Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. února 2023 Jarmila

Je Václav Klaus skutečně hovňousek, jak sám tvrdí?

6. 06. 2021 16:04:02
Ostře se ohrazuji proti tvrzení bývalého prezidenta Václava Klause, který o sobě tvrdí, že je hovňousek! S tímto hodnocením jeho vlastní osoby nemohu, nechci a odmítám souhlasit!

Jednou v Karlíně, zmlátil Václav K. jednoho obejdu, který mu tam na tancovačce osahával snoubenku, jejíž otec arizoval na Slovensku židovský majetek, se slovy: „Koukejme, to je ale masíčko! Ten hovňousek je tady s tebou?“

„Hele, koukej, já nejsem žádnej hovňousek, já studuju na VŠE! Tu máš!“ dal Václav K. obejdovi jednu takovou pěstí, že od té doby se nemusel Karlínu, ale ani třeba Libni vůbec vyhýbat, protože se tam všichni vyhýbali jemu.

Proto ho tam ani hospodští neměli rádi, protože, jak se objevil v hospodě, byla hospoda v okamžiku prázdná, všichni se báli a pakovali se pryč, aby od toho, kdo není hovňousek, nedostali nabančeno, nikdo se neodvážil postavit Václavovi K. do cesty, ani Havel, který byl ještě větší poseroutka než Masaryk s Benešem dohromady.

Už to vypadalo, že Václav K. zase stane prezidentem, protože se ho všichni bojí, ale kupodivu se našli stateční lidé, kteří se mu dokázali vzepřít.

To dal zase Václav K. komusi pěstí, tentokrát jedné zrůdě v Českém rozhlasu.

A to už bylo pro Láďu Jakla, jak se jmenoval ten statečný člověk, moc. A tak Lá ́da Jakl, spolu s několika přáteli, postavili Institut Václava Klause a nebohého Václav K. do něj vylákali pod záminkou, že mu tam uspořádají oslavu jeho 80. narozenin, na kterých mu zahrají Alexandrovci spolu s Folimanka Blues.

Ale sotva Václav K. vkročil do toho baráku, milý Jakl spolu s kumpány hned s ním šup do ředitelny (byla to zamřížovaná místnost), tam ho přivázali k židli a Láďa Jakl, poté co dal milému Václavu K. pořádně pěstí, přečetl následující prohlášení k napadení redaktora Českého rozhlasu: „2. června 2021 v dopoledních hodinách byl ve studiu ČRo napaden jeho redaktor Václav Kroc. Hulákání útočníka, kterým svůj útok doprovázel, jednoznačně potvrzují, že šlo o politicky motivovaný čin s cílem napadnout, zastrašit a zranit člověka s odlišnými politickými názory.

Jde o čin s mimořádnou společenskou závažností!

Naprosto zásadně a se vší rozhodností takové počínání odsuzujeme a věříme, že okolnosti tohoto činu budou důsledně vyšetřeny a pachatel (nebo pachatelé) tohoto odporného útoku bude urychleně dopaden a s vědomím závažnosti činu i odpovídajícím způsobem potrestán.

Tak ohavný čin by se nestal, kdyby v České republice nebylo soustavně a cíleně zvyšováno politické napětí těmi, kteří si jiný než svůj vlastní názor neumí představit, těmi, kteří každého člověka s odlišným politickým názorem veřejně urážejí, ostouzejí a dlouhodobě beztrestně brutálně verbálně napadají.

Viníme ty, kteří po léta nerespektují výsledky demokratických voleb a politickou moc chtějí získat mimo demokratické volby prostřednictvím rozvášněných davů na náměstích a spřátelených médií. V takové atmosféře je už pouze malý krůček k tomu, aby si leckdo vyložil tento stav jako normu, ve které je dovoleno naprosto všechno – včetně hrubých fyzických útoků a pokusů likvidovat lidi s odlišným názorem. O tom, kam taková doba vedla a v co vyústila, nás dostatečně trpce poučila historie 30. let minulého století v Německu.

Napadení redaktora Českého rozhlasu nedovolíme zlehčovat. Útok na něho, stejně jako na kohokoliv jiného pro jejich odlišné politické názory, je překročením všech myslitelných, představitelných a tolerovatelných mezí v demokratické společnosti.

Přímým ohrožením demokracie je nerespektování odlišných názorů, které ústí v takové brutální fyzické napadení názorových oponentů, jehož jednou z obětí se redaktor ČRo stal. A právě toto jsou chvíle, kdy má svobodná společnost dát najevo, že svobody, mezi které patří i právo na neomezenou obhajobu různých názorů, bude rozhodně bránit, nejsme žádní hovňousci!“

A na důkaz toho, že Ladislav Jakl svá slova myslí vážně, dal nebohému Václav K. jednu pěstí tak, až mu vyrazil zubní protézu. Bylo to ještě horší, než když musel Václav K. opustit v roce 1970 vědeckou kariéru (k níž se vrátil až v Prognostickém ústavu, jenž byl rezidenturou KGB) a musel za trest odejít do Československé státní banky jako topič.

A ta zubní protéza, ta už se nikdy nenašla, ztratila se stejně jako miliardy z kdysi odpuštěného ruského dluhu, asi ji někdo ukradl, protože byla celá ze zlata, prostě ji v Institutu Václava Klause čmajzl.

Autor: Karel Trčálek | neděle 6.6.2021 16:04 | karma článku: 20.03 | přečteno: 574x

Další články blogera

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 338 | Diskuse

Karel Trčálek

Špatné divadlo, které se v Česku hraje 3

Poprvé od podvodné revoluce vedené polistopadovým kartelem v čele s Klausem a Zemanem bylo nekompromisně oficiálně definováno Dobro, přičemž mimo hrstku slušných, leč zmanipulovaných voličů volili Pavla především extrémní fanatici

2.2.2023 v 15:21 | Karma článku: 18.84 | Přečteno: 331 | Diskuse

Karel Trčálek

Vládní fašisté s prezidentem na Hradě už začínají zavírat komunisty do vězení!

První obětí každého fašistického režimu jsou komunisté. Dnes se v Praze začal vykonstruovaný soudní proces s komunistickým prezidentským kandidátem s. Skálou, který si troufl říct pravdu o katyňském masakru

2.2.2023 v 7:53 | Karma článku: 20.49 | Přečteno: 389 | Diskuse

Karel Trčálek

Slušňák doc. Miroslav Ševčík

Je docent Miroslav Ševčík, na rozdíl od prezidenta Petra Pavla, jediným slušňákem mezi bývalými komunisty?

1.2.2023 v 11:31 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 346 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Ztlumeno

Některé titulky jsou nežádoucí

Osoby s postižením sluchu, potřebují ke sledování televizoru, nebo videí titulky. Specifikum je v tom, že potřebují, aby byly v titulcích oznamovány zvuky. Teprve pak budou titulky vhodné ke sledování bez zvuku.

4.2.2023 v 7:50 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 81 | Diskuse

Jan Ziegler

ANO, v Českých Budějovicích bylo hůř

Babišovo hnutí ve vedení jihočeské metropole totálně selhalo. Až do loňských komunálních voleb mělo primátora Jiřího Svobodu. Výsledkem jsou prakticky nulové významnější investice a drahá elektřina.

3.2.2023 v 16:01 | Karma článku: 17.23 | Přečteno: 362 | Diskuse

Filip Řehák

Obrana Hradu a LDN Lány

Máme dva prezidenty: nově zvoleného a stávajícího. Nový úřaduje z Hrzánského paláce, odkud vidí do oken stávajícímu na Pražském Hradě a čeká až ho Miloš Zeman, či jeho kancléř seznámí s plánem předání klíčů od sídla panovníků.

3.2.2023 v 15:33 | Karma článku: 18.00 | Přečteno: 423 | Diskuse

Bohumila Truhlářová

Je europoslanec Milan Uhrík v Bruselu jediný při smyslech?

Když islamisté posílali k sebevražedným útokům své soukmenovce, říkal k tomu náš přítel ing.Jan Konfršt: "Všimněte si, nikdy do toho nejdou jeho synové, jeho rodina." Posílat na smrt druhé, to zločince nebolí.

3.2.2023 v 14:17 | Karma článku: 30.76 | Přečteno: 943 | Diskuse

Jindřich Kubánek

Zkreslené vidění – Král je nahý

Věříte, že král a jeho suita mají tak skvělé a krásné šaty, jak se nám snaží namluvit jejich patolízalové? Proč nevěříme vlastním očím a svému rozumu? Zasloužila by ta verbež něco jiného, než volání sláva? Existuje spravedlnost?

3.2.2023 v 13:30 | Karma článku: 18.85 | Přečteno: 437 | Diskuse
Počet článků 2561 Celková karma 20.03 Průměrná čtenost 898

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka

Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Janečková se po rakovině vrací do práce. Ukázala i fotky po mastektomii

Zpěvačka Patricia Janečková (24) si na sociálních sítích připomenula ne úplně příjemné výročí. Před rokem jí...