Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. února 2023 Jarmila

Jediný, kdo může zabránit jaderné válce s Ruskem, je vlastenecký prezident J. Bašta!

28. 11. 2022 19:54:15
Česká televize o tom samozřejmě zarytě mlčí, ale podle nezfalšovaných volebních průzkumů je největším favoritem prezidentských voleb vlastenecký kandidát Jaroslav Bašta

Časy jsou zlé, co si budeme nalhávat. Ani doma se člověk nemůže cítit v bezpečí před jadernou válkou. Říká se sice, že když to bouchne, máme si patama lehnout směrem k výbuchu, že prý to pomůže, ale co pak jaderná zima při té dnešní drahotě energií, protože nejednáme s Ruskem?

Ke všemu se potulují krajem všelijaká individua. Nabízejí k prodeji vykrmené husy. Ale bůhví, kde je ti lidé vzali, nikdo nemůže zaručit, že ty husy ve skutečnosti nejsou divoké, že se budou bránit jako šílené, až je člověk bude podřezávat jako to podsvinče.

Není den, abych někoho s husou v košíku nehnal pryč bičem od svého domu.

A teď zase na zápraží postávají nějací lidé, je jejich odhadem asi sto padesát tisíc.

„Co je, prodáváte husy? Vykrmené husy s tučnými játry?“ zeptal jsem se jich a vzal do ruky bič, „táhněte vy sebranko jedna!

„Ne, přišli jsme kvůli Baštovi. Prezidentovi Baštovi!“ vykřikli ti lidé, když jsem je už stačilo přetáhnout několikrát bičem.

„Proč jste to neřekli hned, probůh?!

Já myslel, že jste nějací dezoláti!

Omlouvám se vám za ty rány bičem. Víte, já nemám torturu rád. Z principu. Žádnou torturu nemám rád. Strhávání nehtů, lámaní v kole, prostě všechno to, co teď dělají Nohavicovi. Včetně bičování. Víte, já jsem přesvědčen, že něco takového nemohou dělat dobří lidé. Ne, kdepak, to určitě nedělají dobří lidé!

Ale musel jsem vzít bič do ruky. Víte, ochomýtají se tady kolem všelijací lidé. Tlučou na dveře a nabízejí k prodeji vykrmené husy. Člověk od nich nemá chvilku klidu. Na takové platí jen bič, marná sláva. Myslel jsem, že jste jedni z nich.

Nevšiml jsem si, že nemáte žádné husy. Je to moje chyba. Kdybych to věděl, určitě bych vás bičem nepřetáhl a už vůbec ne po obličeji. Jak říkám, jakákoliv tortura se mi hnusí, jen velmi nerad držím v ruce vidle, protože se vždy najde někdo, kdo si na ně sám naběhne,“ omluvil jsem příchozím a objal je kolem ramen, „tak vy jste přišli kvůli prezidentovi Baštovi?“

„Ano, kvůli němu,“ přikývli příchozí a smekli své čepice, jako každý spokojený a vděčný člověk, který se modlí k Bohu všemohoucímu, „Ovládají Senát, díky ovládanému Ústavnímu soudu ovládají Poslaneckou sněmovnu a ovládají i Českou televizi. Ovládají všechno i ovládací autíčka!

Liberální totalitáři!

Naši jedinou nadějí je Bašta!

Jinak budeme v jaderné válce s Ruskem. Už jsme o tom mluvili s Vrablem i Havlem, říkali, že budou určitě volit Baštu, protože jsou pro mír.

Nohavica slíbil, že napíše o Baštovi písničku, bude se jmenovat To je bašta a bude v ní naprosto geniální rým bašta-basta, dokonce má být ten rým přerývaný!

Vyzýváme proto všechny ty, kteří z tribun deklarují erotickou touhu po věčném sjednocení pod vlajkou Kyjevské Rusi. Obracíme se na všechny, kteří jsou fyzicky aktivní na sociálních sítích a není jim osud naší země lhostejný: ,Vyjadřujte veřejně podporu v nezaměstnanosti jedinému vlasteneckému kandidátovi Jaroslavu Baštovi.

Vyzvěte k tanci své příznivce a mobilizujte všechny zvířecí síly, abychom udělali první, ovšem velmi výrazný krok, ke změně rodinných poměrů.

Jsme si jisti, že jeho volba bude přínosem jak pro zahraniční vztahy naší země, tak může být právě tím sjednocujícím impulsem, po kterém je tolik voláno do lesa!ʼ

Volte Baštu, komunisté ho taky volí! Volte ho už kvůli Nohavicovi!“

„Budu volit Baštu. Chtěl jsem volit Vitáskovou, ale zbyl mi Bašta. Nikoho jiného už na širém světě nemám. Havel je mrtvý, Dubček taky, zbyl nám už jen Bašta. Je to čestný a odvážný člověk. Jeho volbou chybu neuděláme.“ odpověděl jsem příchozím.

„To jsme vám zrovna chtěli říct. Že nám zbyl jen Bašta, čestný a odvážný člověk. Nikdo rozumný si nemůže přát jadernou válku. Kdo nechce jadernou válku, musí volit Baštu,“ radostně zvolali nově příchozí, když zjistili, že i já budu volit Baštu.

„Pravda někdy bolí a Bašta holt nastavil některým osobám nemilé zrcadlo. Nejspíš proto vyvolala jeho kandidatura na internetových diskusích tolik zbytečné hysterie... Ale hysterie nám mír nezaručí. Mír nám zaručí jen chladná hlava a jednání. A Bašta samozřejmě,“ řekl jsem se a podal příchozím bič, „tu máte, vezměte si to. Určitě to budete ještě potřebovat, já už to svinstvo nechci ani vidět.“

Tolik radosti, kterou vyvolal můj prostý dar, jsem už v lidských očích dlouho neviděl, naposled snad, když Rusko spustilo svou speciální vojenskou operaci. Teď, když je ta bída, stačí lidem k radosti málo.

Teď to byl bič, se kterým se dá dělat spousta věcí, když máte dobré bičiště, příště to bude už Bašta na Hradě, všichni v to doufáme, kéž by to byla pravda, ta a žádná jiná!

Autor: Karel Trčálek | pondělí 28.11.2022 19:54 | karma článku: 23.47 | přečteno: 419x

Další články blogera

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 338 | Diskuse

Karel Trčálek

Špatné divadlo, které se v Česku hraje 3

Poprvé od podvodné revoluce vedené polistopadovým kartelem v čele s Klausem a Zemanem bylo nekompromisně oficiálně definováno Dobro, přičemž mimo hrstku slušných, leč zmanipulovaných voličů volili Pavla především extrémní fanatici

2.2.2023 v 15:21 | Karma článku: 18.84 | Přečteno: 331 | Diskuse

Karel Trčálek

Vládní fašisté s prezidentem na Hradě už začínají zavírat komunisty do vězení!

První obětí každého fašistického režimu jsou komunisté. Dnes se v Praze začal vykonstruovaný soudní proces s komunistickým prezidentským kandidátem s. Skálou, který si troufl říct pravdu o katyňském masakru

2.2.2023 v 7:53 | Karma článku: 20.49 | Přečteno: 389 | Diskuse

Karel Trčálek

Slušňák doc. Miroslav Ševčík

Je docent Miroslav Ševčík, na rozdíl od prezidenta Petra Pavla, jediným slušňákem mezi bývalými komunisty?

1.2.2023 v 11:31 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 346 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

K povolební aktivitě zvoleného prezidenta

Nebýt toho, že se na internetu množí otázka, jestli Petr Pavel „nepřepálil start“, nikdy by mě nenapadlo, že dělá něco nepatřičného. Tedy ne že bych si teď myslel, že dělá, ale mnozí naznačují, že snad ano.

3.2.2023 v 23:03 | Karma článku: 19.45 | Přečteno: 338 | Diskuse

Ladislav Vorel

Komu není shůry dáno, za jelito nekoupí

Osobně si nemyslím, že lidé myslí, že Pavel zachrání republiku, že nás vyvede ze všech problémů. Mají pouze radost z toho, co samy dokázali.

3.2.2023 v 22:21 | Karma článku: 15.17 | Přečteno: 300 | Diskuse

Jan Berwid-Buquoy

Proč Babiš neslavně prohrál?

V současné době vsadit na politické rady prezidenta Zemana, znamená existenční sebevraždu. A to je právě to, čeho se Babiš dopustil. Národ si žádá nabídku budoucí perpektivy dalšího vývoje a nikoli politické harašení...

3.2.2023 v 22:10 | Karma článku: 15.45 | Přečteno: 310 | Diskuse

Jan Provazník

Podivný článek švýcarského tisku

Noviny Neue Zürcher Zeitung přišly s nečekanou informací. Americký prezident Joe Biden navrhl prý v půli ledna prostřednictvím šéfa CIA Williama Burnse možné řešení probíhajícího válečného konfliktu.

3.2.2023 v 19:02 | Karma článku: 17.18 | Přečteno: 645 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Tento týden v EU (49)

Komise nastínila vizi Průmyslového plánu Zeleného údělu. V Kyjevě proběhl summit EU-Ukrajina a jednání členů Komise s ukrajinskou vládou. Evropský parlament zbavil imunity dva své členy v souvislosti s aférou Katargate.

3.2.2023 v 16:07 | Karma článku: 8.56 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 2561 Celková karma 20.03 Průměrná čtenost 898

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka

Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Janečková se po rakovině vrací do práce. Ukázala i fotky po mastektomii

Zpěvačka Patricia Janečková (24) si na sociálních sítích připomenula ne úplně příjemné výročí. Před rokem jí...