Skandální lež propalestinské České televize o Pásmu Gaza už nese své jedovaté plody!

11. 10. 2018 18:51:39
Jestli za skandální lež ze Zpráviček na ČT, kdy byl Izrael obviněn z okupace Pásma Gazy, nebude někdo co nejpřísněji potrestán, tak opravdu přestanu platit koncesionářské poplatky, protože něco takového nemá prostě obdoby!

Moje známá mi právě před dvěma minutami popsala naprosto skandální událost, které sama, ovšemže bezmocně, přihlížela.

Řekla mi to doslova toto: „Měla jsem včera odpolední směnu, a tak mne nápadně teplý podzimní den, takový podzim je i v Jeruzalémě, teplý a zcela bez deště, vytáhl dopoledne ven.

Umínila jsem si, že si sednu v parku někde na lavičku a nastavím svou tvář pekelnému podzimnímu sluníčku a, mhouříc oči, budu si představovat, že jsem v nedělitelném Jeruzalémě, hlavním městě státu Izrael. Jenže podobnou touhu pocítilo nejspíš víc lidí, protože takřka všechny lavičky v parku byly obsazeny lidmi, kteří nastavovali svou tvář sluníčku a mhouřili oči a představovali si, že jsou v Jeruzalémě, hlavním městě státu Izrael.

Jediná, ještě aspoň z poloviny volná, lavička byla už jen u dětského hřiště, jehož součástí je i pískoviště, to mi připomínalo Negevskou poušť, na kterém si hrálo pár capartů. Sedla jsem si tedy na lavičku, pohodlně se opřela a nastavila tvář sluníčku, přimhouříc oči.

Představovala jsem si zcela plasticky a živě, že jsem v Jeruzalémě, jen kousek od české ambasády, když mne z mého snění vytrhl dětský hlas, který říkal něco tak strašného, až mi ztuhla krev v žilách.

,To je pásmo Gazy a já jsem Izrael a já ho okupuji!’ říkal ten dětský hlásek!

Zděšením jsem otevřela oči a spatřila jsem nějakého chlapečka, který si už i tak pro sebe zabral tři čtvrtiny pískoviště, jak ohrožuje lopatkou děti, které si stavěly bábovičky ve zbývajícím rohu.

,To je lež!

Lež jako babylónská věž!’ chtěla jsem vykřiknout, ale ten chlapeček mne předešel.

,To je pásmo Gazy, já ho okupuji a všechny bábovičky vám rozmlátím!’ vykřikl ten chlapeček a opravdu všechny ty bábovičky rozmlátil.

To už jsem nevydržela a obořila se na matku toho chlapce.

,Paní, hlídejte si svého syna, Pásmo Gazy, kterému vládne teroristická organizace Hamás, není okupováno Izraelem!’ požádala jsem ji slušně.

Maminka vzhlédla od mobilu a napomenula chlapce: ,Co to říkáš, Maxi?

Tady paní, říká, že Pásmo Gazy, kterému vládne teroristická organizace Hamás, není okupováno Izraelem!’

,Je, říkali to ve zprávičkách!’ odsekl chlapeček a jeho matka se do mě pustila, co si vymýšlím, že když to bylo v televizi, tak může Max rozmlátit ostatním dětem bábovičky.

Marně jsem se jí snažila vysvětlit, že to tak není, ještě jsem mohla být ráda, že mi nakonec nevyškrábala oči, za to, že jsem napomenula její dítě.

Ani nevíš, jak mi z toho bylo smutno. Celý den jsem měla zkažený, a to bylo tak pěkně, a v práci jsem vůbec nesplnila normu, pořád jsem na to musela myslet.

To mi řekla známá a já ji na to řekl: „Skandální lež České televize, která se dětem snaží podprahově vnutit nepravdu, už nese své jedovaté plody.

Izrael sice boří v Gaze domy Palestinců, ale jen proto, aby odradil případně následovníky atentátníků, což se mu, pravda sice až tak zcela nedaří, ale je jen otázka času, kdy tak v Gaze zboří všechny domy a bude konečně svatý klid.

A to je všechno. Vůbec není pravda, že by Izrael pásmo Gazy nějak okupoval, nebavíme se přece o západním břehu Jordánu.

Doufám, že bude kvůli tomu ustavena co nejdříve poslanecká vyšetřovací komise a taky doufám, že před ní bude předvolán ředitel České televize, a vysvětlí tuto skandální lež. A když nevysvětlí, tak bude jednoduše odvolán, protože je nepřípustné, aby se vyvolával už u předškolních dětí dojem, že Izrael okupuje Pásmo Gazy!

To je prostě nepřípustné!“

To jsem řekl před pěti sekundami své známé a pořád na tom trvám, protože tady je možné jen jedno, omluva a uvedení věcí na pravou míru!

Autor: Karel Trčálek | čtvrtek 11.10.2018 18:51 | karma článku: 29.23 | přečteno: 1480x


Další články blogera

Karel Trčálek

Nechejte si svůj diesel, paní Šichtařová, já jdu pěšky

Automobilismus je smrtelnou chorobou naší civilizace, a je už jedno, jestli sedíme v elekromobilu, nebo v dieselu. Článek paní Šichtařové pak jen dokladá, že lidé jsou druhem určeným k vyhynutí či vyhubení, jako kdo chce

19.10.2018 v 18:45 | Karma článku: 24.45 | Přečteno: 1128 | Diskuse

Karel Trčálek

Budeme se učit od Saúdské Arábie, jak řezat prsty novinářské žumpě?

Novinářská žumpa, jak známo, destabiluzuje společnost. Ale my potřebujeme společnost stabilizovanou. Máme se od Saúdské Arábie ještě co učit

19.10.2018 v 17:22 | Karma článku: 14.66 | Přečteno: 408 | Diskuse

Karel Trčálek

Pražští kavárníci a havloidi přitvrdili. Přijdou p. Preslerovi rozbít okno

Aspoň to tvrdí sám pan Presler. A když to tvrdí, tak bude i nejspíš pravda. A když to bude pravda, tak se o tom nedá pochybovat. A když se o tom nedá pochybovat, tak se o tom nedá ani diskutovat. Prostě pražská kavárna, co chcete?

18.10.2018 v 18:37 | Karma článku: 29.04 | Přečteno: 885 | Diskuse

Karel Trčálek

Stopa fakt nechutných zrůdností západní demokracie, která se nevyvařila

Nevyvařila se a jak by taky mohla, když již brzy oslavíme výročí VŘSR a zahájíme MČSP, a proto si je třeba připomenout kdo jsme, a kam patříme

17.10.2018 v 18:55 | Karma článku: 19.00 | Přečteno: 745 | Diskuse

Další články z rubriky Média

Libor Čermák

Pochvala České televize za "Skautskou poštu"

V posledních týdnech jsem se několikrát vyjádřil kriticky k České televizi. Ale když se mi něco líbí, co v ČT vzniklo, tak si myslím, že je dobré ji zas naopak pochválit. A tím je seriál na dětském kanálu "Skautská pošta".

18.10.2018 v 6:28 | Karma článku: 14.40 | Přečteno: 408 |

Jan Tomášek

Mezi Bosnou a Srbskem v krátkých filmech Voxpotu

Bosna – jedna ze zemí, kterou jsem nenavštívil, přestože pro mě má, nebo spíše měla příchuť romantiky a nepříliš vzdálené exotiky. Vlastně nemusím být všude, když je všude televize – dá se říci.

18.10.2018 v 4:15 | Karma článku: 3.88 | Přečteno: 106 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Skandální lež České televize

Server iDNES přinesl 10/10 zprávu o tom, že šéf ČT odmítl vysvětlit reportáž o Palestincích z dětského pořadu Zprávičky. Kontroverzní reportáž odvysílaná na Déčku pojednávala o Izraelem okupovaném území Palestiny.

11.10.2018 v 8:00 | Karma článku: 48.41 | Přečteno: 23319 | Diskuse

Libor Čermák

Takovéto reportáže by se ČT měly tvrdě zakázat!

Jak si představuji seriózní reportáž o dětech, které v pubertě propadly nějaké náboženské sektě? Především jako varování a rady pro rodiče doplněné radami odborníka na sekty. Jenže jeden pořad ČT z nich dělá naopak hrdiny.

8.10.2018 v 18:13 | Karma článku: 41.28 | Přečteno: 2466 |
VIP
Počet článků 856 Celková karma 18.95 Průměrná čtenost 998

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Najdete na iDNES.cz