Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 6. června 2023 Norbert

Prezident Pavel chyby nedělá, protože Babiš se Zemanem jsou horší!

12. 03. 2023 16:39:02
Tento pohled na svět se nám snaží vnutit nekritičtí obdivovatelé prezidenta Pavla, kteří svou agresivitou chtějí vyvolat občanskou válku

Pan učitel odjel, navzdory všeobecné bídě, která dnes u nás panuje, a ve školství obzvláště, vždyť někteří pedagogové musí psát knihy o nešvarech ve školství, aby vůbec vyžili, lyžovat do Alp, které aspoň, díky bohu, nejsou někde na druhém konci světa.

Seděl jsem proto v čajovně sám nad šálkem magoráku a přemýšlel o panu učiteli, protože o nepřítomných lidech, jak jste si jistě všimli, se přemýšlí tak nějak líp, snad proto, že vám jejich nepřítomnost umožňuje určitý nadhled.

Proto mám taky ze všech e-mailů, které jsou mi doručovány, nejraději právě ty, které mi posílá jeden známý, který žije v Melbourne, protože má díky tomu značný nadhled. Konec konců, byl to právě tento můj známý z Melbourne, který mne ve svém e-mailu upozornil na tři fatální, v podstatě neomluvitelné chyby, kterých se dopustil nový prezident Pavel.

A věřím, že spousta lidí to má taky tak, že má nejraději právě ty e-maily, které dostává od svých známých z Melbourne, protože neznám žádného známého z Melbourne, který by neměl tolik potřebný nadhled, jenž nám, málo platné, chybí. A sotva mohu tohoto známého podezřívat z nějaké zaujatosti vůči prezidentovi Pavlovi, když zrovna Pavel jasně vyhrál právě mezi našimi krajany, kteří žijí v zahraniční a proto mají nadhled.

A tento nadhled jsem měl nyní i já, a tak jsem tak trochu přemýšlel o panu učiteli.

„Pan učitel vůbec není špatný člověk, to nemohu říct!“ bylo mi jasné, že pan učitel není vůbec špatný člověk, ale jednu chybu jsem přece jen na něm našel, „není to špatný člověk, ale jednu chybu přece jen má. Jeho problémem je to, že je často nejenom k Petru Pavlovi, ale například i k současné Fialově vládě absolutně nekritický.

K Zemanovi je kritický, k Babišovi je kritický, ale k Petru Pavlovi ,i k současné Fialově vládě je absolutně nekritický!

A já to zase absolutně nechápu, když už je dávno pryč doba kultů osobností, kdy byla ta či ona osobnost považována například za jediného člověka, který může zaručit mír, nebo za člověka, který dělá všechno dobře, kdežto všichni ostatní dělají všechno špatně, a proto může neomezeně mazat na svých facebookových profilech právě kritické příspěvky na svou osobnost!

Pan učitel není špatný člověk, ale s tou svojí absolutní nekritičností to už přece jen trochu přehání!

Proč neřekne otevřeně, že je Pavel americkou loutkou?

Nebo, že Pavel vyhlásí už brzy mobilizaci a on už nepojede lyžovat do Alp, ale pojede, a my všichni ostatní s ním, na Ukrajinu bojovat proti Rusku?

Proč neřekne, že Fialova vláda dělá všechno špatně, že jedná nikoliv v zájmu českého lidu, ale v zájmu cizích mocností, proč neřekne, že jsme kvůli fialové vládě skoro všichni umrzli v Alpách při lyžování, protože nás Fiala odřízl od levného ruského plynu?

Musím to panu učiteli říct, aby nebyl tak absolutně nekritický, protože je to jeho problém!“

A když pan učitel přijel z Alp, promrzlý až na kost, přestože měl na sobě dva huňaté svetry a pod nimi ještě nátělník, tak jsem mu to taky řekl: „Vy jste, pane učiteli, moc hodný člověk. Ale nesmíte se tak žinýrovat. Sám Pavel přece říká, že raději bude kritizován za příliš aktivní start a že ho můžeme posuzovat ne podle slov, ale podle výsledků. Takže s tím určitě nemusíte mít žádný problém, když ho budete kritizovat, za to, že není nestranným prezidentem a že jde ve všem na ruku současné vládě a že nás všechny zmobilizuje.

Radím vám dobře, pane učiteli, protože kdybyste nebyl k vládě, nebo k prezidentovi kritický, tak z vás udělají, lepšočlověka, dobrosera, zaprodance, válečného štváče, fialového ukrorakušana, kterému dává příkaz jeden pán z americké ambasády, prohlásí vás za asociálního satanistu, za libtarda, za fašistu, neonacistu, svedou na vás, že schvalujete zákon na psychické potírání opozice hašeným vápnem, co teď míří do Sněmovny, obviní vás, že na úkor ožebračovaného českého národa podporujete pokračování války na Ukrajině, že vyživujete statisíce nově příchozích Ukrajinců, že podporujete pětidemoliční zahraniční politiku, která nás nadále odstřihuje od kvalitních a dostupných přírodních zdrojů původem z Ruska, že devastujete ekonomiku a ukazujete nám, co je to zvůle moci!

Prosím vás, pane učiteli, kritizujte tu špínu, ten hnus, co je teď na Hradě, ve vládě, v Senátu, prosím vás pane, učiteli!

Ano, nebojte se jen kritizovat, ale dělejte i něco víc, blokujte vstup do vládních budov vlastním tělem, stávkujte, prostě sbírejte odhodlání, aby ten lokajský hnus, co nám teď vládne, odstoupil!

Moc vás, prosím pane, učiteli, nic z toho si přece nezasloužíte, nejste přece špatný člověk, já to můžu odpřisáhnout, zkritizujte proboha toho Pavla, protože začíná přituhovat a to všechno vám může být u lidového soudu přičteno k dobru!

Ale pan učitel byl asi z Alp ještě příliš promrzlý, protože mi začal okamžitě odporovat racionálními a věcnými argumenty, oproštěnými od jakýchkoliv urážek a osobního napadání, jako by vůbec v těch dvou svetrech a nátělníkem vespod nechápal, že bez urážek a osobního napadání bude sotva kdy u nás líp.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Trčálek | neděle 12.3.2023 16:39 | karma článku: 22.84 | přečteno: 492x

Další články blogera

Karel Trčálek

Významné kulatiny našeho největšího Básníka

Nepřehlédnutelný básník mé generace slaví v těchto dnech významné kulatiny. Já už jsem mu popřál a napjatě čekám, jací švábi se vyrojí. Takové významné kulatiny jsou jen jednou za život a měly by se pořádně oslavit!

5.6.2023 v 17:26 | Karma článku: 20.95 | Přečteno: 372 | Diskuse

Karel Trčálek

Babišova zabijačka Fialovy vlády v přímém přenosu na Primě

Jistě, když se kácí les, létají třísky, když se zabíjí prase, stříká krev. Ale bez krve by nebylo jelit. Babiš dnes na Primě definitivně zpečetil Fialův osud a stačila mu na to pouhá tři slova...

4.6.2023 v 18:11 | Karma článku: 25.57 | Přečteno: 910 | Diskuse

Karel Trčálek

Gen č. 2, Miroslava Němcová. V odpornosti je síla

Měla by se raději věnovat profesi, kterou vystudovala. Nebo on jí Fiala ta prasata a krávy ekonomicky likviduje? A pořád se také naváží do Miloše Zemana, asi doteď neunesla, že ji odmítl udělat premiérkou

3.6.2023 v 18:00 | Karma článku: 20.20 | Přečteno: 553 | Diskuse

Karel Trčálek

Ďáblem posedlá

Bůh nám dává nekonečnou lásku a naději, takže veškeré naše pozemské snažení směřuje k tomu, abychom, až vstaneme z mrtvých, žili věčně. A právě tomu, abychom žili věčně, se Ďábel snaží zabránit!

2.6.2023 v 17:42 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 194 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Prouza

769 dotačních titulů a 769 korun důchodcům ve valorizaci

Sdělit občanům, obývajícím českou kotlinku, že jim musíme „udělat škodu ráznou, uřezat jim kapsu prázdnou“ dle dávné říkačky, je tabu. I když i prezident NKÚ M. Kala prohlásí, „že země zdegenerovala z tržní ekonomiky na dotační“.

6.6.2023 v 9:40 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 171 | Diskuse

Jan Bartoň

Fiala s Babišem nelžou, jen dělají „svou práci“

Zaujal mě komentář k nedávnému duelu Andreje Babiše s Petrem Fialou na CNN Prima NEWS. Tento duel byl tvrdě napaden některými politickými komentátory.

6.6.2023 v 9:00 | Karma článku: 20.71 | Přečteno: 330 | Diskuse

Jakub Černý

Definitivní změna Pirátského kurzu?

Včera došlo k odvolání Jany Michailidu z vedení strany, odůvodněním byly nálepky, zjednodušení a manipulace, kterou by člověk očekával od politické konkurence z pravé strany spektra. Ona ale překvapivě přišla z vlastní strany.

6.6.2023 v 8:38 | Karma článku: 10.15 | Přečteno: 202 | Diskuse

Michal Vimmer

Druhá fronta : evropské řešení

Musíme plnit spojenecké závazky ! Každý chápe, že "plnění" zní líp, než "USA nás nebudou chránit zadarmo." Zní to líp, než "sami se neubráníme". Llíp než "naše obrana stojí za tři tečky." Tak to vypadá s naší státní suverenitou.

6.6.2023 v 8:33 | Karma článku: 12.45 | Přečteno: 222 | Diskuse

Petr Borovec

Udržitelný mír

Abychom mohli žít v míru, musí být mír ziskový a dobývání ztrátové. Válka na Ukrajině je důsledek špatně vyřešených válek v minulosti. Co se stalo v minulých válkách?

5.6.2023 v 22:20 | Karma článku: 7.38 | Přečteno: 292 | Diskuse
Počet článků 2687 Celková karma 21.31 Průměrná čtenost 890

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Když ukazuju prsa, jsem šťastnější, říká pansexuální a nebinární Monáe

Herečka a zpěvačka Janelle Monáe (37) nemá s nahotou problém. Na obálce magazínu Rolling Stone pózovala nahoře bez,...

KVÍZ: Opáčko základních školních znalostí. Co si pamatujete ze zeměpisu?

Který předmět byl ve škole vaším nejoblíbenějším? Pokud to byl zeměpis, máte příležitost vyzkoušet, co si pamatujete ze...