Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. března 2023 Gabriel

Před vstupem do volební místnosti jsem se poklonil Hospodinu a volil Babiše

28. 01. 2023 8:49:57
Lidé, kteří Babiše nesnášeli a ještě nesnášejí, se rozhodli ho volit. Podařilo se neuvěřitelné! Dramaticky stoupl počet vzdělaných lidi volících v Chanově Babiše, aby zachránili naši krásnou zemi. A já jsem taky vzdělaný člověk...

Můj krok byl pevný a odhodlaný. Do volební místnosti jsem to měl přesně 3511 kroků. A každý z těch kroků se nelišil od ostatních, byl stejně tak odhodlaný a pevný, jako jeho souputníci na této cestě, protože moje pouť do volební místnosti byla poutí na horu Sinaj. I já jsem měl být po jejím vykonání nenáviděn, jako Židé byli nenáviděni celým světem, když si je Bůh vyvolil a daroval jim, jako jedinému národu v celém kosmu, své Slovo.

Kráčel jsem vstříc nenávisti. Ale moje pouť byla radostná, stejně tak radostná, jako byla i pouť Ježíšova na Golgotu, neboť Ježíš, překypující láskou k lidem, nemohl se ve svém nitru neradovat, že okamžik, kdy se obětuje za nás hříšné, se již definitivně přiblížil.

Šel jsem pevně a odhodlaně tak, že si mne lidé museli hned hned všimnout, že hned museli uhodnout, který volební lístek mám ukryt ve svém příručním zavazadle spolu s občanským průkazem a průkazem voličským (neboť mé skutečné trvalé bydliště bylo v tu chvíli vzdálené stovky kilometrů).

A taky uhodli, protože, spatřivší mně, trousili nenávistné poznámky: „Hele, vzdělaný blb, který to jde hodit tomu pologramotnému blbovi. Já bych to těmto vzdělaným lidem, kteří mu to jdou hodit, vytetoval na čelo, ať hned každý vidí, co jsou to za šmejdi.“

Ale já se na ně usmíval, vlídně a přívětivě, a čím přívětivější a vlídnější byl můj úsměv, tím více mně ti lidé nenáviděli, protože jim můj úsměv, jeho vlídnost a přívětivost, zatímco oni mě častovali svou nenávistí, jasně říkal: „Chcete my vytetovat na čelo, koho jsem volil, aby každý věděl, s jakým šmejdem má tu čest jen proto, že jsem vzdělaný člověk?

Jen si vytetujte!

Vytetujte si, protože já vám nečastuji nenávistnými slovy o olivrejovaných kašparech se zlatými hvězdičkami na ramenou a zeleným mozečkem v dutině mezi ušima, kteří se mohou zranit jen, že si poškodí hlasivky při řvaní povelů na vojíny základní služby a pro povýšení a odměny podrazí i své kamarády!

Jen si vytetujte na mé čelo, co chcete!

Tetovat někoho nálepkami, jen proto, že volí dobro, svědčí o jediném, že ten, kdo tak činí, se může vzít za ruce s (ne)herečkou Holubovou a jít zimní krajinou stále vpřed ke světlým zítřkům!“

Mnohé z těch lidí můj vlídný a pokorný úsměv rozzuřil tak, že mne začali tlouct svými pěstmi. Ale já pod jejich ranami neklesl, šel jsem dál, neboť volební lístek, který jsem měl u sebe, byl další, v pořadí už třetí smlouvou, mezi lidmi a Hospodinem.

A tak jsem spatřil asi ve vzdálenosti sta kroků českou vlajkou, která ohlašovala, že volební místnost je nablízku. A ti, co mne dosud pronásledovali, častovali sprostými urážkami a ranami, zkameněli hrůzou, neboť pochopili, že mne nic nezastaví, že to jsou oni, kdo prohráli, protože jejich programem je toliko nenávist, nikoliv láska, pochopili, že můj vlídný a přívětivý úsměv mi nikdy nezmizí z tváře, ať mě haní, a bijí sebevíce.

„Panebože, ten blb mu to tam opravdu hodí, jsme ztracení!“ zavyla jakási žena, jižanského vzhledu, v pestré sukni, již celá zelená od nenávisti.

Jenže Bůh, kterého se dovolávala, byl se mnou. To On mne vyslal, abych s ním uzavřel novou smlouvu a proto, kteří se chtěli postavit této Boží vůli, skončí zatraceni stejně tak, jako kdysi zatracený skončil Satan, který se chtěl vyvýšit nad Boha.

Prošel jsem tou zkamenělou galerií lidské nenávisti, jež proměnila její exponáty z lidí v bezduché přízraky lapající sotva po dechu a došel ke vchodu do volební místnosti, nad kterou vlála česká vlajka, tatáž vlajka, kterou jsem před malou chvíli spatřil ze vzdálenosti sta kroků.

Ale ještě než jsem vstoupil do volebním místnosti, poklonil jsem se Hospodinovi a připomenul si Zachariáše 13,1-7: „V onen den vytryskne domu Davidovu a obyvatelům Jeruzaléma pramen k omytí hříchu a nečistot.
V onen den, praví Hospodin zástupů, odstraním ze země jména model, takže si na ně už nikdo nevzpomene; odstraním ze země také proroky a ducha nečistoty. A kdyby pak ještě někdo prorokoval, řekne mu jeho otec i matka, jeho vlastní rodiče: ,Teď zemřeš, protože jsi v Hospodinově jménu lhal!ʼ A vlastní rodiče, jeho otec s matkou, ho probodnou, protože prorokoval.
V onen den se proroci budou stydět každý za své prorocké vidění. Aby druhé oklamali, přestanou nosit pláště z kožešiny.

,Nejsem prorok,ʼ řekne takový, ,jsem rolník. Od mládí obdělávám zemi jako nevolník.ʼ

A když se někdo zeptá: ,A co ty jizvy, co máš na hrudi?ʼ odpoví: ,To mě zbili doma ti, kdo mě milují!ʼ
Vzhůru, meči, na mého pastýře,
na mého blízkého přítele!
praví Hospodin zástupů.
Bij pastýře, ať se stádo rozprchne!
Obrátím svou ruku na ty maličké!“

To učiniv, vstoupil jsem do volební místnosti a pak už šlo všechno ráz naráz. Než se kdo nadál, stál jsem za plentou a vložil tam do obálky onen drahocenný lístek, který mi dal do ruky sám Hospodin. A než se kdo nadál, stál jsem u volební urny a hodil do ní volební lístek.

Nová smlouva mezi Bohem a lidmi byla tímto uzavřena!

Vykonav to, co po mně Bůh žádal, pravil jsem nad volební urnou: „Radujme se, Bůh právě uzavřel s lidmi novou smlouvu o zachraňující dílo Andreje Babiše!

Už se nikdo nebude stydět za hospodské, kteří nabízejí půllitru, kteří nabízejí půllitr piva za důkaz, že člověk nevolil Babiše.

Už se nikdo nebude za za organizátory výzev, aby děti schovaly svým rodičům a prarodičům po dobu voleb občanky a tak jim znemožnily volit.

Už se nikdo nebude stydět zaa výzvu jedné herečky na demonstraci Milionu chvilek, která požadovala, aby voliči dostali nebo nedostali volební průkaz na základě pohovoru v komisi, která by zjištovala, zda mají ty správné názory!

Už se nikdo nebude stydět za Babiše, kterého nám seslal Hospodin!“

To řka, vyšel jsem ven z volební místnosti.

A venku již nebylo žádných nadřazených žvástů pražských nadsamců, nebylo už žádné pražské kavárny, nebylo už žádných lepšolidí, nebylo už žádného fialového hnusu, nebylo už žádné propagandy, nebylo už žádné Čapuše, nebylo už žádných marketingově zmanipulovaných voleb, nebylo žádné mobilizace a bojového nasazení kdesi ve východní Haliči.

Byl už jen mír, byl den první, byl Babiš.

Autor: Karel Trčálek | sobota 28.1.2023 8:49 | karma článku: 19.41 | přečteno: 535x

Další články blogera

Karel Trčálek

Dementuje pan L. Větvička své nepravdivé informace?

Dezinformace samozřejmě neexistují. Ale člověk někdy toho v dobré víře naplácá. Ne, že by přímo lhal, to ne, ale prostě měl k dispozici jen mylné informace. A od toho je dementi

24.3.2023 v 17:21 | Karma článku: 11.67 | Přečteno: 153 | Diskuse

Karel Trčálek

Úmyslná dekonstrukce dezinformace šířené Rakušanovým Ministerstvem vnitra?

Ministerstvo vnitra při svém cenzurním boji proti tzv. dezinformacím, což je typickým znakem každého totalitního režimu, samo šíří dezinformace!

22.3.2023 v 18:09 | Karma článku: 19.62 | Přečteno: 417 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak dlouho budeme ještě západní kolonií?

Tak už to u nás chodí. Místo toho, abychom kolonizovali my, tak nás kolonizuje Západ a ještě nás každý týden krmí blafy v akci, po kterých rostou důchodcům štětiny...

22.3.2023 v 17:07 | Karma článku: 21.51 | Přečteno: 377 | Diskuse

Karel Trčálek

Špína pana Ladislava Větvičky

Známý myslitel Ladislav Větvička se už mnohokrát ostře vyjádřil na adresu fialového hnusu, který nás měl zatáhnout do války na Ukrajině

21.3.2023 v 16:46 | Karma článku: 29.93 | Přečteno: 892 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomáš Břicháček

Tento týden v EU (56)

Komise chce, aby se vadné zboží spíše opravovalo, než vyměňovalo. Členské státy se dohodly na urychlení dodávek munice pro Ukrajinu. Morawiecki v Heidelbergu zdůraznil nenahraditelnost národních států a odmítl federalizaci EU.

24.3.2023 v 15:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Martin Tuma

Cynicky o válce na Ukrajině

Válka už teď má jasného vítěze - Čínu. Vítejte ve světle reál politiky, kdy se pokusím sejmout ideové brýle zbožných přání z obou stran.

24.3.2023 v 9:48 | Karma článku: 14.88 | Přečteno: 402 | Diskuse

Josef Nožička

Fiala nenechá nikoho padnout – ani Jurečku!

Pro premiéra Fialu je zřejmě obhajitelné i to, když se ministr jeho vlády zbaví nepohodlného člověka nabídnutím tučného úplatku.

23.3.2023 v 14:15 | Karma článku: 42.51 | Přečteno: 1494 |

Jan Ziegler

Rajchlova pochybná minulost, paktoval se i s Berbrem

Právník Jindřich Rajchl se vrhl na politiku, rozhodl se jít vládě po krku a založil hnutí PRO. Z dřívějších dob jej však provází řada hříchů včetně nepřátelského převzetí a de facto likvidace tenisového klubu Tesla Karlín.

23.3.2023 v 12:01 | Karma článku: 36.32 | Přečteno: 2822 | Diskuse

Pavel Ďuran

Kritérium budiž rohlík!

Tak jsem před časem taky vyrazil mezi lidi... nikoli na Václavák na demonstraci Česko proti bídě, ale na oslavu Mezinárodního dne žen do kulturáku vsi, ve které žiju.

23.3.2023 v 10:56 | Karma článku: 30.96 | Přečteno: 655 | Diskuse
Počet článků 2619 Celková karma 21.46 Průměrná čtenost 897

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Meteoroložka Honsová: Letos bude extrémní počasí, zapíše se do historie

Premium Meteoroložka Dagmar Honsová je přesvědčená, že letošní rok určitě přinese mnoho zajímavých a zřejmě i extrémních...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale ani hrůza, říká Zounar

Herec Martin Zounar (55), který v Ordinaci hraje doktora Bobo Švarce, se opět svlékne. Poprvé se před kamerami objevil...