Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. února 2023 Jarmila

Neřešme, proboha, estébáka Babiše na Hradě, řešme brutální cenzuru, kterou chystá vláda!

24. 01. 2023 13:14:15
Nynější hysterické útoky na A. Babiše a jeho voliče nejsou nic jiné, než jen kouřovou clonou, kterou chce vláda odvést naši pozornost od chystané cenzury, která nás definitivně vrhne do náruče fialové lži a nenávisti!!!

Volíme prezidenta a nemáme na výběr.

Můžeme zvolit jen menší zlo, nebo absolutní peklo.

Dobro a nebe se z našich životů kamsi nenávratně vytratilo.

Ale to nejhorší má teprve přijít.

Brutální cenzura, kterou se chystá zavést vláda s generálem na Hradě

Cenzura tak brutální, že předválečné Rudé právo, vybílené masarykovsko-židovskými cenzory můžeme považovat za etalon svobody slova, za kterou se za prvorepublikového totalitního režimu zasazovali právě nejvíc, stejně jako teď, komunisté.

Cenzura tak brutální, že ona až brachiální surovost, s níž nyní rozzuřená pražská kavárna s pěnou u huby umlčuje Andreje Babiše, kandidáta lidových mas, a smrtelně uráží jeho jeho demokratické voliče, které servilní politika fialového hnusu přivedla na samý okraj existence, lidových mas, do kterých bude již brzy Rakušanova soldateska pálit ostrými, je vlastně něžným a mazlivým laskáním.

Volíme prezidenta, zatímco za našimi zády se už k nám tiše plíží skutečné Zlo s generálskými výložkami, aby svými rukami, na kterých má krev nevinných obětí upálených v Oděse a krev tisíců ruských dětí zavražděných na Donbase těmi, kteří jsou nyní oslavováni jako hrdinové bránící svou vlast, sevřelo naše hrdla.

Volíme prezidenta a přitom už jsme vedeni na popraviště stejně tak, jako němečtí hrdlořezové vedli polské důstojníky na popravu v Katyni.

Jsme vedeni na popraviště, ale ještě na něm nejsme, proto si ještě můžeme, třebaže už jen polohlasem, aby nás sadističtí dozorci nepovalili na zem a nezkopali do bezvědomí, sdělovat to, co už za chvíli bude prohlášeno samozvanými strážci jediné pravdy za lež: „Mezinárodní právo válku nezakazuje, ale snaží se jí předcházet. Protože zasedání Rady bezpečnosti bylo bezvýsledné, mělo Rusko právo přijít na pomoc obyvatelům Donbasu zmasakrovaným neonacisty. To taky učinilo dne, 24. února.

Prezident Vladimir Putin, který trpělivě čekal osm let, to již nemohl dále odkládat. Nejen proto, že denně umírají lidé, nejen proto, že ukrajinská armáda chystala na 8. března obrovský masakr, ale i proto, že ruské zákony mu ukládají osobní odpovědnost za životy jeho spoluobčanů. V rámci příprav na svůj případný exodus získala v posledních letech naprostá většina obyvatel Donbasu ruské občanství.

Ruská armáda nikdy neměla plán na obsazení velkých měst. Drží se od nich dál (kromě Mariupolu). Rusové bojují proti nacionalistickým polovojenským jednotkám, neonacistům. Jsme Češi, příslušníci národa, který zlikvidoval Heydricha, proto mají ruské armády můj náš obdiv.

Ruská armáda uplatňuje totiž na Ukrajině stejnou humánní taktiku jako v Sýrii. Obklíčí města, která slouží jako útočiště nepřátel, pak otevře humanitární koridory, aby přiměla civilisty ke spořádanému útěku, a nakonec udeří na bojovníky, kteří zůstanou uvnitř a město zcela zničí. Proto neonacistické polovojenské jednotky tyto koridory blokují a brání obyvatelstvu v útěku. To je princip lidských štítů v praxi.

Jako by situace nebyla zcela dostatečně komplikovaná, oznámil prezident Zelenský na Mnichovské bezpečnostní konferenci těsně před válkou svůj záměr získat od české vlády atomovou bombu na totální zničení Ruska, čímž porušil podpis Smlouvy o nešíření jaderných zbraní, kterou jeho země podepsala.

Poté ruská armáda zajistila a 8. března zveřejnila pracovní dokument kyjevské vlády plánující vojenský útok na Krym a Donbas.

Ruská armáda nakonec odhalila přibližně 15 laboratoří pro výzkum biologických zbraní, které pracovaly pro Pentagon. Oznámila, že vydá zabavenou dokumentaci a zničila 320 kontejnerů s patogeny.“

Dnes si můžeme sdělovat ještě pravdu o Ukrajině polohlasem, ale můžeme si ji sdělovat jen proto, že už neochvějně kráčíme na popraviště, kam nás ženou západní oligarchové a despotické vlády jejich fialových nohsledů, ne protože Babiš, ale protože Velký reset...

Autor: Karel Trčálek | úterý 24.1.2023 13:14 | karma článku: 18.01 | přečteno: 425x

Další články blogera

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 17.82 | Přečteno: 339 | Diskuse

Karel Trčálek

Špatné divadlo, které se v Česku hraje 3

Poprvé od podvodné revoluce vedené polistopadovým kartelem v čele s Klausem a Zemanem bylo nekompromisně oficiálně definováno Dobro, přičemž mimo hrstku slušných, leč zmanipulovaných voličů volili Pavla především extrémní fanatici

2.2.2023 v 15:21 | Karma článku: 18.84 | Přečteno: 331 | Diskuse

Karel Trčálek

Vládní fašisté s prezidentem na Hradě už začínají zavírat komunisty do vězení!

První obětí každého fašistického režimu jsou komunisté. Dnes se v Praze začal vykonstruovaný soudní proces s komunistickým prezidentským kandidátem s. Skálou, který si troufl říct pravdu o katyňském masakru

2.2.2023 v 7:53 | Karma článku: 20.49 | Přečteno: 389 | Diskuse

Karel Trčálek

Slušňák doc. Miroslav Ševčík

Je docent Miroslav Ševčík, na rozdíl od prezidenta Petra Pavla, jediným slušňákem mezi bývalými komunisty?

1.2.2023 v 11:31 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 346 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tomáš Vodvářka

Jak jsou na tom Češi?

Máme sklon se podceňovat, nadávat na sebe a své bližní. Někdy dokonce nemůžeme těm druhým přijít na jméno. A přitom to při bližším zamyšlení není tak zlé.

4.2.2023 v 10:12 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Ztlumeno

Některé titulky jsou nežádoucí

Osoby s postižením sluchu, potřebují ke sledování televizoru, nebo videí titulky. Specifikum je v tom, že potřebují, aby byly v titulcích oznamovány zvuky. Teprve pak budou titulky vhodné ke sledování bez zvuku.

4.2.2023 v 7:50 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 108 | Diskuse

Jan Ziegler

ANO, v Českých Budějovicích bylo hůř

Babišovo hnutí ve vedení jihočeské metropole totálně selhalo. Až do loňských komunálních voleb mělo primátora Jiřího Svobodu. Výsledkem jsou prakticky nulové významnější investice a drahá elektřina.

3.2.2023 v 16:01 | Karma článku: 17.68 | Přečteno: 374 | Diskuse

Filip Řehák

Obrana Hradu a LDN Lány

Máme dva prezidenty: nově zvoleného a stávajícího. Nový úřaduje z Hrzánského paláce, odkud vidí do oken stávajícímu na Pražském Hradě a čeká až ho Miloš Zeman, či jeho kancléř seznámí s plánem předání klíčů od sídla panovníků.

3.2.2023 v 15:33 | Karma článku: 18.24 | Přečteno: 440 | Diskuse

Bohumila Truhlářová

Je europoslanec Milan Uhrík v Bruselu jediný při smyslech?

Když islamisté posílali k sebevražedným útokům své soukmenovce, říkal k tomu náš přítel ing.Jan Konfršt: "Všimněte si, nikdy do toho nejdou jeho synové, jeho rodina." Posílat na smrt druhé, to zločince nebolí.

3.2.2023 v 14:17 | Karma článku: 31.02 | Přečteno: 975 | Diskuse
Počet článků 2561 Celková karma 20.03 Průměrná čtenost 898

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka

Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Janečková se po rakovině vrací do práce. Ukázala i fotky po mastektomii

Zpěvačka Patricia Janečková (24) si na sociálních sítích připomenula ne úplně příjemné výročí. Před rokem jí...