Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. února 2023 Jarmila

Prezidentské volby jsou podvod, Babiš je provládní kandidát!

25. 01. 2023 16:58:09
Směšné divadélko, ve kterém se naoko řežou Babiš a Pavel, a které pořád ještě musíme sledovat, se už brzy skončí triumfálním vítězstvím J. Bašty, který chce jediný skutečný mír a který ho taky jako jediný dokáže zajistit

Dnes už člověk nemůže věřit ani nejen už ani známým, ale ani internetu!

Přesvědčila se zrovna teď o tom jedna moje známá, která se jmenuje Lenka a ne jinak.

Lenka je z těch vzácných lidí, kteří nejsou o sobě přesvědčeni, že jen oni mají pravdu, protože se dívají na Českou televizi.

Právě naopak!

Lenka je tak poctivá, že si každou informaci ověřuje na internetu, usilovně dohledává všechny možné zdroje, a teprve potom, až když se takto přesvědčí, že nějaká informace je skutečně pravdivá, tak ji i zcela uvěří.

Takže, když mi například řekla, že Halík jedná v rozporu s Novým zákonem, protože je schopen nazvat ve svém slepém fanatismu Boha dezolátem a proruským trollem a proto skončí v pekle, kde navíc nebude sám, neměl jsem Lence důvod nevěřit, protože si to všechno dohledala na internetu a jistě měla někde uložené odkazy.

A tak jsem se ani nedivil, když mi nedávno řekla: „Když byl covid, tak jsem bojovala proti Babišovi, protože jsem si dohledala, že covidová pandemie není nic jiného než jen záminka k nastolení covidofašistické totality, která je předehrou Velkého resetu, kterým chce několik rodin ovládajících celý svět, zlikvidovat nás, české vlastence, protože nikdy nebudeme nosit roušky.

Ale teď vidím, že Babiš je menší zlo, protože vláda vyhodila Druláka, podporuje Ukrajinu, chce zavést brutální cenzuru, zatáhne nás do války, rozděluje národ, nazývá Babišovi voliče nedemokratickými fašisty, a Pavel je vládní kandidát, loutka NATO a posluhovač válečných štváčů.

Proto budu volit Babiše, o kterém si myslím, že nebude tak moc sloužit cizím mocnostem, nebude kolaborovat s cizí mocí, nebude sluhou cizích rozvědek, nadnárodních korporací a že bude mít spíš na mysli zájem českých občanů, českých domácností.

To všechno jsem si dohledala na internetu a taky mi to potvrdil v e-mailu můj známý, který žije v Melbourne a proto má nadhled.“

Nedivil jsem se a Lence věřil, protože kdyby neměla pravdu už ani ona, taky by ji potom neměl už nikdo.

A dnes přišel šok!

Babiš je taky provládní kandidát!

Vláda, respektive ti, co ji řídí, rozehráli mistrnou hru podle hesla, když se dva perou, třetí se směje, Babiš i Pavel totiž slouží stejnému pánu jako celí vláda, jediným skutečně nezávislým kandidátem, jediným skutečným mírotvorcem byl jen Bašta.

„To není pravda! Babiš nemůže být provládní kandidát! Dohledala jsem si to na internetu, potvrdil mi to i známý z Melbourne!“ nechtěla Lenka věřit, že to není pravda.

„Je to pravda. Říkal to Okamura. Okamuru cenzurují a umlčující, takže to musí být pravda, musíme mu věřit. Babiš je ve skutečnosti provládní kandidát. Musíme hodit do urny prázdnou obálku. Když těch prázdných obálek bude aspoň sto, tak prezidentské volby budou neplatné a prezidentem se automaticky stane ten, kdo skončil v prvním kole na pátém místě a to je Bašta!

Je to v Ústavě, v článku, který před námi vláda tají, a když je to v Ústavě, tak je to směroplatné!“ připomenul jsem, že podle Ústavy se může prezidentem stát J. Bašta, když aspoň sto lidí hodí do volební urny prázdnou obálku.

Lenka, která se už stihla rozplakat, kvůli tomu, že Babiš je provládní kandidát, mi dala na na čelo velkého hubana.

„Ty seš hlava! Já sama bych na to nepřišla! Musím si přečíst ústavu, nový zákon jsem si už přečetla!“ smála se šťastně Lenka, protože těch prázdných obálek, co se sejdou ve volebních urnách nebude sto, budou jich milióny, protože lidé chtějí ne válku, ale mír, ne drahé energie, ale levný ruský plyn, ne bývalé komunisty, ale disidenta Baštu, ne lež, ale pravdu.

Vláda to dobře ví, proto nasadila do druhého kola i Babiše, ale my ten podvod prohlédli a prázdnými obálkami dostaneme na Hrad Baštu.

A bude mír, a vystoupíme z NATO, a vystoupíme z EU, a vystoupíme z OSN a naše životy se stanou konečně normálními...

Autor: Karel Trčálek | středa 25.1.2023 16:58 | karma článku: 11.91 | přečteno: 177x

Další články blogera

Karel Trčálek

Co jste si zvolili, to máte. Národní katastrofě zabrání už jen zázrak!

Ocitli jsme se na prahu strašlivé katastrofy, nesrovnatelné s jinými katastrofami, kterými si náš národ prošel. Zachránit nás před lesbicko-homosexuálním peklem, do kterého se řítíme, může už jen bratrská pomoc

3.2.2023 v 8:01 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 337 | Diskuse

Karel Trčálek

Špatné divadlo, které se v Česku hraje 3

Poprvé od podvodné revoluce vedené polistopadovým kartelem v čele s Klausem a Zemanem bylo nekompromisně oficiálně definováno Dobro, přičemž mimo hrstku slušných, leč zmanipulovaných voličů volili Pavla především extrémní fanatici

2.2.2023 v 15:21 | Karma článku: 18.84 | Přečteno: 331 | Diskuse

Karel Trčálek

Vládní fašisté s prezidentem na Hradě už začínají zavírat komunisty do vězení!

První obětí každého fašistického režimu jsou komunisté. Dnes se v Praze začal vykonstruovaný soudní proces s komunistickým prezidentským kandidátem s. Skálou, který si troufl říct pravdu o katyňském masakru

2.2.2023 v 7:53 | Karma článku: 20.49 | Přečteno: 389 | Diskuse

Karel Trčálek

Slušňák doc. Miroslav Ševčík

Je docent Miroslav Ševčík, na rozdíl od prezidenta Petra Pavla, jediným slušňákem mezi bývalými komunisty?

1.2.2023 v 11:31 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 346 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Lubomír Stejskal

K povolební aktivitě zvoleného prezidenta

Nebýt toho, že se na internetu množí otázka, jestli Petr Pavel „nepřepálil start“, nikdy by mě nenapadlo, že dělá něco nepatřičného. Tedy ne že bych si teď myslel, že dělá, ale mnozí naznačují, že snad ano.

3.2.2023 v 23:03 | Karma článku: 17.68 | Přečteno: 307 | Diskuse

Ladislav Vorel

Komu není shůry dáno, za jelito nekoupí

Osobně si nemyslím, že lidé myslí, že Pavel zachrání republiku, že nás vyvede ze všech problémů. Mají pouze radost z toho, co samy dokázali.

3.2.2023 v 22:21 | Karma článku: 14.27 | Přečteno: 276 | Diskuse

Jan Berwid-Buquoy

Proč Babiš neslavně prohrál?

V současné době vsadit na politické rady prezidenta Zemana, znamená existenční sebevraždu. A to je právě to, čeho se Babiš dopustil. Národ si žádá nabídku budoucí perpektivy dalšího vývoje a nikoli politické harašení...

3.2.2023 v 22:10 | Karma článku: 14.62 | Přečteno: 287 | Diskuse

Jan Provazník

Podivný článek švýcarského tisku

Noviny Neue Zürcher Zeitung přišly s nečekanou informací. Americký prezident Joe Biden navrhl prý v půli ledna prostřednictvím šéfa CIA Williama Burnse možné řešení probíhajícího válečného konfliktu.

3.2.2023 v 19:02 | Karma článku: 16.69 | Přečteno: 624 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Tento týden v EU (49)

Komise nastínila vizi Průmyslového plánu Zeleného údělu. V Kyjevě proběhl summit EU-Ukrajina a jednání členů Komise s ukrajinskou vládou. Evropský parlament zbavil imunity dva své členy v souvislosti s aférou Katargate.

3.2.2023 v 16:07 | Karma článku: 8.19 | Přečteno: 116 | Diskuse
Počet článků 2561 Celková karma 20.03 Průměrná čtenost 898

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka

Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Janečková se po rakovině vrací do práce. Ukázala i fotky po mastektomii

Zpěvačka Patricia Janečková (24) si na sociálních sítích připomenula ne úplně příjemné výročí. Před rokem jí...