Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 6. června 2023 Norbert

Proč nesmí být na blogu nijak zmíněno, ani opakovaně použito jméno L. Větvičky?

18. 12. 2022 9:31:00
Myslíte, že bude tento článek zveřejněný na titulce? Nebude, protože je v něm zmíněno jméno L. Větvičky! A myslíte, že bude tento článek zveřejněn na Větvičkově domovském Protiproudu, nebo tam bude cenzurován?

Ladik seděl u stolu nad čímsi náruživě skloněný.

Myslel jsem, že žere, ale nežral.

„Žereš?“ zeptal jsem se ho.

„Nežeru. Studuju!“ odpověděl mi Ladik.

„Mně to bylo hned divné, že bys žral, nejsme přece v Užhorodu, abychom žrali, tady u nás není vepřová panenka za 120 Kč jako tam, my jsme tady ve válce,“ přikývl jsem a pokračoval, „dobře děláš, že studuješ! A co studuješ? Protokoly Sionských mudrců? Jo, to je základ. A k tomu si je třeba dohledat potřebné informace na internetu.

V tom je problém dnešní doby.

Že si spousta lidí nedokáže dohledat potřebné informace na internetu jako ty, nebo já.

Nedokážou to, nebo jsou pohodlní a pak se snadno stávají obětí multikulturní propagandy. Vlastně všechny potřebné informace získáš na internetu!

Je to trochu paradox.

Rothschildové a Rockfellerové, a trochu samozřejmě Soros, ovládají svět, ale neovládají internet, který ovládá svět!

Jak si tento paradox vysvětlit?

Totiž, jak je možné, že se na internetu dají dohledat informace, které odhalují, že světu vládnou Rothschildové a Rockfellerové, že to jsou právě oni, a taky samozřejmě trochu Soros, kteří rozpoutali válku na Ukrajině, aby mohli ovládnout Euroasii, protože kdo ovládá Euroasii, ten ovládá celý svět, ačkoliv samozřejmě oni svět už ovládají, ale chtějí ho ovládat ne jednou, ale mnohonásobně?

Jářku, Ladiku, sám to nevím, je internet nástrojem zotročení, nebo osvobození od světovládců, když na něm jde dohledat pravdu o Ukrajině, pravdu o genocidě páchané na Donbasu a financované Rothschildy a Rockfellery?

Když chceš znát pravdu, musíš celé dny sedět u internetu, nemůže se od něho hnout, musíš po sobě zanechávat elektronickou stopu, metadata, která jsou okamžitě zpracovávána, ale když zase neznáš pravdu, tak jsi otrok, protože kdejaký jouda z Bruselu s tebou může snadno manipulovat, takže buď sedíš furt u internetu, nebo jsi manipulovaný!

Říká se přece, že internet je tvořen algoritmy, velmi sofistikovaný algoritmy, de facto umělou inteligencí, která ti podstrčí právě to, co chceš, aby se ti podstrčilo!

Začneš hledat pravdu a najednou ti automaticky chodí řetězové e-maily plné důkazů právě té pravdy, kterou hledáš a potřebuješ najít.

Vezmi si třeba sám sebe!

Už deset nebo kolik let víš, co je skutečná pravda. Když jsi ji poprvé objevil, bylo to jako kdyby ses ožral, najednou se ti rozsvítilo v kebuli, duše se zmocnila jakási neodolatelná slast.

,Všichni jsou blbí a zmanipulování, jenom já ne, protože já jsem objevil pravdu!ʼ hřálo tě ten pocit zrovna tak, jako staré havíře v porubské lidovce hřeje chlast, kterým si zpestřují život.

A od té chvíle nacházíš důkazy toho, že jsi objevil pravdu všude, kam se podíváš.

Dostávají se ti do rukou odkazy, které tě v této tvoji pravdě utvrzují.

Je to náhoda, že existuje tolik důkazů, respektive tolik odkazů na tyto důkazy, a že se dostávají právě tobě?

Nebo ti je umělá inteligence, která ovládá svět skrze internet, sama distribuuje zrovna tak, jako dealer distribuuje fet všem těm, kteří jsou na něm závislí?

Někdy si říkám, víš, když se pořádně přežeru, jestli umělá inteligence není právě nástrojem všech těch Rothschildů a Rockfellerů, skrze kterou ovládají svět a tedy i tebe tím, že z tebe udělali feťáka, který potřebuje svou denní dávku důkazů o tom, že prokoukl jejich špinavou hru.

Možná se pletu, kéž bych se pletl!

Ale vezmi si, Ladiku, zase sám sebe!

Deset let, nebo kolik, víš, jaká je pravda, odhaluješ ji, ale přitom ta pravda je pořád stejná, ti, co vládnou tomuto světu si nic nedělají z toho, že ty víš, jak se věci mají!

Uvedu, když dovolíš, malý příklad!

Psal jsi o tom, jak na Ukrajinu směřují ze Západu nekonečné vlaky s tanky, které jsi sám viděl.

Plány světovládců tak byly odhaleny, ale oni stejně zaútočili na Ukrajinu, protože stovky tanků nemůžou sloužit k obranné válce. Deset, nebo kolik let, odhaluješ pravdu, ale moc světovládců nad námi to nijak neoslabuje, ba právě naopak!

Čteš patnáct roků Protiproud a celých těch patnáct roků se na tebe z Protiproudu valí ty nejpesimističtější a nejčernější scénáře toho, co chtějí udělat světovládci s naším světem, to znamená, že za těch patnáct roků se vůbec nic nezměnilo, že světovládci pořád kují pikle a pořád něco vymýšlejí a budou vymýšlet a kout pikle nadále, i když se rozpadne EU, protože se své absolutní moci nad svět samozřejmě nevzdají.

A možná se ani své moci nad světem vzdát nemohou, aby se všechno nepropadlo do naprostého chaosu.

To všechno jsi, Ladiku, odhalil, fajn.

Ale co z toho vlastně nakonec, že jsi to odhalil, když záměry světovládců jsou stejně tak děsivé, jako před patnácti lety, protože jinak by neměl Hájek v Protiproudu o čem celých těch patnáct let psát?

Známe pravdu, ale stejně je nám to k ničemu, protože světovládcům absolutně nezáleží na to, jestli známe pravdu nebo ne. A do toho teď ještě ta umělá inteligence, která tě rafinovaně utvrzuje v tom, že znáš pravdu, která je utajována, ačkoliv důkazy o této pravdě jsou ti servírovány přímo pod nos.

Tím nechci říct, Ladiku, že jsi blbec, nebo že jsi jako opilec, který musí vypít každý den svůj litr borovičky, aby neskončil v deliriu.

Ne, to vůbec nechci říct!

Je dobře, že studuješ!

Pravdy není nikdy dost!“

Ale Ladik nestudoval Protokoly sionských mudrců, ani si nedohledával důkazy na internetu o tom, že Nerudová, podle absolutně nezávislých matematiků, musela nutně porušit nějaký tajemný zákon.

„Studuju opony. Víš, abych rozeznal Ženíškovu od Hanaisovy,“ přiznal se Ladik.

„Tak proto se nesmí na blogu iDNES vyslovit tvoje jméno! Protože rozeznáš Hynaisovou oponu od Ženíškovy.

Jenom proto, a ne proto, že jsi obvinil Babišovu vládu z toho, že na nás používá metody bolševických bachařů, ne proto, že jsi vyzýval k aktivní odporu proti Babišově vládě, když jsi napsal v době, kdy byl u moci Babiš, kdy se museli povinně nosit respirátory, které braly lidem veškerou jejich důstojnost: ,LIDÉ NEZNAJÍ SVOJI SKUTEČNOU MOC?

Je na čase se postavit těmto psychopatickým, komunistickým metodám věznitelů. Je potřeba v sobě najít odvahu a vůli žít jako svobodný člověk.

Jediný, kdo to vše dokáže změnit, jsme MY.

ŘEKNEME UŽ KONEČNĚ JASNÉ DOST! UŽ NE! STAČILO!ʼ“

„Ano, proto, že už rozeznám Ženíškovu oponu od Hynaisovy, protože jsem si to nastudoval, protože jsem vzdělaný člověk,“ přikývl Ladik, od toho úmorného humanitního studia nezdravě hubený, musím ho někam vytáhnout, do Užhorodu, nebo Gruzie, ať se tam zase pořádně nažere, než začne třetí světová válka, moc času už nám na to, díky NATO, nezbývá.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Trčálek | neděle 18.12.2022 9:31 | karma článku: 18.72 | přečteno: 478x

Další články blogera

Karel Trčálek

Významné kulatiny našeho největšího Básníka

Nepřehlédnutelný básník mé generace slaví v těchto dnech významné kulatiny. Já už jsem mu popřál a napjatě čekám, jací švábi se vyrojí. Takové významné kulatiny jsou jen jednou za život a měly by se pořádně oslavit!

5.6.2023 v 17:26 | Karma článku: 20.95 | Přečteno: 366 | Diskuse

Karel Trčálek

Babišova zabijačka Fialovy vlády v přímém přenosu na Primě

Jistě, když se kácí les, létají třísky, když se zabíjí prase, stříká krev. Ale bez krve by nebylo jelit. Babiš dnes na Primě definitivně zpečetil Fialův osud a stačila mu na to pouhá tři slova...

4.6.2023 v 18:11 | Karma článku: 25.57 | Přečteno: 909 | Diskuse

Karel Trčálek

Gen č. 2, Miroslava Němcová. V odpornosti je síla

Měla by se raději věnovat profesi, kterou vystudovala. Nebo on jí Fiala ta prasata a krávy ekonomicky likviduje? A pořád se také naváží do Miloše Zemana, asi doteď neunesla, že ji odmítl udělat premiérkou

3.6.2023 v 18:00 | Karma článku: 20.20 | Přečteno: 553 | Diskuse

Karel Trčálek

Ďáblem posedlá

Bůh nám dává nekonečnou lásku a naději, takže veškeré naše pozemské snažení směřuje k tomu, abychom, až vstaneme z mrtvých, žili věčně. A právě tomu, abychom žili věčně, se Ďábel snaží zabránit!

2.6.2023 v 17:42 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 194 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Kristina Salvetová

Tak nám zavřeli poštu, paní Müllerová!

Jedni se radují, druzí rozčilují a třetí v nejistotě hledají, jestli se jejich pošta ocitla na black listu. Vláda se hájí záchranou státního prodělečného podniku a populisté se zaklínají seniory se složenkami.

31.3.2023 v 12:39 | Karma článku: 10.97 | Přečteno: 173 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Indicie

Opravdu se nevracím na blog. Jen jsem si všiml něčeho, co upoutalo moji pozornost. Jako kolínský rodák mám své předky pohřbené v Kolíně. Mám tam ještě strýce s tetou a rodiče manželky.

28.3.2023 v 9:44 | Karma článku: 6.77 | Přečteno: 157 | Diskuse

Karel Trčálek

Špína pana Ladislava Větvičky

Známý myslitel Ladislav Větvička se už mnohokrát ostře vyjádřil na adresu fialového hnusu, který nás měl zatáhnout do války na Ukrajině

21.3.2023 v 16:46 | Karma článku: 31.20 | Přečteno: 1056 | Diskuse

Ondřej Sirovátka

Nevýhody carsharingu!

Než se natěšení vrhnete do sdílených aut a prodáte ty vlastní, je dobré znát i některé nevýhody. Porovnat pro i proti a pak si udělat ucelený názor.

1.3.2023 v 0:00 | Karma článku: 3.25 | Přečteno: 93 | Diskuse

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 22.00 | Přečteno: 462 | Diskuse
Počet článků 2687 Celková karma 21.30 Průměrná čtenost 890

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Když ukazuju prsa, jsem šťastnější, říká pansexuální a nebinární Monáe

Herečka a zpěvačka Janelle Monáe (37) nemá s nahotou problém. Na obálce magazínu Rolling Stone pózovala nahoře bez,...

KVÍZ: Opáčko základních školních znalostí. Co si pamatujete ze zeměpisu?

Který předmět byl ve škole vaším nejoblíbenějším? Pokud to byl zeměpis, máte příležitost vyzkoušet, co si pamatujete ze...