Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 6. června 2023 Norbert

Kam se hrabe Rudé právo se ztroskotanci a samozvanci na nenávistnou žumpu Forum 24!

19. 03. 2023 16:09:40
Provládní média, včetně jejich hlásné trouby Forum 24, bez přestání chrlí nenávistné odsudky bdělých občanů, kteří svou účastí na demonstracích proti bídě a za mír jasně deklarují, že nejsou majitelé jediné, té správné pravdy

To se zase Václavák jednou zaplnil k prasknutí tolerantními a láskyplnými lidmi, kteří si přišli zamávat českými vlajkami, protože každý milující člověk cítí nutkavou potřebou někomu mávat.

„Ten, kdo nenávidí, ten hrozí zaťatou pěstí, ale ten, kdo miluje, ten mává, jedno čím, ale hlavně, že mává!“ říkala nám vždy naše učitelka češtiny, která nás nenechala propadnout u maturity, protože jsme uměli nazpaměť Nohavicovu Kometu.

A tak lidé, kteří čas od času zaplňují Václavák k prasknutí, mávají českými vlajkami, mávají jimi od samé lásky, kterou přetékají jejich horoucí srdce. Pravda, nebyli všichni z nich vždy takoví. Byly časy, kdy mnozí z nich i nenáviděli, i vyhrožovali svým bližním vším možným, jejich myšlenky byly otráveny tím nejprudším jedem, zlobou a agresivitou.

Ale to už je pryč, to už je dávno!

Chudoba a bída, v níž se ocitli, ovšemže ne vlastní vinou, z nich udělala láskyplné a milující lidi, kteří netouží po mstě, po tom, aby si vybili vztek, nýbrž touží milovat a odpouštět, touží milovat a odpouštět ty, kteří jim nejvíce ubližují, totiž fialovou vládu, která se dostala k moci kolosálním podvodem.

A je pravda, že se k nim tato vláda nechová vůbec pěkně!

Umlčuje je brutálními policejními zásahy, chce je připravit o jejich oblíbené řetězové emaily, chce jim zablokovat weby, na kterých si dohledávají pravdivé informace. Ale ani to této odporné vládě nestačí, takže všude vyvěšuje ukrajinské vlajky, pořádá banderovské párty a peníze, o které ožebračila důchodce, dává Ukrajincům, aby si za ně kupovali luxusní auta místo toho, aby sama vláda kupovala tato luxusní auta těm, kteří nemají důchod, protože neodpracovali potřebný počet let.

A to nemluvím už o takových prasárnách, jako je velký plakát, v němž je známý lidumil a humanista V. V. Putin zobrazen v jakémsi načernalém spacáku, který ovšem připomíná pytel na mrtvoly, což už je čistá dezinformace, kterým se vláda snaží popřít holou pravdu a totiž tu, V. V. Putin je nesmrtelný a stejně jako jiný nesmrtelný lidumil a humanista J. V. Stalin, nás osvobodí od americké okupace, aby toho nebylo málo, daruje nám na věčné časy i levný plyn, a nikdy jinak!

Ale co to?!

Čím více se vláda, provládní plátky, jako např. Forum 24, nebo provládní satirici toho nejhrubšího zrna, proti kterým jsou i Dikobraz či Kojzar Monthy Python ́s Flying Circusem, předhánějí v chrlení nenávisti vůči těmto čistým a neposkvrněným lidem, které do ulic vyhnala svatá trojice každé sametové kontrarevoluce, tj. bída, hlad a láska, tak tito lidé, zbídačení, hladovějící, ale milující, nastavují této odporné a hnusné vládě svou tvář, aby je mohla do ní surově ještě více udeřit policejním obuškem!

Není divu, že se tato masová shromáždění tolik podobají shromážděním lidu, který se shlukoval kolem Mesiáše v době jeho působení na tomto světě.

Každý, kdo se těchto shromážděních, dávno už jen z pouhé setrvačnosti a dávno jen čistě formálně nazývaných jako protivládní demonstrace proti bídě, účastní, vám odpřísáhne, že to, co při těchto davových seancích cítí, je ta nejvyšší, absolutní láska!

Je to ovšem pochopitelné, protože kdyby účastníci těchto tzv. protivládních demonstrací, cítili nenávist, vztek, kdyby chtěli jen bořit a ničit, ba dokonce, kdyby chtěli blokovat vládní budovy a dožadovali se odvolání vlády, pak by se nenacházeli na protivládních demonstracích, ale na demonstracích pořádaných obskurním spolkem Milión chvilek pro demokracii, který se vyvoláváním nenávisti zcela programově živí.

Já sám mohu odpřísáhnout, že jsem na těchto tzv. protivládních demonstracích nikdy nezaznamenal ani to nejmenší zrnko nenávisti, ba právě naopak!

Nebylo a není zde řečníka (včetně toho nejhlavnějšího a nejdůležitějšího ze všech, neboť on organizuje bezplatnou dopravu na Václavák), který by svůj projev, za ohromného aplausu všech přítomných, nezakončil nakažlivým zvoláním: „Milujme Fialu, milujme Rakušana, milujme Pekarovou, milujme Senát, milujme prezidenta, milujme je, protože nejsme jako oni!“

A na každé toto zvolání odpovídá dav, mávající českými vlajkami, sborovým: „Milujme je! Nejsme jako oni! Milujme je! Nejsme jako oni!“

O tom se však na Forum 24, nebo v blábolech provládních satiriků, nedočtete. Tam se zásadně mluví jen o chátře, jejímž jediným programem je nenávist ke všemu ukrajinskému, protože Ukrajinci jsou nacisté!

Jen jednou jedinkrát jsem se setkal na této demonstraci s něčím, co nebylo láskou.

Nebyla to láska, protože to byl smutek, hluboký, existenciální smutek, takový smutek, kterého je schopna jen široká slovanská duše.

„Žiju od výplaty k výplatě,“ sdělovali mi smutně nějaký muž, jemuž bylo něco přes padesát, ale spisovatel Wievegh to určitě nebyl, protože tento muž měl dvě vysoké školy a titul PhD. k tomu, „kolikrát se mi stává, že nakoupím sedm půllitrových tuzemáků za sedm stovek a ani se z toho pořádně neožeru. Pro Ukrajince peníze jsou a na nás se kašle!“

Padl jsem před tím člověkem na kolena a políbil jeho nohy, obuté do roztrhaných láptí.

„Ne, tisíckrát ne!“ říkám vládní propagandě, vládním politikům, kteří tyto lidi překypující láskou označují za proruskou chátru!

Žádná proruská chátra!

Solí naší země jsou tito lidé!

Solí naší země, která je sice stále západní kolonií, ale když vytrváme, když nebudeme jako oni, kteří dávají V. V. Putina do pytle na mrtvoly, ačkoliv je nesmrtelný, kteří nás brutálně masakrují, tak přijde ten sladký čas a naše země už západní kolonií nebude a tito, fašistickou proukrajinskou vládou národní zrady ponižovaní a urážení, o to však nádhernější lidé vydají své plody jako ty nejušlechtilejší rajské stromy poznání, plody, které nám ukážou, co bylo špatné a co budu už navěky dobré a proto rozhodně souhlasím s požadavkem demise této vlády národní pohromy dřív, než se pustí do zavádění dalších katastrofických deforem, než nás učiní legitimním cílem ruských jaderných zbraní bránících mír na Zemi!

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Trčálek | neděle 19.3.2023 16:09 | karma článku: 24.72 | přečteno: 626x

Další články blogera

Karel Trčálek

Významné kulatiny našeho největšího Básníka

Nepřehlédnutelný básník mé generace slaví v těchto dnech významné kulatiny. Já už jsem mu popřál a napjatě čekám, jací švábi se vyrojí. Takové významné kulatiny jsou jen jednou za život a měly by se pořádně oslavit!

5.6.2023 v 17:26 | Karma článku: 21.17 | Přečteno: 394 | Diskuse

Karel Trčálek

Babišova zabijačka Fialovy vlády v přímém přenosu na Primě

Jistě, když se kácí les, létají třísky, když se zabíjí prase, stříká krev. Ale bez krve by nebylo jelit. Babiš dnes na Primě definitivně zpečetil Fialův osud a stačila mu na to pouhá tři slova...

4.6.2023 v 18:11 | Karma článku: 25.70 | Přečteno: 912 | Diskuse

Karel Trčálek

Gen č. 2, Miroslava Němcová. V odpornosti je síla

Měla by se raději věnovat profesi, kterou vystudovala. Nebo on jí Fiala ta prasata a krávy ekonomicky likviduje? A pořád se také naváží do Miloše Zemana, asi doteď neunesla, že ji odmítl udělat premiérkou

3.6.2023 v 18:00 | Karma článku: 20.20 | Přečteno: 553 | Diskuse

Karel Trčálek

Ďáblem posedlá

Bůh nám dává nekonečnou lásku a naději, takže veškeré naše pozemské snažení směřuje k tomu, abychom, až vstaneme z mrtvých, žili věčně. A právě tomu, abychom žili věčně, se Ďábel snaží zabránit!

2.6.2023 v 17:42 | Karma článku: 13.14 | Přečteno: 195 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Prouza

769 dotačních titulů a 769 korun důchodcům ve valorizaci

Sdělit občanům, obývajícím českou kotlinku, že jim musíme „udělat škodu ráznou, uřezat jim kapsu prázdnou“ dle dávné říkačky, je tabu. I když i prezident NKÚ M. Kala prohlásí, „že země zdegenerovala z tržní ekonomiky na dotační“.

6.6.2023 v 9:40 | Karma článku: 21.34 | Přečteno: 309 | Diskuse

Jan Bartoň

Fiala s Babišem nelžou, jen dělají „svou práci“

Zaujal mě komentář k nedávnému duelu Andreje Babiše s Petrem Fialou na CNN Prima NEWS. Tento duel byl tvrdě napaden některými politickými komentátory.

6.6.2023 v 9:00 | Karma článku: 25.42 | Přečteno: 546 | Diskuse

Jakub Černý

Definitivní změna Pirátského kurzu?

Včera došlo k odvolání Jany Michailidu z vedení strany, odůvodněním byly nálepky, zjednodušení a manipulace, kterou by člověk očekával od politické konkurence z pravé strany spektra. Ona ale překvapivě přišla z vlastní strany.

6.6.2023 v 8:38 | Karma článku: 11.31 | Přečteno: 268 | Diskuse

Michal Vimmer

Druhá fronta : evropské řešení

Musíme plnit spojenecké závazky ! Každý chápe, že "plnění" zní líp, než "USA nás nebudou chránit zadarmo." Zní to líp, než "sami se neubráníme". Llíp než "naše obrana stojí za tři tečky." Tak to vypadá s naší státní suverenitou.

6.6.2023 v 8:33 | Karma článku: 15.33 | Přečteno: 283 | Diskuse

Petr Borovec

Udržitelný mír

Abychom mohli žít v míru, musí být mír ziskový a dobývání ztrátové. Válka na Ukrajině je důsledek špatně vyřešených válek v minulosti. Co se stalo v minulých válkách?

5.6.2023 v 22:20 | Karma článku: 7.85 | Přečteno: 315 | Diskuse
Počet článků 2687 Celková karma 21.31 Průměrná čtenost 890

Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Když ukazuju prsa, jsem šťastnější, říká pansexuální a nebinární Monáe

Herečka a zpěvačka Janelle Monáe (37) nemá s nahotou problém. Na obálce magazínu Rolling Stone pózovala nahoře bez,...

KVÍZ: Opáčko základních školních znalostí. Co si pamatujete ze zeměpisu?

Který předmět byl ve škole vaším nejoblíbenějším? Pokud to byl zeměpis, máte příležitost vyzkoušet, co si pamatujete ze...