Neděle 28. listopadu 2021, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 28. listopadu 2021 René

Braňme pana prezidenta! Braňme ho před panem Šarapatkou!

23. 10. 2021 8:34:43
Co se mne týče, jsem odhodlán bránit pana prezidenta, i když jsem ho nevolil, před hyenami, kterého chtějí uštvat, třeba i za jitrnici!!!

Jsme si dobře vědomi, kdo jsou političtí protivníci pana prezidenta!

Jsou to pořád jedni a ti samí!

A taky jsme si dobře vědomi, co je jejich cílem!

Jejich cílem je uštvat pana prezidenta stejně tak, jako uštvali komunisté na smrt nemocného Beneše v roce 1948, kdy ho donutili přijmout demisi demokratických ministrů pod pohrůžkou deportace na Sibiř.

Jenže rok 1948 se opakovat nebude, protože jsme tady my, občané České Republiky, kteří zabráníme neústavnímu puči v čele s Tchajwancem, a postaráme se o to, aby pan prezident řádně dokončil svůj prezidentský mandát a Babiš se nestal prezidentem dřív než v roce 2023, tak jak to stanoví Ústava, která je pro nás svatá!

Proto jsme se dnes, my občané České republiky, vypravili v hojném počtu na Hrad, abychom vyjádřili svou podporu Miloši Zemanovi a ochránili jej vlastními těly, bude-li to třeba, před hyenami z pražské kavárny, které požadují odvolání prezidentova kancléře, váženého pana Mynáře, z jeho funkce.

Byl to právě on, milovaný prezidentův kancléř, kdo nás přijal v Kanceláři Prezidenta České Republiky.

„Nemusíte o mne bát, mojí milí. Zde jsem v naprostém bezpečí, z mé funkce mne může odvolat jen pan prezident!“ ujistil nás vážený pan Mynář a s neskrývanou radostí nám sdělil radostnou zprávu, „právě jsem se vrátil z ÚVN. Mohu vám sdělit, že zdravotní stav pana prezidetna, se po návštěvě Václava Klause, rapidně zlepšil!

Teď je třeba, aby všichni čestní lidé, přes hranice politického či náboženského přesvědčení, prokázali, že jsme daru svobody a pana prezidenta hodni a bránili ho ze všech sil před hyenami, které pro něj chtějí to nejhorší, které jej chtějí připravit o mandát a tak vyvolat předčasné prezidentské volby!

Děkuji vám jménem svým, a tedy i pana prezidenta, za vaši statečnost, odvahu, jakož i v neposlední řadě odhodlání položit za pana prezidenta položit své životy při obraně svobody a demokracie, kterou, a se mnou i pan prezident, ztělesňuji.

Jako výraz vděku a vašeho uznání přijměte ode mne tuto jitrnici.

Zasloužíte si ji, moji milí.“

„Rok 1948 se opakovat nebude! Pražská kavárna neuštve pana prezidenta! Tak přísaháme!“ spontánně jsme zvolili a pověřili pana Šarapatku, aby za nás všechny převzal jitrnici od pana Mynáře, jitrnici, která nyní byla tím nejvyšším státním vyznamenáním, které jsme mohli obdržet.

„Děkuji vám, pane kancléře, jménem všech poctivých občanů, za to vyznamenání, které jsme právě obdrželi z vašich rukou, zvláště špejle jsou obzvláště cenné,“ poděkoval pan Šarapatka naším jménem panu Mynářovi a pokračoval, „pan prezident Miloš Zeman ing. byl 2 krát zvolen občany ČR. Buďme rádi, že ho máme. Ať se brzy uzdraví. Vystrčil a ten jeho spolek ať jde do háje, třepe se na svou příležitost jako ratlík v zimě. To bychom to vytrhli. Senát zrušit a trafiku odložených starců, netáhel poslat pracovat rukama, ještě, že se tam Jakl nedostal, jenom kdysi Okamura, když objížděl hospody a platil tam lidem párky, jak se tam chtěl dostat. Zadarmo jsou drazí. To by stát ušetřil peněz.

To Tchaiwanec s grupou co připravovali čl. 66, jsou teď zklamaní. Však pan prezident je 8.11 postaví do haftáku. To se budou divit! Divím se, že se zdržuje komentářů profesůrek. Tolik se těšil a jásal. Nyní není po něm vidu ani slechu. Jen Tchajwanec ,s Růžičkou a Fišerem!

Vy všechny ,protizemanovsky naladěné‘ nelidské hyeny těšící se z nemoci jiného člověka: ,Vy všichni jste (díky Bohu) moc malí (a pramálo znalí) páni, k tomu abyste byli schopni (měli právo) objektivně zhodnotit zda poslední rok (či jinak dlouhé období) má pan prezident Zeman právo svůj mandát vykonávat nebo nikoliv.

Ti probruselští, směšní poskokové co vyhráli volby a kteří se už nemohou dočkat svých koryt (protože o nic jiného jim nejde) nesahají tomuto člověku inteligencí ani schopnostmi ani po kotníky. Hravě je smázne, i kdyby měl v sobě, nevím kolik, promile a smrt na jazyku.

PS: Havel byl v kómatu rok a vše bylo OK!

Pokus o prezidentský puč senátory včele s jejich Thaiwancem nelze přejít omluvou!!!

Státní zástupci a BIS ať z titulu svých funkcí jednají a informují veřejnost.

Prezidenta Zemana jsem sice nevolil, ale jejich snahu po vzoru KSČ z 50.let ho odstavit od funkce nelze přejít lehkovážným mlčením,

Veřejnosti dokázali, že úřad Senátu je naprosto zbytečný a drahý.

Senát bez náhrady zrušit a Českou televizi taky!

Co má co skrčený Nastrčil neustále provokovat a zesměšnovat sebe i senát s koalicí vypadlou z kafilerie?!

Prezident je nemocný a tak se musí léčit. Krysy neustále na něho útočí. Nyní se ukazalo video s prezidentem, tak si skrčenec vyměnil plenu a utočí dál.

Teď jim zase vadí, že návštěva neměla roušky. Příště chamradi bude vadit třeba barva pokoje.

Zločinci z Koalice táhněte už do prdele a neotravujte!“

Lépe to pan Šarapatka nemohl říct, to všechno, co máme nyní, my občané České republiky, na srdci!

Vážený pan Mynář byl jeho proslovem zcela dojat.

„Děkuji vám, děkuji vám, to si snad ani nezaslouží, tolik pravdy a lásky, ani vlastní žena mne tak nemiluje, jako milujete vy mě a v mé osobě tedy pana prezidenta,“ opakoval Mynář pořád dokola, až vytáhl z kapsy saka ještě jednu jitrnici, „je vaše! Posílá vám ji pan prezident! Chtěl jsem ji sníst na svačinu, ale vy, občané České republiky si ji teď zasloužíte ze všeho nejvíc, s jídlem roste chuť

Jednu jitrnici už máte, zde je druhá!“

Pan Šarapatka převzal třesoucíma se rukama i druhou jitrnici, jitrnici od pana prezidenta, který na nás, občany ČR myslí i tak, v těžké chvíli.

,Braňme našeho prezidenta! Braňme prezidenta zvoleného námi všemi!“ vykřikl pana Šarapatka a zrovna v tu chvíli mu jitrnice od pana prezidenta praskla v rukou, jenže místo prejtu se z ní začal valit hnis a brzy ho bylo všude tolik, že nebýt gumového člunu pana prezidenta, byli bychom se v něm všichni nejspíše utopili...

Autor: Karel Trčálek | sobota 23.10.2021 8:34 | karma článku: 23.03 | přečteno: 519x

Další články blogera

Karel Trčálek

Válku s covidem vyhrajeme, až se nechají všichni naočkovat!

Nebo taky ne... Blbě jsme žili, a nejspíš blbě i zdechneme, na covid, nebo na strach, jen lidská blbost je věčná!

27.11.2021 v 9:22 | Karma článku: 17.57 | Přečteno: 424 | Diskuse

Karel Trčálek

Tak už to tady máme. Další novou supervariantu koronaviru, jmenuje se omikron!

Pěknější vánoční dárek nám Gates a spol. nám dát nemohli. Nová supervarianta koronoviru omikron překonává Windows 11 ve všech ohledech

26.11.2021 v 16:58 | Karma článku: 14.80 | Přečteno: 350 | Diskuse

Karel Trčálek

Má M. Zeman díky přímé volbě silnější prezidentský mandát, než měl Václav Klaus?

Paní K. Lhotská ve svém včerejším článku přišla se zajímavou tezí, že M. Zeman nemusí jmenovat ministry, když nechce, protože má díky přímé volbě silnější mandát, než měl např. V. Klaus, i když znění Ústavy je stejné. Souhlas!

26.11.2021 v 9:17 | Karma článku: 16.23 | Přečteno: 257 | Diskuse

Karel Trčálek

Triumfální návrat prezidenta Zemana do Lán, pražská kavárna si to může hodit!

Miloš Zeman je zpět a jediné, co teď může pražská kavárna v čele s prskajícím Fialou dělat, je jít a skočit z Karlova mostu do Vltavy dřív, než ta zamrzne

25.11.2021 v 15:36 | Karma článku: 26.88 | Přečteno: 703 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Frantisek Stanek

Omikron a vánoce 2021

Ještě Delta neskončila pouť po našem imunitním systému a už se rýsuje nová varianta zkratky jménem ORION. XXL byla možná varianta v určitém pořadí ale někdo rozhodl že nová mutace se bude jmenovat po jménech hvězd.

27.11.2021 v 18:58 | Karma článku: 10.21 | Přečteno: 293 | Diskuse

Jiří Fábik

Tempel versus Česká republika

Kauza která na mezinárodním fóru rezonuje. Nastavuje zrcadlo České justici. Jak dlouho budeme ještě tolerovat bezprávní stav?

27.11.2021 v 14:30 | Karma článku: 10.99 | Přečteno: 323 | Diskuse

Bohumír Šimek

Nouzový stav

Vážený pane ministře Adame Vojtěchu! Vážil jsem si Vás, vnímal jsem Vaše IQ vyšší než svoje, ale co si mám myslet o Vašich nařízeních podle odborníků, které vždy modifikujete populisticky a iracionálně podle svého šéfa?

26.11.2021 v 17:32 | Karma článku: 26.84 | Přečteno: 658 | Diskuse

Jiří Fábik

Nezávislá Justice

Nežádej aby se věci děli tak, jak si představuješ, nýbrž přijímej je tak, jak se dějí. Jestli se necháváš něčím rozhněvat, nerozhněvalo tě ono, nýbrž tvůj názor, jaký sis o tom vytvořil. Epiktetos

26.11.2021 v 15:47 | Karma článku: 12.85 | Přečteno: 249 | Diskuse

Jan Bartoň

Covid: Najděte už odvahu?

Přečetl jsem si úvahu Zbyňka Holáska na téma pomýlených antivaxerů mimo jiné z iniciativy Chcípl pes. Je to čtení sice zajímavé, ale naprosto se závěry autora nesouhlasím.

26.11.2021 v 14:00 | Karma článku: 32.87 | Přečteno: 1157 | Diskuse
Počet článků 1972 Celková karma 18.59 Průměrná čtenost 981

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Najdete na iDNES.cz