Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 6. června 2023 Norbert

Proamerická komunistická a lampasácká loutka z Hradu si nevidí do huby!

14. 03. 2023 9:38:57
Jako přímý účastník sobotní demonstrace proti bídě, ze které mám strach, se ohrazuji proti tomu, aby mě proamerický poskok Pavel dosazený na Hrad Bruselem a Sorosem, obviňoval toho, že mi jde jen o to, abych bořil!

Sobota 11. března 2023 byla pro naši zemi dobrým dnem.

Zbídačené davy majitelů nejméně dvou vysokoškolských titulů, o titulu PhD. snad jako o naprosté samozřejmosti ani netřeba mluvit, se shromáždily na Václavském náměstí, aby silou své vůle zbořily zkorumpovaný režim ovládaný fialovou vojenskou juntou a na jeho rozvalinách obnovily vytouženou svobodu a jednou provždy skoncovaly s bídou.

A podařilo se!

Podařilo se to i díky mrtvému docentu Ševčíkovi, který byl surově ubit policisty u Národního muzea, jen kousek od místa, kde burcoval národ svou zápalnou obětí Jan Palach.

Ubití nebohého docenta Ševčíka vyvolalo vlnu spravedlivého hněvu lidu, který rázně zatočil s fialovým hnusem a jeho pomahači, všemi těmi provládními satiriky. Ubití nebohého docenta Ševčíka bylo oním dlouho očekávaným signálem, jenž zažehlo plamen revoluce proti nenáviděnému signalistovi, revoluce, která se jako očistný požár šířila po celé zemi a všech sociálních sítích.

Lidé, zahnáni bídou do kouta, ztratili konečně strach a začali spontánně strhávat ze všech budov modrožluté hadry, symbol nenáviděné totality.

„Chceme mír!“ skandovali přitom a obsazovali všechny důležité instituce, poštami v těch nejzapadlejších vískách počínaje a továrnami, patřícími nenáviděným nadnárodním společnostem, konče.

Nic z toho by nebylo, nebýt soboty 11. března 2023, dne, jehož význam je srovnatelný s dnem, kdyby zavražděn kníže Václav, který se tak stal svatým. Jako se stal svatým kníže Václav, stali se i svatými všichni, kdož v tento slavný a nejvýznamnější den naší slovanské historie stáli na Václavském náměstí.

Byl jsem jedním z těchto svatých a dobře si pamatuji, že jsem nepřišel na Václavské náměstí, abych něco bořil. Přišel jsem tam, abych budoval naši vlast, očištěnou od všech zrádcovských elementů, sudetských Němců a především ukrajinských fašistů, kteří se, s požehnáním vlády fialové hnusu, roztahovali po naší vlasti a strkali nám pod nos fašistické symboly pluku Azov.

Ano, přišel jsem na Václavské náměstí, abych budoval novou, svobodnou vlast, v jejíž čele budou stát skuteční odborníci, abych budoval naši zemi, v níž už nebude existovat žádná bída, a v níž nebude nikoho mučit strach z války, v níž se lidé už nebudou bát říct nahlas své názory.

A všechny mé sny, mé touhy, se splnily.

Není už bídy, není už války!

Žijeme v míru a všem je nám blaze!

Vláda odborníků se stará o naši zemi s péčí řádného hospodáře a není nikoho, kdo by se bál projevit svůj názor, není nikoho, kdo by se nebál otevřeně říct, že už nejsme otroky americké vlády, že jsme konečně svobodní.

Sám se ptám lidí, jestli jsou šťastní.

A lidé mi sami odpovídají: „Ano, jsme šťastní, když už teď neexistuje jediná správná pravda, když si můžeme nahlas říkat, co chceme, když můžeme svobodně odsuzovat zločiny, kterých se dopustili Američané a jejich domácí přisluhovači, kteří zdevastovali naši zemi, kterou teď znovu budujeme.“

A já jim na tom říkám: „V pořádku. Tak to má být. Lidé musí možnost říct otevřeně svůj názor. Liberálně demokratická totalita zakazovala lidem myslet, ale my lidem nic nezakazujeme.

Myslíš si, že ruský levný plyn je nejlepším lékem na bídu?

Tak to řekni nahlas!

Myslíš, že už nesmí nikdy dojít k tomu, aby u nás ještě někdy vládla polovojenská junta brutálně potlačující jakýkoliv názor?

Tak to řekni nahlas!

Chceš tomu aktivně napomáhat, chceš budovat naši vlast?

Tak tomu aktivně napomáhej, buduj novou vlast, nejlépe tak, že nahlásíš každého, kdo negativně smýšlí o svobodě slova, kdo by ji chtěl omezovat cenzurou, kdo by chtěl návrat starých totalitních pořádků!

Ano, nahlas každého, kdo není spokojen s novými budovatelskými poměry, kdo zpochybňuje odbornost odborníků, kteří nám vládnou, kdo sabotuje naše budovatelské úsilí!

Pomáhej budovat naši novou vlast, a pak budeš sám svobodný, protože budovatelská práce osvobozuje, protože budovatelská práce je nejlepším lékem proti bídě!“

A není nikoho, kdo by se mnou nesouhlasil, protože každý cítí důležitost své občanské povinnosti budovat naši vlast, kterou mu ukládá právě jeho svoboda, již jsme pro každého občana, my svatí z 11. března 2023, tak krvavě vybojovali u Národního muzea.

Ti, co o nás lhali, že jsme přišli bořit, odsoudil spravedlivě soudce nejvyšší, sám lid, toužící po demokracii a svobodě, když je navždy vymazal ze své paměti. A já nyní sloužím tomuto lidu, pomáhám budovat naši svobodnou vlast. Naslouchám tomu, co si lidé myslí, co říkají, abych tak bděl nad jejich svobodou.

Jak jinak se pozná svoboda, že lidé mohou nyní říkat, co se dříve báli vyslovit nahlas?

A musím to zaklepat, všichni už pochopili, že svoboda znamená to, že nyní mohou nahlas říkat to, za co dřív byli fialovým hnusem zavíráni, vyhazováni z práce, nebo rovnou brutálně biti liberálnědemokratickými fašisty .

A to je dobře, protože tam, kde je svoboda, tam, kde už není bídy, tam už není proti čemu protestovat, tam se mohou lidé plně soustředit na práci, na budování naší lidové demokracie, ve které táhneme všichni za jeden provaz, abychom na něm sami jednou neviseli.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Trčálek | úterý 14.3.2023 9:38 | karma článku: 27.74 | přečteno: 1097x

Další články blogera

Karel Trčálek

Významné kulatiny našeho největšího Básníka

Nepřehlédnutelný básník mé generace slaví v těchto dnech významné kulatiny. Já už jsem mu popřál a napjatě čekám, jací švábi se vyrojí. Takové významné kulatiny jsou jen jednou za život a měly by se pořádně oslavit!

5.6.2023 v 17:26 | Karma článku: 20.95 | Přečteno: 359 | Diskuse

Karel Trčálek

Babišova zabijačka Fialovy vlády v přímém přenosu na Primě

Jistě, když se kácí les, létají třísky, když se zabíjí prase, stříká krev. Ale bez krve by nebylo jelit. Babiš dnes na Primě definitivně zpečetil Fialův osud a stačila mu na to pouhá tři slova...

4.6.2023 v 18:11 | Karma článku: 25.44 | Přečteno: 907 | Diskuse

Karel Trčálek

Gen č. 2, Miroslava Němcová. V odpornosti je síla

Měla by se raději věnovat profesi, kterou vystudovala. Nebo on jí Fiala ta prasata a krávy ekonomicky likviduje? A pořád se také naváží do Miloše Zemana, asi doteď neunesla, že ji odmítl udělat premiérkou

3.6.2023 v 18:00 | Karma článku: 20.20 | Přečteno: 552 | Diskuse

Karel Trčálek

Ďáblem posedlá

Bůh nám dává nekonečnou lásku a naději, takže veškeré naše pozemské snažení směřuje k tomu, abychom, až vstaneme z mrtvých, žili věčně. A právě tomu, abychom žili věčně, se Ďábel snaží zabránit!

2.6.2023 v 17:42 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 194 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Prouza

769 dotačních titulů a 769 korun důchodcům ve valorizaci

Sdělit občanům, obývajícím českou kotlinku, že jim musíme „udělat škodu ráznou, uřezat jim kapsu prázdnou“ dle dávné říkačky, je tabu. I když i prezident NKÚ M. Kala prohlásí, „že země zdegenerovala z tržní ekonomiky na dotační“.

6.6.2023 v 9:40 | Karma článku: 7.10 | Přečteno: 84 | Diskuse

Jan Bartoň

Fiala s Babišem nelžou, jen dělají „svou práci“

Zaujal mě komentář k nedávnému duelu Andreje Babiše s Petrem Fialou na CNN Prima NEWS. Tento duel byl tvrdě napaden některými politickými komentátory.

6.6.2023 v 9:00 | Karma článku: 14.85 | Přečteno: 175 | Diskuse

Jakub Černý

Definitivní změna Pirátského kurzu?

Včera došlo k odvolání Jany Michailidu z vedení strany, odůvodněním byly nálepky, zjednodušení a manipulace, kterou by člověk očekával od politické konkurence z pravé strany spektra. Ona ale překvapivě přišla z vlastní strany.

6.6.2023 v 8:38 | Karma článku: 7.88 | Přečteno: 158 | Diskuse

Michal Vimmer

Druhá fronta : evropské řešení

Musíme plnit spojenecké závazky ! Každý chápe, že "plnění" zní líp, než "USA nás nebudou chránit zadarmo." Zní to líp, než "sami se neubráníme". Llíp než "naše obrana stojí za tři tečky." Tak to vypadá s naší státní suverenitou.

6.6.2023 v 8:33 | Karma článku: 9.68 | Přečteno: 169 | Diskuse

Petr Borovec

Udržitelný mír

Abychom mohli žít v míru, musí být mír ziskový a dobývání ztrátové. Válka na Ukrajině je důsledek špatně vyřešených válek v minulosti. Co se stalo v minulých válkách?

5.6.2023 v 22:20 | Karma článku: 7.38 | Přečteno: 282 | Diskuse
Počet článků 2687 Celková karma 21.30 Průměrná čtenost 890

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Když ukazuju prsa, jsem šťastnější, říká pansexuální a nebinární Monáe

Herečka a zpěvačka Janelle Monáe (37) nemá s nahotou problém. Na obálce magazínu Rolling Stone pózovala nahoře bez,...

KVÍZ: Opáčko základních školních znalostí. Co si pamatujete ze zeměpisu?

Který předmět byl ve škole vaším nejoblíbenějším? Pokud to byl zeměpis, máte příležitost vyzkoušet, co si pamatujete ze...