Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. února 2023 Jarmila

Proč nesmí být na blogu nijak zmíněno, ani opakovaně použito jméno L. Větvičky?

18. 12. 2022 9:31:00
Myslíte, že bude tento článek zveřejněný na titulce? Nebude, protože je v něm zmíněno jméno L. Větvičky! A myslíte, že bude tento článek zveřejněn na Větvičkově domovském Protiproudu, nebo tam bude cenzurován?

Ladik seděl u stolu nad čímsi náruživě skloněný.

Myslel jsem, že žere, ale nežral.

„Žereš?“ zeptal jsem se ho.

„Nežeru. Studuju!“ odpověděl mi Ladik.

„Mně to bylo hned divné, že bys žral, nejsme přece v Užhorodu, abychom žrali, tady u nás není vepřová panenka za 120 Kč jako tam, my jsme tady ve válce,“ přikývl jsem a pokračoval, „dobře děláš, že studuješ! A co studuješ? Protokoly Sionských mudrců? Jo, to je základ. A k tomu si je třeba dohledat potřebné informace na internetu.

V tom je problém dnešní doby.

Že si spousta lidí nedokáže dohledat potřebné informace na internetu jako ty, nebo já.

Nedokážou to, nebo jsou pohodlní a pak se snadno stávají obětí multikulturní propagandy. Vlastně všechny potřebné informace získáš na internetu!

Je to trochu paradox.

Rothschildové a Rockfellerové, a trochu samozřejmě Soros, ovládají svět, ale neovládají internet, který ovládá svět!

Jak si tento paradox vysvětlit?

Totiž, jak je možné, že se na internetu dají dohledat informace, které odhalují, že světu vládnou Rothschildové a Rockfellerové, že to jsou právě oni, a taky samozřejmě trochu Soros, kteří rozpoutali válku na Ukrajině, aby mohli ovládnout Euroasii, protože kdo ovládá Euroasii, ten ovládá celý svět, ačkoliv samozřejmě oni svět už ovládají, ale chtějí ho ovládat ne jednou, ale mnohonásobně?

Jářku, Ladiku, sám to nevím, je internet nástrojem zotročení, nebo osvobození od světovládců, když na něm jde dohledat pravdu o Ukrajině, pravdu o genocidě páchané na Donbasu a financované Rothschildy a Rockfellery?

Když chceš znát pravdu, musíš celé dny sedět u internetu, nemůže se od něho hnout, musíš po sobě zanechávat elektronickou stopu, metadata, která jsou okamžitě zpracovávána, ale když zase neznáš pravdu, tak jsi otrok, protože kdejaký jouda z Bruselu s tebou může snadno manipulovat, takže buď sedíš furt u internetu, nebo jsi manipulovaný!

Říká se přece, že internet je tvořen algoritmy, velmi sofistikovaný algoritmy, de facto umělou inteligencí, která ti podstrčí právě to, co chceš, aby se ti podstrčilo!

Začneš hledat pravdu a najednou ti automaticky chodí řetězové e-maily plné důkazů právě té pravdy, kterou hledáš a potřebuješ najít.

Vezmi si třeba sám sebe!

Už deset nebo kolik let víš, co je skutečná pravda. Když jsi ji poprvé objevil, bylo to jako kdyby ses ožral, najednou se ti rozsvítilo v kebuli, duše se zmocnila jakási neodolatelná slast.

,Všichni jsou blbí a zmanipulování, jenom já ne, protože já jsem objevil pravdu!ʼ hřálo tě ten pocit zrovna tak, jako staré havíře v porubské lidovce hřeje chlast, kterým si zpestřují život.

A od té chvíle nacházíš důkazy toho, že jsi objevil pravdu všude, kam se podíváš.

Dostávají se ti do rukou odkazy, které tě v této tvoji pravdě utvrzují.

Je to náhoda, že existuje tolik důkazů, respektive tolik odkazů na tyto důkazy, a že se dostávají právě tobě?

Nebo ti je umělá inteligence, která ovládá svět skrze internet, sama distribuuje zrovna tak, jako dealer distribuuje fet všem těm, kteří jsou na něm závislí?

Někdy si říkám, víš, když se pořádně přežeru, jestli umělá inteligence není právě nástrojem všech těch Rothschildů a Rockfellerů, skrze kterou ovládají svět a tedy i tebe tím, že z tebe udělali feťáka, který potřebuje svou denní dávku důkazů o tom, že prokoukl jejich špinavou hru.

Možná se pletu, kéž bych se pletl!

Ale vezmi si, Ladiku, zase sám sebe!

Deset let, nebo kolik, víš, jaká je pravda, odhaluješ ji, ale přitom ta pravda je pořád stejná, ti, co vládnou tomuto světu si nic nedělají z toho, že ty víš, jak se věci mají!

Uvedu, když dovolíš, malý příklad!

Psal jsi o tom, jak na Ukrajinu směřují ze Západu nekonečné vlaky s tanky, které jsi sám viděl.

Plány světovládců tak byly odhaleny, ale oni stejně zaútočili na Ukrajinu, protože stovky tanků nemůžou sloužit k obranné válce. Deset, nebo kolik let, odhaluješ pravdu, ale moc světovládců nad námi to nijak neoslabuje, ba právě naopak!

Čteš patnáct roků Protiproud a celých těch patnáct roků se na tebe z Protiproudu valí ty nejpesimističtější a nejčernější scénáře toho, co chtějí udělat světovládci s naším světem, to znamená, že za těch patnáct roků se vůbec nic nezměnilo, že světovládci pořád kují pikle a pořád něco vymýšlejí a budou vymýšlet a kout pikle nadále, i když se rozpadne EU, protože se své absolutní moci nad svět samozřejmě nevzdají.

A možná se ani své moci nad světem vzdát nemohou, aby se všechno nepropadlo do naprostého chaosu.

To všechno jsi, Ladiku, odhalil, fajn.

Ale co z toho vlastně nakonec, že jsi to odhalil, když záměry světovládců jsou stejně tak děsivé, jako před patnácti lety, protože jinak by neměl Hájek v Protiproudu o čem celých těch patnáct let psát?

Známe pravdu, ale stejně je nám to k ničemu, protože světovládcům absolutně nezáleží na to, jestli známe pravdu nebo ne. A do toho teď ještě ta umělá inteligence, která tě rafinovaně utvrzuje v tom, že znáš pravdu, která je utajována, ačkoliv důkazy o této pravdě jsou ti servírovány přímo pod nos.

Tím nechci říct, Ladiku, že jsi blbec, nebo že jsi jako opilec, který musí vypít každý den svůj litr borovičky, aby neskončil v deliriu.

Ne, to vůbec nechci říct!

Je dobře, že studuješ!

Pravdy není nikdy dost!“

Ale Ladik nestudoval Protokoly sionských mudrců, ani si nedohledával důkazy na internetu o tom, že Nerudová, podle absolutně nezávislých matematiků, musela nutně porušit nějaký tajemný zákon.

„Studuju opony. Víš, abych rozeznal Ženíškovu od Hanaisovy,“ přiznal se Ladik.

„Tak proto se nesmí na blogu iDNES vyslovit tvoje jméno! Protože rozeznáš Hynaisovou oponu od Ženíškovy.

Jenom proto, a ne proto, že jsi obvinil Babišovu vládu z toho, že na nás používá metody bolševických bachařů, ne proto, že jsi vyzýval k aktivní odporu proti Babišově vládě, když jsi napsal v době, kdy byl u moci Babiš, kdy se museli povinně nosit respirátory, které braly lidem veškerou jejich důstojnost: ,LIDÉ NEZNAJÍ SVOJI SKUTEČNOU MOC?

Je na čase se postavit těmto psychopatickým, komunistickým metodám věznitelů. Je potřeba v sobě najít odvahu a vůli žít jako svobodný člověk.

Jediný, kdo to vše dokáže změnit, jsme MY.

ŘEKNEME UŽ KONEČNĚ JASNÉ DOST! UŽ NE! STAČILO!ʼ“

„Ano, proto, že už rozeznám Ženíškovu oponu od Hynaisovy, protože jsem si to nastudoval, protože jsem vzdělaný člověk,“ přikývl Ladik, od toho úmorného humanitního studia nezdravě hubený, musím ho někam vytáhnout, do Užhorodu, nebo Gruzie, ať se tam zase pořádně nažere, než začne třetí světová válka, moc času už nám na to, díky NATO, nezbývá.

Autor: Karel Trčálek | neděle 18.12.2022 9:31 | karma článku: 18.71 | přečteno: 466x

Další články blogera

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 17.82 | Přečteno: 339 | Diskuse

Karel Trčálek

Špatné divadlo, které se v Česku hraje 3

Poprvé od podvodné revoluce vedené polistopadovým kartelem v čele s Klausem a Zemanem bylo nekompromisně oficiálně definováno Dobro, přičemž mimo hrstku slušných, leč zmanipulovaných voličů volili Pavla především extrémní fanatici

2.2.2023 v 15:21 | Karma článku: 18.84 | Přečteno: 331 | Diskuse

Karel Trčálek

Vládní fašisté s prezidentem na Hradě už začínají zavírat komunisty do vězení!

První obětí každého fašistického režimu jsou komunisté. Dnes se v Praze začal vykonstruovaný soudní proces s komunistickým prezidentským kandidátem s. Skálou, který si troufl říct pravdu o katyňském masakru

2.2.2023 v 7:53 | Karma článku: 20.49 | Přečteno: 389 | Diskuse

Karel Trčálek

Slušňák doc. Miroslav Ševčík

Je docent Miroslav Ševčík, na rozdíl od prezidenta Petra Pavla, jediným slušňákem mezi bývalými komunisty?

1.2.2023 v 11:31 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 346 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 17.82 | Přečteno: 339 | Diskuse

Petr Říha

Zavlaje nad Pražským hradem bílá vlajka?

Všichni pamatujeme na 19. září 2015, kdy na protest proti politice prezidenta Miloše Zemana vyvěsili členové uskupení Ztohoven na střechu Hradu obří červené trenýrky.

13.1.2023 v 1:17 | Karma článku: 7.54 | Přečteno: 161 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Reakce na článek K. Trčálka „Nutriční výzva paní Veronice Valíkové“

Karel Trčálek publikoval 10. ledna 2023 článek s výše uvedeným nadpisem, byl ale téměř celý věnován mně. Šlo o jeho reakci na můj text „Ke kontroverzi kolem vystoupení komika Kozuba“ z téhož dne.

11.1.2023 v 14:50 | Karma článku: 9.93 | Přečteno: 290 | Diskuse

Karel Trčálek

Nutriční výzva paní Veronice Valíkové

Vyzývám tímto paní Veroniku Valíkovou, aby mě přestala křivě obviňovat z toho, čeho se nedopouštím a nikdy se nedopouštěl

10.1.2023 v 17:01 | Karma článku: 15.83 | Přečteno: 362 | Diskuse

Tomáš Flaška

Bizár v diskusích na idnesu

Náhodou jsem zavítal na stránky jednoho kdysi úspěšného blogera, bohužel trochu pomateného. Ale to je fuk. Rozhodl se tyto stránky opustit, nikoliv však jeho fanoušek.

3.1.2023 v 16:37 | Karma článku: 23.44 | Přečteno: 621 | Diskuse
Počet článků 2561 Celková karma 20.03 Průměrná čtenost 898

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka

Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Janečková se po rakovině vrací do práce. Ukázala i fotky po mastektomii

Zpěvačka Patricia Janečková (24) si na sociálních sítích připomenula ne úplně příjemné výročí. Před rokem jí...