Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. března 2023 Gabriel

14. březen, den spojeneckého útoku Německa na Čechy a Moravu

15. 03. 2023 15:34:15
14. března začali němečtí spojenci Sovětského svazu obsazovat Čechy a Moravu, aby definitivně osvobodili jeho obyvatele z područí světovládců, kteří vytvořili umělý československý stát

14. března 1939; 14:15, Petershofen (dnes Petřkovice), hraniční přechod na řece Odře mezi Velkoněmeckou říší a Česko-Slovenskou republikou, nedaleko legendárního kopce Landek.

Ladik stál už od rána netrpělivě u hraniční závory a čekal, kdy ji němečtí vojáci otevřou. Aby mu nebyla zima, popíjel žitnou kávu z otlučené termosky, kterou kdysi našel v popelnici u ostravské paláce Rothschildů, byla to moc dobrá termoska, žitná káva v ní vydržela teplá skoro celý den.

V termosce byl už jen poslední hlt, když se Ladik konečně dočkal. Závora se otevřela a německá branná moc se bez vyhlášení války začala valit na území umělého slepence, který se pořád ještě jmenoval Česko-slovensko, a který vytvořili američtí Židé na základě škemrání dalšího Žida Masaryka.

Stalo se tak přesně v 17.30 a Ladik byl štěstím bez sebe, protože už měl Američanů a toho jejich věčného vměšování do cizích záležitostí plné zuby, měl i plné zuby Židů Rothschildů, kteří ovládali už několik století celý svět a u jejichž paláce našel v popelnici svoji otlučenou termosku.

„Sláva německým zbraním! Sláva německým hrdinům! Ať žije mír!“ mával Ladik svoji čepičkou na uvítanou a jediné čeho litoval bylo to, že už nemá v termosce žitnou kávu, aby jí pohostil německé vojáky, přinášející mír.

Ladik chtěl mír a proto vítal německé vojáky. Představa, že by nám Západ dodával zbraně, abychom se mohli bránit ho opravdu děsila. Ladik si nepřál krveprolití a proto vítal tak nadšeně německé vojáky, protože jejich příchodem bylo historické spravedlnosti učiněno za dost, území Českého království, které vždy náleželo do Německé říše, se vrátilo tam, kam patří, bylo vyrváno z pařátů amerických Židů, kteří po světové válce nastolili v Evropě nové pořádky.

„Hitler to udělal skvěle!“ líčil Ladik potom večer v hospodě posluchačům, jejichž hlavy povětšinou spočívaly na stole, protože to byl staří havíři, „nejenže si zajistil v této věci neutralitu Ruska, ale ve spolupráci s ním vybudoval i silnou armádu, která je s to zničit dekadencí prožraný Západ, v jehož čele stojí buzeranti.

Němci, to jsou naši lidé, protože Hitler chce vybudovat silnou euroasijskou říši, jež by eliminovala moc atlantské civilizace, která ovládá svět. Germáni a Slované jsou dva bratrské národy, jejichž zájmy jsou společné a proto první ze všech Slovanů, Rusové uzavřeli s Němci spojenectví, jehož se američtí Židé bojí ze všeho nejvíce.

Říkám vám, kamarádi, že jen silné Německo, jemuž Rusko dodává suroviny a levný zemní plyn, je zárukou míru, protože cílem židovských štváčů, světovládců je vyvolání druhé světové války nedozírných rozměrů, aby elity mohly světové obyvatelstvo početně redukovat na jednu miliardu.

Ale teď, když už jsme pod ochranou Německé říše, jež má od Ruska k dispozici veškeré nerostné bohatství, jsme v naprostém bezpečí. Německo a Rusko jsou zárukou míru v Evropě a ovšem i naší, české prosperity, neboť výhod, které Německu plynou z levného ruského plynu, můžeme nyní užívat i my.

Prezident Beneš sice odletěl do Londýna. Ale je to kolaborant a válečný štváč, který nás chtěl zatáhnout do války, když loni na podzim mobilizoval. Tím jen dokázal, že mu nejde o zájmy českého lidu, který takto hnal na jatka, ale o zájmy cizích mocností, v jejichž žoldu slouží.

Je to hňup, tenhle Beneš!

Každý český vlastenec musí dnes vítat německé vojáky, protože je k nám poslalo Rusko, aby silné Německo zabránilo plánu světovládců na oddělení Ukrajiny od Ruska, protože pak by padlo Rusko a existence světa bez Ruska nemá smysl.

Chci mír, nechci mobilizaci, proto jsem dnes vítal německé vojáky.“

Ale chlapi u stolu ho neposlouchali. Byli opilí, táhla z nich levná kořalka. Ladik zaplatil, nasadil si čepičku a šel před kasárna, kde Němci už stačili ubytovat, provolávat slávu Hitlerovi, nebýt jeho (a Stalina), stála by u Mošnova už dávno letecká základna amerických okupantů.

Noční vzduch byl studený, ledový vítr čechral Ladikovo obočí, vládní média tentokrát nelhala, když na příští den předpovídala husté sněžení a varovala řidiče před sněhovými jazyky...

Autor: Karel Trčálek | středa 15.3.2023 15:34 | karma článku: 17.73 | přečteno: 304x

Další články blogera

Karel Trčálek

Dementuje pan L. Větvička své nepravdivé informace?

Dezinformace samozřejmě neexistují. Ale člověk někdy toho v dobré víře naplácá. Ne, že by přímo lhal, to ne, ale prostě měl k dispozici jen mylné informace. A od toho je dementi

24.3.2023 v 17:21 | Karma článku: 13.59 | Přečteno: 198 | Diskuse

Karel Trčálek

Úmyslná dekonstrukce dezinformace šířené Rakušanovým Ministerstvem vnitra?

Ministerstvo vnitra při svém cenzurním boji proti tzv. dezinformacím, což je typickým znakem každého totalitního režimu, samo šíří dezinformace!

22.3.2023 v 18:09 | Karma článku: 19.62 | Přečteno: 419 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak dlouho budeme ještě západní kolonií?

Tak už to u nás chodí. Místo toho, abychom kolonizovali my, tak nás kolonizuje Západ a ještě nás každý týden krmí blafy v akci, po kterých rostou důchodcům štětiny...

22.3.2023 v 17:07 | Karma článku: 21.51 | Přečteno: 377 | Diskuse

Karel Trčálek

Špína pana Ladislava Větvičky

Známý myslitel Ladislav Větvička se už mnohokrát ostře vyjádřil na adresu fialového hnusu, který nás měl zatáhnout do války na Ukrajině

21.3.2023 v 16:46 | Karma článku: 29.93 | Přečteno: 895 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Jozef Varga

Ako krkavci / 59. /

Jednou z deklarovaných vlastnosti socializmu bola formulovaná " rovnosť. " Rovnosť deklarovala " ľudovodemokratická " Ústava z 9. mája 1948," socialistická " v roku 1960, ale aj " federatívna " v roku 1968. Vychádzala z 3 pojmov:

24.3.2023 v 12:42 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 41 | Diskuse

Jozef Varga

Ako krkavci / 58. /

Najväčšou zlodejinou vtedajších bolševickych vodcov v Československu bola v máji 1953 menová reforma. Ešte v piatok 29.mája vystúpil s príhovorom k ľudu prezident Antonín Zápotocký, kde občanov ubezpečoval: K menovej reforne....

23.3.2023 v 12:34 | Karma článku: 6.10 | Přečteno: 91 | Diskuse

Miroslav Pavlíček

Jak jsem se stal dezinformátorem

Odlišný názor ještě není dezinformace. Avšak klidy, klidy, selští hřbeti (jak jsme jako kluci říkávali), k Pravdě se totiž stejně dochází po jednotlivcích, nikoli v davu.

23.3.2023 v 11:03 | Karma článku: 22.08 | Přečteno: 677 | Diskuse

Vilém Ravek

Zprávy o Putinových neklidných nohách rozhodně nejsou vhodná četba pro hypochondry.

Teď jsem se právě dočetl, že má Putin kromě deseti nejnebezpečnějších chorob na světě i syndrom neklidných nohou, který se projevuje zvláštním kroucením chodidel. Nejhorší na tom je, že něco podobného mám i já!

22.3.2023 v 17:10 | Karma článku: 33.46 | Přečteno: 2794 | Diskuse

Jozef Varga

Slúžil som v armádach štyroch štátov / 65. /

Keď otec slúžil v Košiciach pre Wermacht najviac si cenil skutočnosť: Nemecký vojak bol slušný, ochotný sa podeliť aj s posledným kúskom chleba, profesionálne a perfektne ovládal svoje postavenie, najmä v poľnej nemocnici som. ..

22.3.2023 v 12:07 | Karma článku: 11.83 | Přečteno: 216 | Diskuse
Počet článků 2619 Celková karma 21.46 Průměrná čtenost 897

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Meteoroložka Honsová: Letos bude extrémní počasí, zapíše se do historie

Premium Meteoroložka Dagmar Honsová je přesvědčená, že letošní rok určitě přinese mnoho zajímavých a zřejmě i extrémních...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale ani hrůza, říká Zounar

Herec Martin Zounar (55), který v Ordinaci hraje doktora Bobo Švarce, se opět svlékne. Poprvé se před kamerami objevil...