Zruší diskuzi pod články po panu Nožičkovi i pan Petřík?

5. 06. 2019 18:56:44
Pan Nožička zrušil, nejspíše po vzoru pana Čermáka či Hanniga, diskuzi pod svými články. O tomtéž, dle svých vlastních slov, uvažuje i pan Petřík. Pokud se tak skutečně stane, budou mít nejspíše banderovci a rusofobové utrum

Dostal jsem včera dopis od jedné známé, poslala ho Českou poštou.

Měl jsem dnes milión volných chvilek, tak jsem ji v jedné z nich odpověděl.

„Moje milá,

píšeš mi, jak velkým překvapením proto Tebe je to, že pan Nožička uzavřel pod svými články diskuzi.

,To bych od člověka, který tak skvěle rozumí problematice školství, a jen o trochu míň sportu, rozhodně nečekala,‘ píšeš doslova

Pro mne to však žádným překvapením, že pan Nožička uzavřel diskuzi pod svými články. Už delší dobu jsem tušil, že se tak stane a pokud bych se měl něčemu divit, tak snad jen tomu, že ji již neuzavřel mnohem dřív.

Ptáš, se jestli máš kvůli tomu považovat pana Nožičku za zbabělce.

,Rozhodně ne!‘

K něčemu takovému je potřeba mnoho odvahy, něčeho takového je schopen skutečně jen člověk, který směle a nebojácně kráčí proti proudu.

Nijak za to, že zavřel diskuzi pana Nožičku neodsuzuji.

Kdo by toužil po tom, aby mu někdo vyvracel jeho lži v diskuzi pod jeho článkem?

Rozhodnutí pana Nožičky je lidsky docela pochopitelné, lidé jeho druhu většinou jako důkazy svých lží používají další, proč by měl tedy trpět v diskuzi nějakou pravdu?

Myslím, že jej brzy bude následovat i pan Petřík. Ale ani v jeho případě se není ničemu divit, sbírání poštovních známek z Afghanistánu dnes není prostě v kursu, což mu dávají rusofobové a banderovci náležitě sežrat.

Co se týče rajčat, o kterých jsem ti minule napsal obšírný dopis, nezbývá než konstatovat, že se z nich neujalo ani jedno. Bylo mi to samozřejmě podezřelé, proto jsem provedl rozbor půdy.

A víš, co se ukázalo?

Ukázalo se, že půda, do které jsem je vysadil, je příliš přehnojená.

Ale ani kdyby nebyla přehnojená, sežrali by je nejspíše slimáci, je jich teď všude plno, jsou jako osmá egyptská rána, Babiš je proti nim učiněný čučkař.

Z rajčat tedy nic nebude, mám pocit, že poslední dobou je to u mne tak se vším.

S pozdravem

Tvůj Karel,“ napsal jsem ve svém dopise.

Šel jsem ho odnést na Českou poštu, a když jsem se vrátil domů, už tam na mě čekal, jako bych to přivolal, dopis od pana Petříka s kábulským poštovním razítkem.

Roztrhl jsem obálku a pustil se do čtení.

„Vážený příteli,“ psal mi pan Petřík úhledným písmem, jehož grafologický rozbor by pisatele zcela jistě postavil do toho nejlepšího světla, „píši Vám, že nejspíše již brzy uzavřu diskuzi pod svými články.

Vím jistě, že mne pochopíte a že mne za to neodsoudíte. Ale snášet to řádění rusofobů a banderovců tam, je už nad mé síly, jsem přece jen především sběratel afghánských poštovních známek.

Ptám se sám sebe stále častěji: ,Mám já to zapotřebí, takové brutální vyvracení svých polopravd a lživých tvrzení?‘

Nemusím vám říkat, že takové brutální metody, jaké používají rusofobové a banderovci pod mými články, takové metody nepoužíval ani starý Grebeníček v padesátých letech, ten do vyslýchaných pouštěl jen elektrický proud, nehledě už vůbec na to, že to byli, na rozdíl ode mne, skuteční zločinci.

A přitom, jak sám dobře víte, jsou mé články z dobrých svých čtyř pětin jen kompiláty, které tak nějak slátám dohromady, mého je v nich pomálu, nebo takřka nic.

Uznejte sám, že jsem takřka mučedníkem a to jen proto, že o své dobré vůli nechávám pod svými články otevřenou diskuzi.

Ale na rusofoby a banderovce žádná dobrá vůle neplatí!

Dnes ráno jsem vstal a věděl jsem, že moje rozhodnutí uzavřít diskuzi je to nejlepší, co mohu, pro svoji i Vaši svobodu udělat, protože s rusofoby a banderovci se prostě nediskutuje. Čím víc jim dáme prostoru pro jejich řádění, tím víc je ohrožena demokracie a s ní i my, bytostní a výsostní demokraté, pro které je svoboda slova vším.

Co se týče zločinů západních demokracií, o kterých jsem Vám psal ve svých minulých dopisech, jsem nyní na stopě jednomu obzvláště velkému, hned jak jej zcela odhalím, budu Vás o tom podrobně informovat.

S pozdravem

Petřík.“

Pan Petřík má pravdu, plně jej chápu, že chce uzavřít diskuzi pod svými články a ani trochu jej za to neodsuzuji, kdo jiný by už měl zavřít diskuzi než on, člověk jeho formátu a charakteru?

Autor: Karel Trčálek | středa 5.6.2019 18:56 | karma článku: 16.21 | přečteno: 325x

Další články blogera

Karel Trčálek

Jsem fakt blb

„Jste fakt blb,“ napsal mi tuhle v diskuzi pod článkem pan Ráž. A já, díky bohu, spolu s mnohými jinými nemohu, než jen oficiálně souhlasit. Jsem fakt blb

23.8.2019 v 18:05 | Karma článku: 13.98 | Přečteno: 341 | Diskuse

Karel Trčálek

Islám, jediná naděje bílého heterosexuálního muže

Hodnoty, ke kterým se přihlásili účastníci vlasteneckého setkání v Příčovech, povětšinou bílí heterosexuální muži, jsou, jakousi shodou okolností, i posvátnými hodnotami islámu. No, neberte to!

23.8.2019 v 17:03 | Karma článku: 15.10 | Přečteno: 377 | Diskuse

Karel Trčálek

Smrt hrabošům polním, volte Trikolóru!

Přemnožení a stále drzejší hraboši polní už dlouho dělat paseku nebudou, protože i na každého hraboše polního už se v Trikolóře vaří voda

22.8.2019 v 17:08 | Karma článku: 20.91 | Přečteno: 535 | Diskuse

Karel Trčálek

Spustil jsem špínomet na pana Václava Klause mladšího

Velmi mne pobavil, byť trochu zmatený, článek pana Judy o politickém bizáru, který spustil špínomet na V. Klause ml., našeho spasitele. A tak to má být, tak je to správně, články na blogu by měly bavit a ne vyvolávat nenávist

21.8.2019 v 18:55 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 1388 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Pavla Havlíková

VOX POPULI aneb kam až může zajít satira? Je možné hlásat, že Bůh je homosexuál?

Nevím, proč redaktoři Reflexu podněcují k nenávisti a hanobení křesťanství, zapomínaje že i pro muslimy je Ježíš jeden z proroků. Nedivím se, že západní civilizace jde do „kelu“ (přesněji tam kde záda již mají neslušný název)

14.8.2019 v 20:10 | Karma článku: 8.68 | Přečteno: 128 | Diskuse

Lukas Plachy

Proč už zase modelujete jen "na úspěch"...

Vážený pane Sedláčku, i když si Vás rád poslechnu či přečtu, nemohu se vždy zbavit dojmu, kterým jste mě tentokrát ve Vašem posledním příspěvku "praštil" přes nos tak, že jsem i v křesle před počítačem málem udělal salto (nazad).

10.8.2019 v 19:24 | Karma článku: 4.89 | Přečteno: 122 | Diskuse

Dana Šumová

Šrouby a matice..,,.

Poslední dobou je cítím docela často kolem sebe. A nejde jen o písničku současné populární skupiny Mandrage.

30.6.2019 v 21:57 | Karma článku: 16.49 | Přečteno: 454 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Jak moc lidi Babiš pobláznil? Bude další hladovka...?

Ve svém posledním blogu,který se nyní větrá v Hyde Parku jsem se zamýšlel nad tím, kam až obhajoba politika může některé zcela zaslepené lidi dostat. I za zloděje a lháře jsou někteří ochotni držet hladovku. Bude se to opakovat?

7.6.2019 v 17:31 | Karma článku: 21.03 | Přečteno: 651 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Bude paní Beata držet hladovka za Andreje stejně jako za Davida ?

Obdivovatelka vraha Guevary a kubánské revoluce má na správné chlapy opravdu čich. Vášnivě zde obhajuje Davida Ratha, Miloše Zemana i Andreje Babiše a nemá ani problém poskytnout jim své tělo.Tedy lépe řečeno část těla - žaludek.

7.6.2019 v 12:34 | Karma článku: 23.59 | Přečteno: 627 | Diskuse
Počet článků 1130 Celková karma 18.96 Průměrná čtenost 1003

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Najdete na iDNES.cz