Neděle 1. srpna 2021, svátek má Oskar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 1. srpna 2021 Oskar

Nový ruský letoun 5. generace Super Suchoj, kladivo na nejen ukrajinské fašisty

21. 07. 2021 17:52:21
Nový ruský Super Suchoj zatočí jak na nebi, tak na zemi se všemi fašisty, nejen těmi ukrajinskými. Ať si teď NATO zkusí zaútočit na Rusko!

Super Suchoj se opravdu povedl, svět ještě neviděl a nepoznal nádhernější letadlo, i náš Vladimir Vladimirovič z něj byl doslova unešený.

„Takové letadlo nemá nikdo na světě! S takovým letadlem vyženeme fašisty z Ukrajiny ajn cvaj,“ vykládal každému na potkání, významně dodávaje, „a nejen z Ukrajiny, všichni Slované zase svobodně vydechou!“

Snad by ani nadšením nespal, kdyby mu to maršál Šojgu nenařídil.

„Tak dost, Vladimire Vladimiroviči! Copak to jde, abyste nám nespal! Vždyť je už devět hodin a večerní zprávy ve státní televizi už dávno skončily! Musíte jít spát, abyste si odpočinul, nabral nových sil, co kdyby nás zítra přepadli fašisté a vy byste byl nevyspalý, aha?

Alou do postele!“ rozkázal mašál Šojgu Vladimiru Vladimiroviči a spolu s Lavrovem a Marjou Zacharovnou ho uložil do postele, dodávaje, „ať se vám něco pěkného zdá, Vladimire Vladimiroviči!“

Po pravdě řečeno, to nemusel ani říkat, protože Vladimiru Vladimiroviči se pokaždé zdá něco pěkného, a nejinak tomu bylo i teď.

Vladimir Vladimirovič usne a zdá se mu, že je brzké ráno. Všude je naprosté ticho, ani kremelské myši nejsou slyšet, vypadá to, že snad nastal soudný den.

Ale najednou sluch Vladimira Vladimiroviče zaslechne nějaký zvuk. Zvuk je slabý, připomíná hučení vysavače, jako když Marja Zacharovna vysává doma obývací pokoj, když mají přijít hosté. Ale ten zvuk rychle sílí, už nepřipomíná hučení vysavače, ale hřmění bouře, která se žene na Rusko od Západu.

„Fašisté! Fašisté přepadli naši vlast!“ pochopí konečně Vladimir Vladimirovič, že to hřmění jsou F-35, která se nezadržitelně blíží k Moskvě s jediným úkolem, srovnat Leninovo mauzoleum se zemí a tak pokořit ruský lid, a jen tak, jak je, v pyžamu, vyskočí Vladimir Vladimirovič z postele a mohutným hlasem volá, „vstávej země obrovská, vstávej k boji na život a na smrt s fašistickou temnou silou, s prokletou hordou!“

Hlas má Vladimir Vladimirovič mocný, i mrtvého Stalina by jím probudil, ale ouha, všechen ruský lid tvrdě spí, válí se na zemi, opitý závratí z úspěchu, jak se v Rusku říká vodce!

Jediný Vladimir Vladimirovič je vzhůru, jediný on se může postavit na odpor fašistům!

„Rychle do letadla! Musím vzlétnout dřív, než budou fašisté nad Moskvou!“ uvědomí si Vladimir Vladimirovič a tak, jak je, bosý a v pyžamu, vyběhne ven a utíká, co mu síly stačí, na Rudé náměstí, kde stojí nový Super Suchoj, ten jediný, který je zatím schopný letu.

Vladimir Vladimirovič bez váhání skočí do jeho kokpitu, připásá se, nahodí motor a rozjede se po Rudém náměstí, aby vzápětí vzlétl a bránil Rusko před fašisty. Právě včas, protože od západu se už na Moskvu ženou temná mračna, jsou to stovky, ne-li tisíce, F-35 proti kterým stojí sám samojediný Vladimir Vladimirovič se svým věrným Super Suchojem.

„Tak jen pojďte! Pojďte vy, fašistické svině!“ vyzývá Vladimir Vladimirovič fašisty s ledovým klidem, dobře ví, že se Super Suchojem se nemá čeho bát.

A fašisté jdou!

Osamělý Suchoj se jim zdá snadným soustem, jsou si jisti svým vítězstvím, svou nadřazeností nad prostým ruským člověkem, jehož je Vladimir Vladimirovič typickým představitelem. Fašisté odpálí své rakety vzduch-vzduch a vlastně je jim prostého ruského člověka líto, protože se musí za pár sekund, zasažen stovkami, ne-li tisíci protiletadlových střel, vypařit i se svým letadlem.

Ale co to?

Všechny střely záhadně míjí svůj cíl, který je pro fašistické naváděcí systémy najednou neviditelný, a nejenže svůj cíl míjí, ale obrací se a míří teď na ty, co je vypálili na Vladimira Vladimiroviče!

Vysvětleni toho je ovšem jednoduché. Vladimir Vladimirovič, respektive jeho skvělý Super Suchoj haknul počítáče fašistů, takže pološílený fašistický naváděcí systém namířil rakety fašistů na ně samotné...

„Fucking bastard! Fucking russian monkey!“ jsou poslední slova fašistů před tím, než je zasáhnou vlastní rakety a oni se vydají na pouť do Valhaly.

Fašistické mračno zmizí, na nebi zůstává jediné F-35, které se zatím drželo vzadu. A v tomto F-35 nesedí nikdo jiný než sám Satan, Antikrist, jenž chce zprznit a pošpinit svatou Rus, kterou teď brání Vladimir Vladimirovič stejně tak, jako Svatou Rus kdysi před Antikristem bránil sv. Alexandr Něvský.

Schyluje se k dogfightu, jaký svět ještě neviděl, mezi Antikristem v F-35 a sv. Vladimirem Vladimirovičemv Super Suchoji!

Antikrist se zuřivě vrhne na Vladimira Vladimiroviče. Ale Vladimir Vladimirovič nádherně vektoruje, jenže tím Antikrista rozzuří ještě víc. Ten doráží na Vladimira Vladimiroviče, ale je to, jako by sítem přeléval svěcenou vodu. F-35 je už na hranici svých možností, když se najednou Super Suchoj konečné objeví v jeho zaměřovači.

Antikrist vypálí ze všech palubních zbraní, ale Vladimir Vladimirovič nádherným flatspinem uhne a střely mizí kdesi v dálce nad Uralem.

A teď přechází do útoku Vladimir Vladimirovič. Otočí se na pětníku, a míří si to vstřícným kurzem rychlostí dobře nejmíň 3M rovnou na Antikrista!

„Smrt fašistům!“ vykřikne Vladimir Vladimirovič a učebnicovým taranem sestřelí Antikrista i s jeho F-35, která se v plamenech řití k zemi, svatá Rus je zachráněna, teď už se Vladimir Vladimirovič může probudit ze svého snu.

A Vladimir Vladimirovič se opravdu probouzí. Všude je tma a ticho, ani kremelské myši nejsou slyšet. Vladimir Vladimirovič se chce podívat na své svítící hodinky, aby zjistil kolik je hodin.

Ale ouha, hodinky na zápěstí nejsou, zatímco spal, někdo mu je ukradl, ale kdo, když Navalnyj to být nemohl, protože je v lochu, že by snad Rotenberg?

Určitě Rotenberg, kdo jiný, má teď hodinky Vladimira Vladimiroviče a nese je do nejbližší arbatské zastavárny, kde za ně dostane nejmíň 30 rublů!

Autor: Karel Trčálek | středa 21.7.2021 17:52 | karma článku: 18.69 | přečteno: 616x

Další články blogera

Karel Trčálek

Martina Sáblíková ani letos nevyhraje v anketě o nejlepšího sportovce roku

Ti sportovní novináři, kteří nemají rádi Martinu Sáblíkovou, a proto jí nedovolují vyhrát v anketě o nejlepšího sportovce roku, musejí teď být v sedmém nebi. To je, bohužel, smutná a odvrácená stránka medailových žní v Tokiu

31.7.2021 v 10:01 | Karma článku: 13.37 | Přečteno: 326 | Diskuse

Karel Trčálek

Apokalypsa se začne jaderným útokem Izraele na Írán

To, o čem mluvím, je předpovězeno ve Starém i Novém zákoně. Těžko mě tedy z něčeho vinit, konstatuji-li pouhá fakta vyplývají ze svatých knih tří monoteistických náboženství, jež se zrodila v geopatogenní zóně země zaslíbené

30.7.2021 v 15:56 | Karma článku: 15.96 | Přečteno: 616 | Diskuse

Karel Trčálek

O Řecku a Konstantinopoli, Izraeli a Jeruzalémě

Konstantinopol je sice řecká, ale protože si ji Řekové nedobyli zpět, zůstává formálně turecká, na rozdíl od Jeruzaléma, který nemůže nepatřit Židům

29.7.2021 v 18:07 | Karma článku: 15.36 | Přečteno: 374 | Diskuse

Karel Trčálek

Před Židem smekni, před žitem klekni!

Co by byla naše západní křesťanská civilizace každého rána bez dobré žitné kávy !? Proto je žito nejdůležitější kulturní plodinou

29.7.2021 v 15:39 | Karma článku: 12.19 | Přečteno: 309 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Helena Vlachová

Jak se cestuje v době covidové

Minulý rok se nedalo nikam cestovat. Za vším se skrýval covid. Letos je situace o poznání lepší, i když to stále není takové, jaké to bývalo dřív.

1.8.2021 v 7:41 | Karma článku: 6.95 | Přečteno: 134 | Diskuse

Pavla Kolářová

Poctivý šlapky a dobíječi...

Když vyrazí do běžného terénu, rozdíl téměř nepoznáte, snad jen že šlapky jsou mnohem lehčí a dobíječi mají pár kilo navíc. A přestože to ti druzí mají v různých situacích snadnější, i oni občas při vrcholném výkonu hekají a ...

31.7.2021 v 23:53 | Karma článku: 12.51 | Přečteno: 235 | Diskuse

Martina Pazourová

Podívej, kvete růže, podívej

Dlouho jsem tento blog odkládala, protože uznejte, všechny jsou krásné. Tak abych nějakou nevynechala. Všechny je sem dát nemůžu, škoda.Foto věrný Nikouš dé 70.

31.7.2021 v 23:47 | Karma článku: 10.38 | Přečteno: 108 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Jak ochránit menšinu neočkovaných?

Jen chci připomenout, že jsem očkovaný, všechna povinná očkování v dětství jsem absolvoval. Dokonce mám platné očkování proti tetanu.

31.7.2021 v 20:29 | Karma článku: 23.07 | Přečteno: 549 | Diskuse

Karel Trčálek

Apokalypsa se začne jaderným útokem Izraele na Írán

To, o čem mluvím, je předpovězeno ve Starém i Novém zákoně. Těžko mě tedy z něčeho vinit, konstatuji-li pouhá fakta vyplývají ze svatých knih tří monoteistických náboženství, jež se zrodila v geopatogenní zóně země zaslíbené

30.7.2021 v 15:56 | Karma článku: 15.96 | Přečteno: 615 | Diskuse
Počet článků 1833 Celková karma 19.09 Průměrná čtenost 1008

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Najdete na iDNES.cz