky Lausovic rodiny, k jejíž zdi byl Václav Laus ml. důkladně přikován papírovými řetězy.

Autor: Karel Trčálek | úterý 11.9.2018 18:32 | karma článku: 22.39 | přečteno: 517x

Další články blogera

Karel Trčálek

Protokoly sionského mudrce Ladislava Větvičky

Pan Ladislav Větvička nám dnes odhalil pravdu, kterou jsme už stejně tak nějak všichni tušili. Ačkoliv na koronaviru paradoxně vydělá nejvíc Čína a ačkoliv se kvůli němu rozpadne sionistická EU, tak za koronavirus můžou Američané

30.3.2020 v 19:00 | Karma článku: 9.72 | Přečteno: 346 | Diskuse

Karel Trčálek

Hnusitská epopej III.: „Za časů císaře Zikmunda“

Vážně se vám to ještě nezhnusilo? To se divím... Dnes maďarského vůdce velebíme, ale za dávných časů jsme Zikmunda, syna Karla IV., císaře a uherského krále smrti nenáviděli. Inu, jsme Češi, co chcete?

30.3.2020 v 11:11 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 244 | Diskuse

Karel Trčálek

Kultura multikulturní smrti vítězí

Je to evidentní a musí to vidět každý. Kultura multikulturní smrti je k nezastavení a vítězí na všech frontách, však taky prorok Mohamed říká, že smrt je procitnutím

29.3.2020 v 12:00 | Karma článku: 11.85 | Přečteno: 426 | Diskuse

Karel Trčálek

Hnusitská epopej II. : „Za časů hatemana Žižky“

Vítám všechny nešťastníky, kteří ve zdraví přežili první díl naší populární Hnusitské epopeje. A kam se vmezeříme dnes? Dnes se vmezeříme do časů hatemana Žižky!

28.3.2020 v 11:11 | Karma článku: 9.05 | Přečteno: 346 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Lubomír Stejskal

Premiér si vede velmi dobře

Byť by byla vnitropolitická situace sebekomplikovanější, šéf vlády musí zdárně zvládat povolební vyjednávání i úkoly související s koronavirovou pandemií. Právě takové výzvě čelí premiér v Izraeli.

30.3.2020 v 20:44 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

František Kašpárek

Naši

Žijí mezi námi. Občas jejich služby potřebujeme, jindy se trochu bavíme na jejich účet. Nejsou to bezchybní andělé se svatozáří. I když v tomto případě - kdo ví?

30.3.2020 v 20:11 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 33 | Diskuse

Jan Dvořák

Kanál ČT 24 tiskovku vlády vzdal

V pátek se generální ředitel ČT v médiích pochválil za to, jak skvěle tato stanice zvládá informovat o koronavirové krizi a že sledovanost trhá rekordy.

30.3.2020 v 19:57 | Karma článku: 10.57 | Přečteno: 209 | Diskuse

Karel Trčálek

Protokoly sionského mudrce Ladislava Větvičky

Pan Ladislav Větvička nám dnes odhalil pravdu, kterou jsme už stejně tak nějak všichni tušili. Ačkoliv na koronaviru paradoxně vydělá nejvíc Čína a ačkoliv se kvůli němu rozpadne sionistická EU, tak za koronavirus můžou Američané

30.3.2020 v 19:00 | Karma článku: 9.72 | Přečteno: 336 | Diskuse

Barbora Svobodová

Pamět národa

V prachu války už nevidíme zpět a málokdy si vzpomeneme, co nám říkaly naše elity na prahu katastrofy. Pojďme si připomenout pár generálů před bitvou a slibme si, že příště už se spolehneme na vlastní rozum.

30.3.2020 v 16:19 | Karma článku: 23.41 | Přečteno: 585 |
Počet článků 1356 Celková karma 17.88 Průměrná čtenost 983

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Byznys s rouškami a gely. Zákazníci zavolali na Nelu Slovákovou hygienu

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (30) prodává na svém e-shopu roušky a dezinfekční gely. Na...

Pomalá epidemie koronaviru. Česko nehodlá nákazu zastavit, ale modifikovat

Česká republika se v příštích týdnech nebude snažit epidemii způsobenou koronavirem COVID-19 za každou cenu zastavit....

Schillerová navrhne zrušit daň z nabytí nemovitostí a odpočty hypoték

Ministryně financí Alena Schillerová navrhne na vládě zrušení čtyřprocentní daně z nabytí nemovitostí. Věří, že by to...

Technická kontrola se zpřísní, nově o ni řidiče připraví i drobnosti

Přijet na technickou kontrolu s prorezlými brzdovými kotouči, s nefunkčním světlometem nebo například s­ prasklým...

Transatlantická pohroma. Podívejte se na vývoj koronaviru v grafech

Různé země volí ke koronaviru rozličné přístupy. V základních grafech vás provedeme situací v několika státech, které...