Neděle 31. května 2020, svátek má Kamila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 31. května 2020 Kamila

Protokoly sionského mudrce Ladislava Větvičky

30. 03. 2020 19:00:18
Pan Ladislav Větvička nám dnes odhalil pravdu, kterou jsme už stejně tak nějak všichni tušili. Ačkoliv na koronaviru paradoxně vydělá nejvíc Čína a ačkoliv se kvůli němu rozpadne sionistická EU, tak za koronavirus můžou Američané

V Oválné pracovně Bílého domu se tentokrát neprovozoval orální sex a nekouzlilo s doutníky, ale pod patronátem zetě prezidenta Trumpa sešly se v ní špičky světového židovstva, aby vyladily detaily Konečného řešení, jak žertovně přezdívaly svému plánu na ovládnutí světa, tak aby se to stihlo ještě do letošního svátku Pesach, kterým si Židé připomínají vyjití z otroctví a cestu ke svobodě

Slovo měl nyní zástupce rodiny Rothschildů, největších pracháčů na celém světě, proti kterým je i Soros pouhým žebrákem.

„Přešly již doby trpkého, bolestného pronásledování a ponižování, které izraelský lid snášel s heroickou trpělivostí, neboť civilizace křesťanů udělala velký pokrok,“ vykládal Rothschild, tahaje se za své pejzy, „ten je naším nejpevnějším štítem, za který se můžeme skrýt a sami nepozorováni rychle překročit onen čas, který nás dělí od našeho vznešeného cíle.

Pohleďme jen na materiální situaci Evropy, kterou si vytvořili sami izraelité počátkem tohoto století, takže disponují obrovskými kapitály v Paříži, Londýně, Vídni, Berlíně, Amsterodamu, Hamburku, Římě, Neapoli i jinde.

Všude jsme díky svým miliardám pány my, Rothschildové, tedy Židé, nemluvě již o tom, že v každém městě druhého a třetího řádu disponujeme výnosnými fondy, takže se nikde nemůže bez synů Izraele provést žádná finanční operace ani žádný jiný důležitý podnik.

Burza zaznamenává a reguluje dluhy, a my jsme většinou všude pány těchto burz. Musíme se snažit, abychom toto zadlužování co nejvíce usnadňovali a tím se stali pány všech cen. S ohledem na kapitály, které státům půjčujeme, budeme brát do zástavy jejich železnice, doly, lesy, hutě i továrny, ba musíme brát do zástavy i výnos daní.

Rolnictví bude vždy největším bohatstvím každého státu. Velkostatkáři, třeba Babiš, se budou vždy těšit úctě a vážnosti. Naše snahy musí tedy vést k tomu, aby se naši izraelští bratři zmocnili v co největší míře pozemkového vlastnictví. Pod záminkou, že chceme pomáhat pracující třídě, musíme celou tíhu daní přenést na statkáře. Až jejich pozemkový majetek dostaneme do rukou, stane se práce křesťanského proletariátu zdrojem nesmírného zisku.

Každá válka, každá revoluce, každá politická nebo náboženská změna nás přibližuje k okamžiku, kdy dosáhneme nejvyššího, vytouženého cíle, a ten okamžik konečně nastal, přátelé!

Pohleďte, zde v ruce mám koronavir, jenž nám zajistí konečnou nadvládu nad celým světem.

Nechal jsem ho vyrobit, ve Slovanu, porubské hospodě, kam chodí chrchlající havíři, stačilo jen provést pomocí několika velkých boroviček provést potřebné mutace, aby z plic havířů vyšel tento koronavir, mající milionkrát větší cenu než všechen můj majetek, je na světě. Ne nadarmo připomíná korunu, kterou dali Ježíši, jednomu z nás obřezaných Židů, na hlavu křesťané.

Nechte, prosím, kolovat!“

Rothschild dal kolovat koronavir, takže se nyní oválnou pracovnou ozývaly výkřiku obdivu: „To je fantastické! Ta koruna je užasná! Tahleta sekvence DNA se fakt povedla!“

Když se koronavir vrátil zase k Rothschildovi, ten pokračoval: „Plán je jednoduchý. V říjnu se konají v Číně, ve Wu-chanu, nějaké sportovní hry, kam jsou pozváni i Američané. Využijeme toho a ten vir tam rozprášíme na tržišti, aby to vypadalo, že unikl z tamní čínské laboratoře, aby každého hned napadlo, že za to může Čína. Nikoho nenapadne, že by za to mohli Američané, kteří byli předtím na oněch sportovních hrách, kde získají Češi, to už je taky zařízené, šest zlatých.

A pak ten virus nasadíme do Itálie, protože uzavřela smlouvu s Čínou, a na jejím severu pracují desetitisíce Číňanů, ani tady nikoho nenapadne, že jsme to do Itálie zavlekli my prostřednictvím amerických vojáků.

Abych to zkrátil, protože čas jsou peníze, výsledkem toho bude totálně rozvrácené Evropská unie, posílení autoritářských režimů jako je ten Orbánův, totální kolaps Ameriky a posílení globálního vlivu Číny, například Češi si sami v referendu odhlasují, že chtějí být čínskou provincií, aby vyjádřili vděk za dodané roušky.

Přijde taky totální kolaps finančních trhů, a to je přesně to, co jako světovládci potřebujeme, prostě nic už nebude jako dřív, a to je hlavním cílem, protože, a teď už to snad můžu říct, náš Mesiáš je, podle ortodoxních rabínů v Brooklynu, už na cestě.“

„Cože, Mesiáš je už na cestě?“ vykřikli radostně všichni přítomní.

„Ano, Mesiáš už je na cestě, dorazí na přesně na Pesach, 14. nísanu 5870, “ přikývl Rothschild.

Ale v tom se přihlásil Trumpův zeť: „Ale co časová osa?

Podle časové osy každému dojde, že jsme za tím my.

Nemluvě o tom, že náš plán je už prozrazen, protože každý, kdo viděl vystoupení Madonny na Eurovizi a vyzná se v kabale stejně tak jako ona, už ví, co svět v roce 2020 čeká.“

„Žádný strach,“ uklidnil Rothschild Trumpova zetě a dodal, „tento vir nám zaručí konečnou nadvládu nad světem, jež bude završena příchodem Mesiáš na náš nejdůležitější svátek. Už nemusíme nic skrývat, už se můžeme vysrat na nějakou konspiraci, ba právě naopak, ať všichni vědí, že jsme za tím my, a ne Čína, nebo Rusko, které jsme porazili na kolena napřed vodkou a pak bolševickou revolucí.

Co je nám do toho?“

„To je fakt. Co je nám do toho. A co netopýři?“ zeptal se Trumpův zeť.

„Toto jsou ptáci, jichž se budete štítit. Nesmějí se jíst, jsou ohavní: orel, orlosup, mořský orel, luňák, různé druhy jestřábů, všechny druhy havranů, dále pštros, sova, racek, různé druhy sokolů, sýček, kormorán, výr, ibis, pelikán, sup, čáp, různé druhy volavek a také dudek a netopýr.

Takže my se nenakazíme, naopak, každý, kdo jí netopýry bude potrestán spravedlivě bohem,“ odpověděl Rothchild.

„To je fakt, netopýr je nečistý,“ přikývl Trumpův zeť a já jen dodávám, že do letošního svátku Pesach, kdy se má objevit židovský Mesiáš, zbývá už jen pouhopouhých devět dní.

Autor: Karel Trčálek | pondělí 30.3.2020 19:00 | karma článku: 18.88 | přečteno: 893x

Další články blogera

Karel Trčálek

Svatodušní rozumy starého čerta

Čert, který se zjevoval Ivanu Fjodoroviči Karamazovi, byl samozřejmě jen jeho chorobnou halucinací. Já však rozmlouvám s čertem skutečným

29.5.2020 v 17:17 | Karma článku: 11.30 | Přečteno: 232 | Diskuse

Karel Trčálek

Je Miroslav Kalousek ve spolku s Ďáblem, že chce vystoupit z katolické církve?

Křtem se člověk stává členem Kristovy církve, která je v tomto světě ustavená a uspořádaná jako společnost, je uskutečněna katolickou církví, řízenou nástupcem Petrovým a biskupy ve společenství s ním

28.5.2020 v 19:03 | Karma článku: 15.62 | Přečteno: 379 | Diskuse

Karel Trčálek

Děkuji poslancům za obměnu Rady ČT, polemika s panem L. Čermákem

Výborně! Výborně! Výborně! Snad už se opravdu začne zpravodajství a publistika ČT měnit k lepšímu, třeba tím, že si moderátoři ČT konečně sundají roušky

27.5.2020 v 18:20 | Karma článku: 21.25 | Přečteno: 527 | Diskuse

Karel Trčálek

Proč budou katolíci věčně zatraceni?

Katolíci budou věčně zatraceni, protože bůh je spravedlivý. Pravda je ovšem taková, že katolíci by i z božího království dokázali udělat peklo

27.5.2020 v 17:15 | Karma článku: 10.03 | Přečteno: 231 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tomáš Kučera

Jak být bohatý.

Spousta lidí chce mít hodně peněz. Tak si dnes zkusíme vysvětlit, jak se k nim dostat. Chce to především mít chuť investovat, jak do podniku, tak i do znalostí.

31.5.2020 v 21:13 | Karma článku: 3.19 | Přečteno: 86 | Diskuse

Jan Pražák

Feministky vítězí v boji o zrovnoprávnění žen na WC

Navždy pryč je klasický obrázek, kdy dámy stojí ve dlouhé frontě přede dveřmi s panenkou a obávají se, zda to stihnou například do skončení přestávky v divadle, zatímco muži chodí na panáčka bez čekání.

31.5.2020 v 18:27 | Karma článku: 17.59 | Přečteno: 433 | Diskuse

Marek Trizuljak

Krajina ležící, zvlněná - A drobný příběh o posvěcené dezinfekci

Ještě několik záznamů. Deník z karantény, která nyní už pomalu ustupujíce. Několik kontrastujících a přesto vzájemně ladících listů: Krajina jako kráska se zeleným tělem. Posvěcená dezinfekce. Naděje velikonoční a svatodušní..

31.5.2020 v 16:00 | Karma článku: 15.42 | Přečteno: 243 | Diskuse

Pavla Gomba

Patří děti do školy?

V minulých týdnech pandemie koronaviru uzavřela brány škol pro neuvěřitelnou jednu miliardu tři sta milionů dětí celkem v 188 zemích světa.

31.5.2020 v 14:56 | Karma článku: 15.26 | Přečteno: 1196 | Diskuse

František Kašpárek

Vyhoďte ji z kola ven!

Následující úvaha je pouze mým osobním názorem. Mohu mít pravdu, nebo částečně pravdu, mohu se mýlit. V duchu existence tří pravd: Moje pravda, tvoje pravda, a pravda.

31.5.2020 v 14:48 | Karma článku: 27.92 | Přečteno: 676 | Diskuse
Počet článků 1417 Celková karma 17.64 Průměrná čtenost 976

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Milenec? Ano, ale nezapomínejte na důležitá pravidla nevěry

Nejen muži, ale i ženy často utíkají za potěchou mimo domov. Hledají si milence, který jim dá to, co ve vlastní ložnici...

RECENZE: Jsem sexuální pracovnice, hlásá hrdinka filmu Pátrání po Evě

Točí se při sexu s muži, ve vaně se ženami, když bere drogy či pózuje pro vyzývavé fotografie. Fanoušci na sociálních...