Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 22. února 2020 Petr

Paní Šichtařová se nás asi snaží převychovat

24. 01. 2020 9:30:05
Svoboda je možnost povědět, že dva a dva je pět. Pokud je toto možné, pak pravda už z toho sama vyplyne, jak nám dokazuje paní Šichtařová ve svém článku. Volím Trikolóru!

Nemusíte mít o mě strach.

Nesedím v pražské kavárně, ale nacházím se právě v té nejlepší možné společnosti, jaká v naší zemi může existovat, ti všichni, z jejichž přítomnosti se teď můžu těšit, jsou bezva lidičkové, prostě se spolu normálně bavíme, nehledejte za tím nic víc, nebo dokonce nějakou propagandu.

Táňa Fischerová zemřela?

Byla to klasicky nenávistná havlistka, která přispívala k rozdělení společnosti, vzpomeňme jen na to, jak se angažovala proti americkému radaru v Brdech!

Co si nalhávat..., nikdy nemohu litovat odchodu toho, kdo roznášel jen zlo a tvářil se jako pravda a láska,“ sděluje nám na rovinu Vyvadil, co byla ta Fischerová ve skutečnosti zač.

Vřele s ním souhlasím.

„Přesně tak!

Jistě, je neetické psát o někom zjevnou nepravdu. Je ovšem ukrutánský rozdíl mezi neetičností a mezi cílenou propagandou ve prospěch cizí mocnosti.

Není náhodou velká část dnešních nepravdivých zpráv jen z kolonky neetické namísto z kolonky dezinformace?

Co?

Uvedu příklad. Když řeknu, že antisemitismus vede vždy do Osvětimi a je proto třeba se mít na pozoru, abychom čelili jakýmkoliv projevům xenofobie, ať už pocházejí od kohokoliv, tak nejsem sluníčkář, protože to samé řekl teď Putin v Jeruzalémě,“ uvedu příklad, jak snadno lze seriózní informaci zaměnit za sluníčkářskou propagandu.

Jo, to je pravda s tím Jeruzalémem. Světoví sionisté zahájili v Jad Vašem okultní seanci se členy vrcholových Velkých lóží a vypustili na internet přednáškové video útočící na Sovětský svaz, Josifa Stalina a NDR!“ informuje nás šéfredakror Aeronetu a hbitě přechází k podrobnostem, „občané vidí politiky a státníky, ale já vidím největší okultní sjezd vrcholových členů Velkých zednářských lóží z celého světa. Tento okultní slet Světového sionismu je startovacím signálem budování Velkého Izraele a výběr hostů je více než výmluvný.

Každý, kdo nebyl pozván, je hierarchicky v zednářském ritu či B’nai B’rith smlouvě na nižší a neodpovídající úrovni. Nebyla pozvána Angela Merkel, přestože je členkou B’nai B’rith, ale Emmanuel Macron je na vyšším stupni, zastupuje přímo Dům Rothschild na sněmu. Stejně tak přijel Andrej Babiš, který byl přijat Donaldem Trumpem, zatímco Miloš Zeman nikoliv.

Andrej Babiš nakupuje zbraně od Izraele a USA, zatímco Miloš Zeman chrání Světlo Jeruzaléma nad Mah’ralem v Praze. Proto přijel Babiš a ne Zeman. Mike Pence je na vyšším ritu zasvěcení než Trump, takže přijel Pence. Volodymyr Zelensky byl pozván, ale nakonec své místo v Jad Vašem přenechal přeživším Židům z holokaustu jako symbol úcty, ale pořadatelé to přijali s nelibostí, protože tím došlo k vyslání signálu, že nepřijme místo pod stolcem Domu Sion. Vladimir Putin přiletěl jako zástupce Chasidské Rusi, ta nemůže na okultním sjezdu chybět.

Co je důležité, to je roztržka Emmanuela Macrona s izraelským policistou, který vstoupil do kostela Sv. Anny v Jeruzalémě před tím, než tam vstoupil Emmanuel Macron, zástupce Domu Rothschild. Macron spustil hysterický řev, ať jde pryč, že tam nemá co dělat, že tohle se nedělá. Média nechápala, co to mělo znamenat. Tady to musím vysvětlit. Chrám Sv. Anny před příjezdem “kabburah”, tedy zasvěcenců kabaly, je ošetřen rituálním zaklínadlem a kadidlem pro zabránění vstupu démonických entit do chrámu v okamžiku přítomnosti ritované osoby.

Zaklínadlo dovoluje členovi kabalistického ritu vstoupit do chrámu s ochranou Krista či svaté osoby. Pokud je zaklínadlo porušeno, může dojít k vypuzení a odloučení succuba, který je součástí těla kabalistického kádra. Succubus může při útěku z těla hostitele zranit, poškodit, přivodit mu zhoubnou nemoc. Policista provedl nebezpečný krok, protože se dostal do střetu s ritovanou okultní mocí a ritem kabburah. Macron byl úplně jako nepříčetný a neustále opakoval, že taková jsou pravidla, že nesmí tam nikdo vstupovat, taková jsou pravidla, pořád a pořád dokola.“

„Neříkal jsem to, že pravda musí vyjít vždy najevo!“ lusknu prsty po tomto referátu a poplácám šéfredaktora Aeronetu po zádech, „dobrá práce, nikdy bych neřekl, že Merkelica je na nižším stupni než Macron.

A pak věřte České televizi, když vám to zamlčí!

Tak mě mimochodem napadá, není náhodou fobie z dezinformací a z prokremelské propagandy v některých případech právě takovou předimenzovanou paranoiou, jako strach z pavouků či z choroboplodných zárodků na každé klice?“

Na moje slova okamžitě reaguje Petr Hájek.

„Choroboplodné zárodky?“ vykřikne a prohrábne si nohou vlasy, „poplach: Smrtící virus řádí v Číně! Brzy jistě i u nás! Podivné epidemie byznys miluje. Globalistická WHO vše tají. Pravda je okamžitě cenzurována. Farma-kartel v tajných službách. Teď budete poslouchat! A miliardy tečou...“

„Ano, miliardy tečou, je třeba se vzbouřit!“ přikývnu a cituji slova Ladislava Jakla, která pronesl na setkání disidentů, a jež by se měla povinně tesat do každé pivní pěny, „ale pokud nejdeme do rebelantsví s tím, že jsme schopni za náš názor přinášet i oběti tak to naše rebelství zůstane jen pózou. Dnes se za rebela považuje každý michprd. Přinést oběť, tím nevytváříme prostor jen pro sebe ale i pro druhé. Můžeme ukázat ostatním, že jde o to se nebát. Nebojme se přinášet oběti. Bude to pro ně potom daleko těžší!“

„Ano, obětujme se!

Upalme se všichni jako Palach!

Bude to pro ně pak mnohem těžší!“ vykřikne známý bloger B. Olšer a, nadšeně tleskaje, navrhne, „zkreslování dějin zabráníme nejlépe pravdou.

Pravdou a ničím jiným!

Proto musíme založit odborné a analytické centrum, které bude určovat, co je pravda, co ne!“

„Jsem pro!

Demokracie a svoboda začíná tam, kde končí lež.

Kdo je pro to, aby se založilo odborné a analytické centrum na určování toho, co je pravda a co ne?“ nechávám hlasovat o tom, abychom to byli my, kdo rozhoduje o tom, co je pravda a co lež.

Pro byli všichni, nikdo se nezdržel, kdepak nás žádní elfové nepřevychovají, volím Trikolóru, volím svobodu nebo cenzuru, volím svobodu nebo smrt EU!

Autor: Karel Trčálek | pátek 24.1.2020 9:30 | karma článku: 22.77 | přečteno: 1661x

Další články blogera

Karel Trčálek

Co vadí maníkům z Institutu Václava Klause? Svobodné volby!

Je to fakt pech! Voliči pořád ne a ne volit ty, kteří se tolik obětují pro naši svobodu, jako třeba tuhle maníci z Institutu Václava Klause, prozatím jen staršího

19.2.2020 v 9:03 | Karma článku: 20.41 | Přečteno: 441 | Diskuse

Karel Trčálek

Je přebujelé Airb'n'b v Praze zárukou naší trvalé svobody a požehnáním nebo morem?

Podnětná diskuze pod mým včerejším článkem mě přiměla k tomu, abych tentokrát reagoval na svůj vlastní článek a ještě jednou se dlouze a nezáživně rozepsal o svém vlastním levičáctví a svém komunistickém mozku

18.2.2020 v 8:49 | Karma článku: 16.68 | Přečteno: 426 | Diskuse

Karel Trčálek

Primátor Hřib neporušil principy právního státu ani trochu, polemika s p. Zálomem

Za plamenný článek pana Záloma by se nemusel stydět ani slavný prokurátor Urválek žalující aktivisty a primátora Hřiba jako největší nepřítele svobody v podání Svobodných, kterých je pan Zálom ctěným místopředsedou

17.2.2020 v 15:27 | Karma článku: 20.87 | Přečteno: 506 | Diskuse

Karel Trčálek

Souhlasím s panem Nožičkou, tentokrát to rusobijci s hysterickým řevem fakt přehnali

Nezbývá mi, než souhlasit s panem Nožičkou. Rusobijci, a jsou to stále titéž (Novotný, Petřík, Rosíval,ČT) to tentokrát přehnali, když nepřijali prohru Martiny Sáblíkové se ctí, ale místo toho začali hystericky řvát něco o dopingu

16.2.2020 v 14:50 | Karma článku: 36.46 | Přečteno: 1766 | Diskuse

Další články z rubriky Ekonomika

Markéta Šichtařová

Nulová tolerance pro vydírání ekoteroristů

Taky jsme už v Česku zažili jejich produkci. Říkají si „klimatičtí aktivisté“ z hnutí Extinction Rebellion a tváří se, že vylepšují svět tím, že „bojují proti klimatickým změnám“.

21.2.2020 v 8:41 | Karma článku: 48.10 | Přečteno: 11439 | Diskuse

Petr Šindelář

Kdo začal jezdit před asi čtyřiceti lety, nestačí se dnes divit!

Podle způsobu, jakým se u nás jezdí je zřejmé, že svoboda a demokracie po česku zvítězila také na našich silnicích. Hodně připomínají džungli s právem silnějšího a realizace nápadů na zlepšení stavu vlastně dodnes neexistují...

19.2.2020 v 9:52 | Karma článku: 18.29 | Přečteno: 977 | Diskuse

Zbyšek Hlinka

Rozdíl v DPH u piva v hospodě a do džbánku naplněného hostem je vyřešen

Lidová tvořivost vymýšlí různé varianty, jak to bude od 1.5. (hm, snad soud novelu EET zruší, tedy i to nižší DPH na pivo) s DPH u piva. Poslal jsem tedy dotaz ministerstvu financí.

18.2.2020 v 17:46 | Karma článku: 27.28 | Přečteno: 1389 | Diskuse

Zbyšek Hlinka

Musí být vesnický hospodský nutně plátcem DPH?

Pod mým včerejším blogem se objevil názor, že hostinský se musí dostat k minimálnímu obratu přibližně dva miliony, aby vyžil. Limitem pro povinné plátcovství je 1 milion tržeb za rok. Já mám za to, že i pod milion se to vyplatí.

16.2.2020 v 12:11 | Karma článku: 28.36 | Přečteno: 1113 | Diskuse

Zbyšek Hlinka

DPH na točené pivo a "výpočty" našich mamlasů

Dle Babiše hospodský na pivu za 35 Kč vydělá o 3,85 Kč navíc. Kdo umí počítat DPH, musí se chytat za hlavu z toho, co nám tu vládne za populistické nekompetenty.

15.2.2020 v 20:28 | Karma článku: 33.82 | Přečteno: 1413 | Diskuse
Počet článků 1319 Celková karma 20.31 Průměrná čtenost 992

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Najdete na iDNES.cz