Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. března 2023 Gabriel

Proamerická komunistická a lampasácká loutka z Hradu si nevidí do huby!

14. 03. 2023 9:38:57
Jako přímý účastník sobotní demonstrace proti bídě, ze které mám strach, se ohrazuji proti tomu, aby mě proamerický poskok Pavel dosazený na Hrad Bruselem a Sorosem, obviňoval toho, že mi jde jen o to, abych bořil!

Sobota 11. března 2023 byla pro naši zemi dobrým dnem.

Zbídačené davy majitelů nejméně dvou vysokoškolských titulů, o titulu PhD. snad jako o naprosté samozřejmosti ani netřeba mluvit, se shromáždily na Václavském náměstí, aby silou své vůle zbořily zkorumpovaný režim ovládaný fialovou vojenskou juntou a na jeho rozvalinách obnovily vytouženou svobodu a jednou provždy skoncovaly s bídou.

A podařilo se!

Podařilo se to i díky mrtvému docentu Ševčíkovi, který byl surově ubit policisty u Národního muzea, jen kousek od místa, kde burcoval národ svou zápalnou obětí Jan Palach.

Ubití nebohého docenta Ševčíka vyvolalo vlnu spravedlivého hněvu lidu, který rázně zatočil s fialovým hnusem a jeho pomahači, všemi těmi provládními satiriky. Ubití nebohého docenta Ševčíka bylo oním dlouho očekávaným signálem, jenž zažehlo plamen revoluce proti nenáviděnému signalistovi, revoluce, která se jako očistný požár šířila po celé zemi a všech sociálních sítích.

Lidé, zahnáni bídou do kouta, ztratili konečně strach a začali spontánně strhávat ze všech budov modrožluté hadry, symbol nenáviděné totality.

„Chceme mír!“ skandovali přitom a obsazovali všechny důležité instituce, poštami v těch nejzapadlejších vískách počínaje a továrnami, patřícími nenáviděným nadnárodním společnostem, konče.

Nic z toho by nebylo, nebýt soboty 11. března 2023, dne, jehož význam je srovnatelný s dnem, kdyby zavražděn kníže Václav, který se tak stal svatým. Jako se stal svatým kníže Václav, stali se i svatými všichni, kdož v tento slavný a nejvýznamnější den naší slovanské historie stáli na Václavském náměstí.

Byl jsem jedním z těchto svatých a dobře si pamatuji, že jsem nepřišel na Václavské náměstí, abych něco bořil. Přišel jsem tam, abych budoval naši vlast, očištěnou od všech zrádcovských elementů, sudetských Němců a především ukrajinských fašistů, kteří se, s požehnáním vlády fialové hnusu, roztahovali po naší vlasti a strkali nám pod nos fašistické symboly pluku Azov.

Ano, přišel jsem na Václavské náměstí, abych budoval novou, svobodnou vlast, v jejíž čele budou stát skuteční odborníci, abych budoval naši zemi, v níž už nebude existovat žádná bída, a v níž nebude nikoho mučit strach z války, v níž se lidé už nebudou bát říct nahlas své názory.

A všechny mé sny, mé touhy, se splnily.

Není už bídy, není už války!

Žijeme v míru a všem je nám blaze!

Vláda odborníků se stará o naši zemi s péčí řádného hospodáře a není nikoho, kdo by se bál projevit svůj názor, není nikoho, kdo by se nebál otevřeně říct, že už nejsme otroky americké vlády, že jsme konečně svobodní.

Sám se ptám lidí, jestli jsou šťastní.

A lidé mi sami odpovídají: „Ano, jsme šťastní, když už teď neexistuje jediná správná pravda, když si můžeme nahlas říkat, co chceme, když můžeme svobodně odsuzovat zločiny, kterých se dopustili Američané a jejich domácí přisluhovači, kteří zdevastovali naši zemi, kterou teď znovu budujeme.“

A já jim na tom říkám: „V pořádku. Tak to má být. Lidé musí možnost říct otevřeně svůj názor. Liberálně demokratická totalita zakazovala lidem myslet, ale my lidem nic nezakazujeme.

Myslíš si, že ruský levný plyn je nejlepším lékem na bídu?

Tak to řekni nahlas!

Myslíš, že už nesmí nikdy dojít k tomu, aby u nás ještě někdy vládla polovojenská junta brutálně potlačující jakýkoliv názor?

Tak to řekni nahlas!

Chceš tomu aktivně napomáhat, chceš budovat naši vlast?

Tak tomu aktivně napomáhej, buduj novou vlast, nejlépe tak, že nahlásíš každého, kdo negativně smýšlí o svobodě slova, kdo by ji chtěl omezovat cenzurou, kdo by chtěl návrat starých totalitních pořádků!

Ano, nahlas každého, kdo není spokojen s novými budovatelskými poměry, kdo zpochybňuje odbornost odborníků, kteří nám vládnou, kdo sabotuje naše budovatelské úsilí!

Pomáhej budovat naši novou vlast, a pak budeš sám svobodný, protože budovatelská práce osvobozuje, protože budovatelská práce je nejlepším lékem proti bídě!“

A není nikoho, kdo by se mnou nesouhlasil, protože každý cítí důležitost své občanské povinnosti budovat naši vlast, kterou mu ukládá právě jeho svoboda, již jsme pro každého občana, my svatí z 11. března 2023, tak krvavě vybojovali u Národního muzea.

Ti, co o nás lhali, že jsme přišli bořit, odsoudil spravedlivě soudce nejvyšší, sám lid, toužící po demokracii a svobodě, když je navždy vymazal ze své paměti. A já nyní sloužím tomuto lidu, pomáhám budovat naši svobodnou vlast. Naslouchám tomu, co si lidé myslí, co říkají, abych tak bděl nad jejich svobodou.

Jak jinak se pozná svoboda, že lidé mohou nyní říkat, co se dříve báli vyslovit nahlas?

A musím to zaklepat, všichni už pochopili, že svoboda znamená to, že nyní mohou nahlas říkat to, za co dřív byli fialovým hnusem zavíráni, vyhazováni z práce, nebo rovnou brutálně biti liberálnědemokratickými fašisty .

A to je dobře, protože tam, kde je svoboda, tam, kde už není bídy, tam už není proti čemu protestovat, tam se mohou lidé plně soustředit na práci, na budování naší lidové demokracie, ve které táhneme všichni za jeden provaz, abychom na něm sami jednou neviseli.

Autor: Karel Trčálek | úterý 14.3.2023 9:38 | karma článku: 27.74 | přečteno: 1095x

Další články blogera

Karel Trčálek

Dementuje pan L. Větvička své nepravdivé informace?

Dezinformace samozřejmě neexistují. Ale člověk někdy toho v dobré víře naplácá. Ne, že by přímo lhal, to ne, ale prostě měl k dispozici jen mylné informace. A od toho je dementi

24.3.2023 v 17:21 | Karma článku: 11.29 | Přečteno: 145 | Diskuse

Karel Trčálek

Úmyslná dekonstrukce dezinformace šířené Rakušanovým Ministerstvem vnitra?

Ministerstvo vnitra při svém cenzurním boji proti tzv. dezinformacím, což je typickým znakem každého totalitního režimu, samo šíří dezinformace!

22.3.2023 v 18:09 | Karma článku: 19.62 | Přečteno: 417 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak dlouho budeme ještě západní kolonií?

Tak už to u nás chodí. Místo toho, abychom kolonizovali my, tak nás kolonizuje Západ a ještě nás každý týden krmí blafy v akci, po kterých rostou důchodcům štětiny...

22.3.2023 v 17:07 | Karma článku: 21.51 | Přečteno: 376 | Diskuse

Karel Trčálek

Špína pana Ladislava Větvičky

Známý myslitel Ladislav Větvička se už mnohokrát ostře vyjádřil na adresu fialového hnusu, který nás měl zatáhnout do války na Ukrajině

21.3.2023 v 16:46 | Karma článku: 29.93 | Přečteno: 892 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomáš Břicháček

Tento týden v EU (56)

Komise chce, aby se vadné zboží spíše opravovalo, než vyměňovalo. Členské státy se dohodly na urychlení dodávek munice pro Ukrajinu. Morawiecki v Heidelbergu zdůraznil nenahraditelnost národních států a odmítl federalizaci EU.

24.3.2023 v 15:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Martin Tuma

Cynicky o válce na Ukrajině

Válka už teď má jasného vítěze - Čínu. Vítejte ve světle reál politiky, kdy se pokusím sejmout ideové brýle zbožných přání z obou stran.

24.3.2023 v 9:48 | Karma článku: 14.88 | Přečteno: 400 | Diskuse

Josef Nožička

Fiala nenechá nikoho padnout – ani Jurečku!

Pro premiéra Fialu je zřejmě obhajitelné i to, když se ministr jeho vlády zbaví nepohodlného člověka nabídnutím tučného úplatku.

23.3.2023 v 14:15 | Karma článku: 42.50 | Přečteno: 1489 |

Jan Ziegler

Rajchlova pochybná minulost, paktoval se i s Berbrem

Právník Jindřich Rajchl se vrhl na politiku, rozhodl se jít vládě po krku a založil hnutí PRO. Z dřívějších dob jej však provází řada hříchů včetně nepřátelského převzetí a de facto likvidace tenisového klubu Tesla Karlín.

23.3.2023 v 12:01 | Karma článku: 36.32 | Přečteno: 2821 | Diskuse

Pavel Ďuran

Kritérium budiž rohlík!

Tak jsem před časem taky vyrazil mezi lidi... nikoli na Václavák na demonstraci Česko proti bídě, ale na oslavu Mezinárodního dne žen do kulturáku vsi, ve které žiju.

23.3.2023 v 10:56 | Karma článku: 30.96 | Přečteno: 655 | Diskuse
Počet článků 2619 Celková karma 21.46 Průměrná čtenost 897

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Meteoroložka Honsová: Letos bude extrémní počasí, zapíše se do historie

Premium Meteoroložka Dagmar Honsová je přesvědčená, že letošní rok určitě přinese mnoho zajímavých a zřejmě i extrémních...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale ani hrůza, říká Zounar

Herec Martin Zounar (55), který v Ordinaci hraje doktora Bobo Švarce, se opět svlékne. Poprvé se před kamerami objevil...