Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 6. června 2023 Norbert

14. březen, den spojeneckého útoku Německa na Čechy a Moravu

15. 03. 2023 15:34:15
14. března začali němečtí spojenci Sovětského svazu obsazovat Čechy a Moravu, aby definitivně osvobodili jeho obyvatele z područí světovládců, kteří vytvořili umělý československý stát

14. března 1939; 14:15, Petershofen (dnes Petřkovice), hraniční přechod na řece Odře mezi Velkoněmeckou říší a Česko-Slovenskou republikou, nedaleko legendárního kopce Landek.

Ladik stál už od rána netrpělivě u hraniční závory a čekal, kdy ji němečtí vojáci otevřou. Aby mu nebyla zima, popíjel žitnou kávu z otlučené termosky, kterou kdysi našel v popelnici u ostravské paláce Rothschildů, byla to moc dobrá termoska, žitná káva v ní vydržela teplá skoro celý den.

V termosce byl už jen poslední hlt, když se Ladik konečně dočkal. Závora se otevřela a německá branná moc se bez vyhlášení války začala valit na území umělého slepence, který se pořád ještě jmenoval Česko-slovensko, a který vytvořili američtí Židé na základě škemrání dalšího Žida Masaryka.

Stalo se tak přesně v 17.30 a Ladik byl štěstím bez sebe, protože už měl Američanů a toho jejich věčného vměšování do cizích záležitostí plné zuby, měl i plné zuby Židů Rothschildů, kteří ovládali už několik století celý svět a u jejichž paláce našel v popelnici svoji otlučenou termosku.

„Sláva německým zbraním! Sláva německým hrdinům! Ať žije mír!“ mával Ladik svoji čepičkou na uvítanou a jediné čeho litoval bylo to, že už nemá v termosce žitnou kávu, aby jí pohostil německé vojáky, přinášející mír.

Ladik chtěl mír a proto vítal německé vojáky. Představa, že by nám Západ dodával zbraně, abychom se mohli bránit ho opravdu děsila. Ladik si nepřál krveprolití a proto vítal tak nadšeně německé vojáky, protože jejich příchodem bylo historické spravedlnosti učiněno za dost, území Českého království, které vždy náleželo do Německé říše, se vrátilo tam, kam patří, bylo vyrváno z pařátů amerických Židů, kteří po světové válce nastolili v Evropě nové pořádky.

„Hitler to udělal skvěle!“ líčil Ladik potom večer v hospodě posluchačům, jejichž hlavy povětšinou spočívaly na stole, protože to byl staří havíři, „nejenže si zajistil v této věci neutralitu Ruska, ale ve spolupráci s ním vybudoval i silnou armádu, která je s to zničit dekadencí prožraný Západ, v jehož čele stojí buzeranti.

Němci, to jsou naši lidé, protože Hitler chce vybudovat silnou euroasijskou říši, jež by eliminovala moc atlantské civilizace, která ovládá svět. Germáni a Slované jsou dva bratrské národy, jejichž zájmy jsou společné a proto první ze všech Slovanů, Rusové uzavřeli s Němci spojenectví, jehož se američtí Židé bojí ze všeho nejvíce.

Říkám vám, kamarádi, že jen silné Německo, jemuž Rusko dodává suroviny a levný zemní plyn, je zárukou míru, protože cílem židovských štváčů, světovládců je vyvolání druhé světové války nedozírných rozměrů, aby elity mohly světové obyvatelstvo početně redukovat na jednu miliardu.

Ale teď, když už jsme pod ochranou Německé říše, jež má od Ruska k dispozici veškeré nerostné bohatství, jsme v naprostém bezpečí. Německo a Rusko jsou zárukou míru v Evropě a ovšem i naší, české prosperity, neboť výhod, které Německu plynou z levného ruského plynu, můžeme nyní užívat i my.

Prezident Beneš sice odletěl do Londýna. Ale je to kolaborant a válečný štváč, který nás chtěl zatáhnout do války, když loni na podzim mobilizoval. Tím jen dokázal, že mu nejde o zájmy českého lidu, který takto hnal na jatka, ale o zájmy cizích mocností, v jejichž žoldu slouží.

Je to hňup, tenhle Beneš!

Každý český vlastenec musí dnes vítat německé vojáky, protože je k nám poslalo Rusko, aby silné Německo zabránilo plánu světovládců na oddělení Ukrajiny od Ruska, protože pak by padlo Rusko a existence světa bez Ruska nemá smysl.

Chci mír, nechci mobilizaci, proto jsem dnes vítal německé vojáky.“

Ale chlapi u stolu ho neposlouchali. Byli opilí, táhla z nich levná kořalka. Ladik zaplatil, nasadil si čepičku a šel před kasárna, kde Němci už stačili ubytovat, provolávat slávu Hitlerovi, nebýt jeho (a Stalina), stála by u Mošnova už dávno letecká základna amerických okupantů.

Noční vzduch byl studený, ledový vítr čechral Ladikovo obočí, vládní média tentokrát nelhala, když na příští den předpovídala husté sněžení a varovala řidiče před sněhovými jazyky...

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Trčálek | středa 15.3.2023 15:34 | karma článku: 17.73 | přečteno: 305x

Další články blogera

Karel Trčálek

Významné kulatiny našeho největšího Básníka

Nepřehlédnutelný básník mé generace slaví v těchto dnech významné kulatiny. Já už jsem mu popřál a napjatě čekám, jací švábi se vyrojí. Takové významné kulatiny jsou jen jednou za život a měly by se pořádně oslavit!

5.6.2023 v 17:26 | Karma článku: 21.38 | Přečteno: 397 | Diskuse

Karel Trčálek

Babišova zabijačka Fialovy vlády v přímém přenosu na Primě

Jistě, když se kácí les, létají třísky, když se zabíjí prase, stříká krev. Ale bez krve by nebylo jelit. Babiš dnes na Primě definitivně zpečetil Fialův osud a stačila mu na to pouhá tři slova...

4.6.2023 v 18:11 | Karma článku: 25.70 | Přečteno: 914 | Diskuse

Karel Trčálek

Gen č. 2, Miroslava Němcová. V odpornosti je síla

Měla by se raději věnovat profesi, kterou vystudovala. Nebo on jí Fiala ta prasata a krávy ekonomicky likviduje? A pořád se také naváží do Miloše Zemana, asi doteď neunesla, že ji odmítl udělat premiérkou

3.6.2023 v 18:00 | Karma článku: 20.20 | Přečteno: 553 | Diskuse

Karel Trčálek

Ďáblem posedlá

Bůh nám dává nekonečnou lásku a naději, takže veškeré naše pozemské snažení směřuje k tomu, abychom, až vstaneme z mrtvých, žili věčně. A právě tomu, abychom žili věčně, se Ďábel snaží zabránit!

2.6.2023 v 17:42 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 195 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Jan Jurek

Vesnická zábava

Jel náhodou okolo. Neměl moc představu co ten den dělat. Byl sám. Vše se mu nějak rozplynulo. Svět se mu na chvíli zatáhl. V jeho hlavě bylo dusno a on chtěl co nejrychleji od toho. Proto mu přišlo vhod, když spatřil u fotbalového

6.6.2023 v 10:45 | Karma článku: 6.02 | Přečteno: 116 | Diskuse

Eva Sádecká

Žena, kytara

Co mají společného? Štíhlý krk, ladné boky, píseň, která přežije roky? Kdo ví, odpoví. Co si ty dvě si šeptají.

6.6.2023 v 9:33 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 62 | Diskuse

Eva Sádecká

Svoboda

Dusot koní najednou v dálce zní a ty se otáčíš. Jezdci na koních s bílou růží a s úsměvem na tváři kolem uhání...

5.6.2023 v 21:21 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 70 | Diskuse

Eva Sádecká

Na cestu

Tak rychle jsem se zamiloval, tak rychle pobláznil. Celý svět vygumoval, chtěl jsem jen rok prázdnin. A čas se usmál a řekl: "Vítej ve světě iluzí. Dávej si pozor. Ať tě nic nemrzí."

5.6.2023 v 19:19 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Filip Vracovský

Skončila topná sezóna

Pondělní malování slovem pro stálé hosty i náhodné kolemjdoucí.... I tma má někdy spoustu barev. Račte vstoupit...

5.6.2023 v 18:20 | Karma článku: 11.73 | Přečteno: 390 | Diskuse
Počet článků 2687 Celková karma 21.31 Průměrná čtenost 890

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Když ukazuju prsa, jsem šťastnější, říká pansexuální a nebinární Monáe

Herečka a zpěvačka Janelle Monáe (37) nemá s nahotou problém. Na obálce magazínu Rolling Stone pózovala nahoře bez,...

KVÍZ: Opáčko základních školních znalostí. Co si pamatujete ze zeměpisu?

Který předmět byl ve škole vaším nejoblíbenějším? Pokud to byl zeměpis, máte příležitost vyzkoušet, co si pamatujete ze...