Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. března 2023 Gabriel

Salonní husita Landa by za Žižky už dávno visel na nejbližším stromě

12. 01. 2021 17:38:44
Proti čemu by asi protestovali naši legračně drsní rockeři, tak milující své kšeftíčky a své pohodlíčko, v drsných časech husitských válek?

V ulicích Tábora bylo toho zimního dne neobyčejně živo.

Hloučky lidí postávaly u svěřeneckých kádí, do kterých zaparkovali veškerý svůj majetek, všelijaké ty drahocennosti, které člověk úzkostlivě schraňuje a vláčí svým životem, aby si nepřipadal jako žebrák, jakoby snad ani nebylo nikdy řečeno, že první budou posledními a poslední prvními.

Kdo uměl jen trochu rozumněji mluvit, živě debatoval a přesvědčivě rozhazoval rukama, takže nebylo nikoho, kdo by v ulicích Tábora živě a nedebatoval a přesvědčivě nerozhazoval rukama.

Vypadalo se, že spousta lidí už má zkrátka dost onoho projektu zvaného „Husitské revoluční hnutí“, který je omezil na svobodě, kvůli kterému nebylo nic jako dřív a který, jak byl mnozí přesvědčeni, financoval Soros skrze husitské neziskovky, dokonce se mezi lidmi šířilo video, které tvrdilo, že Hus nebyl upálen, ale naopak, že se živý a zdravý nyní oddává všemožným neřestem v Římě, přičemž pravdivost tohoto videa nade vší pochybnost potvrzovalo to, že bylo záhy smazáno, ale ti, kteří ho stačili shlédnout, šířili tuto Pravdu dál.

Není divu, že tato všeobecná nespokojenost vyústila ve spontánní antihusitskou demonstraci, která byla uspořádána pod názvem „Chcípl Hus!“ a jíž se účastnili lidé všech názorových proudů, jejichž společným jmenovatelem byl selský rozum, který se projevoval především nedůvěrou v tzv. mainstreamová média, jejichž čelným představitelem byla Táborská televize a taky propagandistický server „Žižkův palcát“.

Demonstranti se slili v jednolitou hmotu, která ze všech stran obklopila pódium, na nichž se střídali jednotliví řečníci, kteří ve svých projevech dokazovali, že je „Husitské revoluční hnutí“ neomarxistickým a ultralevicovým experimentem sociálních inženýrů, jehož totalitní praktiky omezují jakoukoliv svobodu.

V čele všech těchto řečníků stál Daniel Landa, který mimo jiné prohlásil: „My, níže přítomní svobodní mužové a ženy s nevolí sledujeme vývoj v našich i v okolních zemích.

S obavou hledíme na totalitní, nepromyšlené a neodborné příkazy a zákazy z pera hejtmana Jana Žižky, které dopadají na naše hlavy a ovlivňují naše životy. Znepokojeni sledujeme, jak se pojem svoboda doslova ztenčuje před očima a absolutní dominanci přebírá pojem kontrola. Tohle nepřipustíme.

Jako rovnoprávní občané této země, zároveň daňoví poplatníci a jako obyvatelé Evropy cítíme a vnímáme, že jsme hrdými nositeli nikoliv jen povinností uložených nám řádem hejtmama Žižky, ale i stovky let budovaných a krví vykoupených práv jednotlivce, žijícího uprostřed starého kontinentu.

A budeme si za tím stát!

Nejsme ovce ve stádu, abychom, byli za každý projev svobodného života trestáni smrtí, ale svobodní spolutvůrci našeho táborského státu.

V tuto chvíli požadujeme, abychom bezodkladně nebyli nesmyslně a neoprávněně omezováni v našich právech na shromažďování!

Je načase, aby nevolení zástupci v čele s hejtmanem Žižkou začali řešit důležité věci a přestali podléhat globálním eschalotogickým hysteriím. Smysluplných úkolů, které ovlivní život především našich potomků je celá řada – preventivní opatření proti suchu, pokus o alespoň částečnou potravinovou soběstačnost, nezávislost a s tím související péče o tuto zemi ve smyslu fyzickém s ohledem na trvale udržitelný rozvoj ve všech oblastech našeho života, abychom nemuseli jen plenit a rabovat všechny okolní země, když tu vlastní jsme si sami vypálili ve jménu božím!

Žádáme odpovědné představitele husitského revolučního hnutí, tedy především hejtmana Žižku, aby s okamžitou platností povolil chlastací hudební fesťáky, aby se lidé mohli bavit, aby mohli chlastat, protože toho věčného modlení mají všichni už plné zuby. Navrhujeme, aby se hned příští týden v Táboře uskutečnil fesťák pro všechny slušné lidi, kde bych vystoupil já, Kabát, Doga a další zavedené skupiny, na které se dobře chlastá, a taky navrhujeme, aby tento fesťák byl putovní, aby byl z něho co největší vejvar!

Už máme plné zuby drancování a rabování a zabíjení ve jménu boha, chceme demokraticky diskutovat se svými názorovými oponenty a ne je jen nálepkovat jako šiřitele protihusitských dezinformací a proto i nemilosrdně vraždit!

Pozvolnému ukrajování osobních svobod říkáme rezolutně dost!

Buďte dobrými hospodáři, neničme si vlastní zemi husitskou revolucí.

Příklad Mistra Václava, který pro pravdu zemřel a na jehož odkaz navazuje naše klausistické, hnutí připomíná, kam může vést dlouhodobá nespokojenost s poměry v širokých vrstvách společnosti. Člověk se liší od ostatních forem života na této planetě právě svou nevypočítatelností. Nevypočítatelností v pravém slova smyslu, o níž se inženýři lidských duší nesčetněkrát v historii přesvědčili.

Jak říkal Mistr Václav Klaus: „Pravda a Klaus musí zvítězit nad dezinformací a Havlem!“

To řekl, mimo jiné Daniel Landa, a sklidil bouřlivý potlesk všech přítomných, kteří začali provolávat slávu Donaldu Trumpovi a taky Václavu Klausovi, po kterém pojmenovali i své hnutí za svobodu a proti totalitě, a nebylo nikoho, kdo by v tu chvíli nevěřil v brzké uskutečnění tohoto krásného a věčného snu o společnosti, v níž jsou lidé svobodní a nemusejí poslouchat žádného Žižku...

...

„Podívej, těch zase je! Úplně zakryli Slunce! Je den a přitom tma! To si musím natočit na mobil“ řekla Johanka, služebná děvečka na jednom statku nedaleko Českého Krumlova a hned namířila svůj mobil na nebe, které bylo plné krkavců.

„To se jistě zase v Táboře popravovalo! Vždycky, když se v Táboře popravuje, slétají se krkavci až z Rakous na bohatou hostinu. Hejtman Žižka se s ničím nepáře, ale má recht, na lůzu, jako jsme my, platí jen železná ruka. To jistě zase někdo proti němu brojil, jako tuhle ten zpěvák, víš ten Landa, vlastenec, jak ho pak bili, mrskali, natahovali, pálili, věšeli a nakonec i stínali.

Já to video na facebooku viděl a řeknu ti, byla to docela pěkná podívaná a spolu s ním popravili stovky dalších, co se jim zajídala kázeň a disciplína. Tenkrát bylo na obloze taky tolik krkavců jako dnes, ti si museli, pane jo, pošmáknout.

Kdoví, koho popravil Žižka teď. Určitě zase nějaké hříšníky, co by taky jen nejraději chlastali a pelešili se v klubech a na fesťácích, a možná popravil i vlekaře. Koho by taky pořád bavilo poslouchat to jejich remcání, že je husitské revoluční hnutí připravilo o tržby, protože bůh a spása duše, respektive zabíjení nepřátel v božím jménu a pro spásu duše, je důležitější než nějaké lyžování,“ řekl Vašek, pohůnek tamtéž, a Johančin milý.

„Tak a mám to. Dám to radši na Parler, tam mi to nesmažou. Co myslíš?“ zeptala se Johanka.

„Jo, to bude lepší, jestli rovnou nesmažou celý Parler,“ řekl Vašek a začal něco kutit na svém chytrém mobilu, zatímco volci, které měl na starost, lhostejně hleděli na nebe a na opozdilé krkavce, kteří spěchali na tu velkou hostinu.

Autor: Karel Trčálek | úterý 12.1.2021 17:38 | karma článku: 23.38 | přečteno: 722x

Další články blogera

Karel Trčálek

Dementuje pan L. Větvička své nepravdivé informace?

Dezinformace samozřejmě neexistují. Ale člověk někdy toho v dobré víře naplácá. Ne, že by přímo lhal, to ne, ale prostě měl k dispozici jen mylné informace. A od toho je dementi

24.3.2023 v 17:21 | Karma článku: 11.29 | Přečteno: 145 | Diskuse

Karel Trčálek

Úmyslná dekonstrukce dezinformace šířené Rakušanovým Ministerstvem vnitra?

Ministerstvo vnitra při svém cenzurním boji proti tzv. dezinformacím, což je typickým znakem každého totalitního režimu, samo šíří dezinformace!

22.3.2023 v 18:09 | Karma článku: 19.62 | Přečteno: 417 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak dlouho budeme ještě západní kolonií?

Tak už to u nás chodí. Místo toho, abychom kolonizovali my, tak nás kolonizuje Západ a ještě nás každý týden krmí blafy v akci, po kterých rostou důchodcům štětiny...

22.3.2023 v 17:07 | Karma článku: 21.51 | Přečteno: 376 | Diskuse

Karel Trčálek

Špína pana Ladislava Větvičky

Známý myslitel Ladislav Větvička se už mnohokrát ostře vyjádřil na adresu fialového hnusu, který nás měl zatáhnout do války na Ukrajině

21.3.2023 v 16:46 | Karma článku: 29.93 | Přečteno: 892 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Kateřina Kešnerová

Zelená diktatura vytáhla sakra ostré drápky a nikdo zatím ani neceknul

Pokud si myslíte, že si eko ideologie již vystřílela své nejsilnější náboje, tak vás musím zklamat. Pokud se národní vlády nesemknou, stanou se z nich loutky v zelených rukách Evropské komise.

24.3.2023 v 18:18 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 74 | Diskuse

Petr Kotek

Jak se z oboustranně uspokojivého sexu může stát znásilnění?

Tajní policisté z Barcelony mají problém: souložili ve službě. Nejde o to, že by kvůli tomu zanedbávali jiné povinnosti a vyšetřování případů vázlo. Právě naopak – díky sexu získávali důležité operativní poznatky.

24.3.2023 v 17:38 | Karma článku: 6.40 | Přečteno: 86 | Diskuse

Karel Trčálek

Dementuje pan L. Větvička své nepravdivé informace?

Dezinformace samozřejmě neexistují. Ale člověk někdy toho v dobré víře naplácá. Ne, že by přímo lhal, to ne, ale prostě měl k dispozici jen mylné informace. A od toho je dementi

24.3.2023 v 17:21 | Karma článku: 11.29 | Přečteno: 145 | Diskuse

Michael Laitman

Dravá realita našeho století

Starozákonní proroci nazývali modloslužebníky ty, kdo uctívali věci vytvořené vlastníma rukama. Jejich bohy byly předměty vyrobené ze dřeva nebo kamene.

24.3.2023 v 17:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 21 | Diskuse

Jan Ferenc

Změní se čas, což znamená, že se nic nezměnilo

Tuto neděli nad ránem se opět změní čas na letní čas. Původně se tak naposledy mělo stát v roce 2019. Jenže tehdy to chtěly jen nepodstatná 84 procenta občanů EU.

24.3.2023 v 17:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 77 | Diskuse
Počet článků 2619 Celková karma 21.46 Průměrná čtenost 897

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Meteoroložka Honsová: Letos bude extrémní počasí, zapíše se do historie

Premium Meteoroložka Dagmar Honsová je přesvědčená, že letošní rok určitě přinese mnoho zajímavých a zřejmě i extrémních...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale ani hrůza, říká Zounar

Herec Martin Zounar (55), který v Ordinaci hraje doktora Bobo Švarce, se opět svlékne. Poprvé se před kamerami objevil...